Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

U Cornwallu se objevil žralok modrý
včera 17:09
bloudící predátor

VIDEO: Turisty u britského pobřeží překvapil ohromný predátor!

U pobřeží britského Cornwallu byl v pondělí spatřen ohromný žralok. Experti lidem v oblíbeném turistickém městě St Ives doporučili, aby se nepřibližovali k vodě, zatímco v okolí zůstává tento strašlivý predátor. Zatím není jasné, jak se do přístavního města dostal.

Žralok v Itálii
11.07.
děsivé video

Horor v oblíbené destinaci Čechů! U břehů natočili toto monstrum

Rekreanty v italském letovisku Catona vyděsil žralok, který se objevil přímo u oblíbené pláže. Od břehů jej nakonec odehnali plavčíci. V Messinském průlivu natočili žraloka podruhé během několika dní.

Útok žraloka
02.07.
video strach o život

Žralok ji chytil za ruku a stáhl do vody! Děsivý útok natočila kamera

Hororový zážitek má za sebou Melissa Brunningová (34) z Austrálie, kterou při plavení na jachtě pokousal žralok. Žena ho chtěla nakrmit a naklonila se nad vodu s jídlem v ruce, v tu chvíli ji ale zvíře popadlo za prst a stáhlo s sebou.

Prásk.tv píše:

Žraloci
čtěte o tématu žralok na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Žralok
16.06.
hrozivé čelisti

Žralok na oblíbené pláži Čechů! Lidé v panice utíkali z moře

Španělsko zase překvapil žralok. Oblíbenou pláž českých a britských turistů na Menorce navštívila obří paryba a vyděsila přihlížející, kteří kvapně vyklidili vodu a pozorovali zvíře z bezpečí souše.

Žralok tygří
05.06.
krtiický stav

Horor ve vodě! Žralok ukousl mladíkovi na brazilské pláži penis

Skutečný horor zažili lidé na brazilské pláži poblíž města Recife. Na skupinku plavců zaútočil nejspíš žralok tygří, jednomu z mladých mužů při útoku ukousl penis, přišel také o část stehenní kosti. Mladík skončil v kritickém stavu v nemocnici, kde bojuje o život.

Útok žraloka u britského pobřeží
aktualizováno 14.05.
dramatické záběry

Dva žraločí útoky u Británie: Lidé se bojí i velkého bílého!

Britského rybáře museli záchranáři letecky přepravit do nemocnice poté, co ho pokousal žralok, kterého se rybáři pokoušeli hodit zpátky do moře. V okolí se vyskytují žraloci sleďoví a modří, panují ale obavy, že britské pobřeží brázdí také ohromný žralok bílý.

Žralok obrovský
07.04.

KOŘENÍ: Tajemství žraloků obrovských

Žralok obrovský, největší paryba světa, je i přes mnohé výzkumy, stále opředen řadou tajemství. Konec všem záhadám se teď rozhodli učinit vědci z univerzity v ekvádorském Kitu, kteří některé samice označkovali speciálními lokalizačními čipy.

Nový druh žraloka
aktualizováno 05.03.
žralok telecí

Nový druh žraloka: Vědci ho neobjevili ve vodě, ale v laboratoři!

Američtí přírodovědci objevili zcela nový druh žraloka. Vědci však objev neučinili v moři, ale v laboratoři. Po letech analyzování DNA zjistili, že nový druh celou dobu zaměňovali za známého žraloka Nakamuraiho. Oba druhy jsou velice podobné a žijí v extrémních hloubkách.

U Taiwanu chytili extrémně vzácného
13.01.
Děsiví predátoři

Žraloci z hororu! Moře vydalo příšery jak z filmu Vetřelec! FOTO

U pobřeží Taiwanu se rybářům podařilo vylovit extrémně vzácný druh žraloka. Tento predátor loví podobně jako vetřelci ze stejnojmenného filmu - dokáží totiž doslova vymrštit z hlavy čelisti vpřed!

Bethany Hamiltonová - 3
07.01.
galerie radostná novina

Žralok jí uhryzl ruku: Legendární surfařce se brzy narodí miminko!

Je jí teprve 27 let a už je světovou legendou. Bethany Hamiltonová přežila útok žraloka a ani ztráta ruky ji nepřiměla vzdát se své lásky k surfování. Zabojovala a nyní sjíždí vlny šťastně vdaná a navíc i s těhotenským bříškem! Už podruhé.