Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Petra Buzková
aktualizováno 19.11.
čssd řeší krizi

Sociální demokracie hledá cestu z krize! Mluví se o Petře Buzkové

V Hradci Králové se sešlo vedení České strany sociálně demokratické. Strana řeší obrovský propadák ve volbách a musí vymyslet, jak se z krize dostane.

Lubomír Zaorálek
aktualizováno 21.10.

PŘÍMÝ PŘENOS z volebního štábu ČSSD

Volební místnosti se ve 14:00 uzavřely a politici z ČSSD budou sledovat sčítání výsledků. Podívejte se v přímém přenosu do volebního štábu ČSSD.

Miloš Zeman volí
aktualizováno 20.10.
Lídři u voleb

Prezident Zeman: "Volil jsem Čecha!" Hlasovali i lídři stran

Všichni volební lídři hodili v pátek lístky do urny. Do školy v pražských Stodůlkách zamířil také prezident Miloš Zeman, který šel volit hned po návratu z návštěvy Plzeňského kraje.

Prásk.tv píše:

Nova Duel s Andrejem Babišem a Lubomírem Zaorálkem - 1
čtěte o tématu Lubomír Zaorálek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Andrej Babiš a Lubomír Zaorálek ve volebním Nova Duelu - 3
aktualizováno 19.10.
předvolební duel

Podívejte se na nejdrsnější hádky Babiše a Zaorálka z Nova Duelu

V předvečer voleb se na TV Nova vysílala zásadní politická debata. Do studia přijal pozvání předseda ČSSD Lubomír Zaorálek, který stanul proti předsedovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Duel nabídl skutečně velké množství klíčových okamžiků a témat, přišlo ale i na několik velmi emotivních projevů.

Nova Duel s Andrejem Babišem a Lubomírem Zaorálkem
aktualizováno 19.10.
Nova Duel

Příjezd lídrů na Novu: Babiš dorazil dřív, Zaorálek si dal na čas

Skromný doprovod, ale pečlivá příprava podkladů. Tak vypadal příjezd lídrů hnutí ANO a ČSSD do TV Nova, kde se oba politici střetli v klíčovém Nova Duelu.

Nova Duel s Andrejem Babišem a Lubomírem Zaorálkem
aktualizováno 20.10.
Favorité voleb

ZÁZNAM Nova Duelu: Babiš a Zaorálek se hádali o máslo i uprchlíky

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš a volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek se střetli v předvolebním Nova Duelu. Jak se dalo očekávat, u mnoha témat se pohádali, často se překřikovali a moderátor Rey Koranteng měl téměř problém je ukočírovat. Řeč byla o migraci a bezpečnosti, Evropské unii i důchodové reformě.

Lubomír Zaorálek a Andrej Babiš
aktualizováno 17.10.
Vážné obvinění

Finanční správa zlikvidovala firmy, které vadily Babišovi, tvrdí ČSSD

Jen tři dny před volbami přišli sociální demokraté s vážným obviněním. Tvrdí, že stát zlikvidoval prostřednictvím zajišťovacích příkazů bezdůvodně několik firem, které vadily podnikatelským záměrům předsedy hnutí ANO Andreje Babiše!

Andrej Babiš a Lubomír Zaorálek
aktualizováno 13.10.
Volby 2017

Koho chtějí lidé za premiéra? Ukázal to EXKLUZIVNÍ PRŮZKUM

Koho bychom chtěli za nového premiéra? Téměř třetina lidi odpověděla, že neví. Vyplývá to z exkluzivním průzkumu pro TV Nova, ve kterém jsme zjišťovali, jaká panuje nálada v Česku před volbami. Mezi rozhodnutými voliči vítězí s náskokem Andrej Babiš.

Andrej Babiš a Lubomír Zaorálek
aktualizováno 21.09.
nova duel

Andrej Babiš a Lubomír Zaorálek v exkluzivním duelu na TV Nova!

Televize Nova připravuje pro diváky největší volební vysílání ve své historii. Jedním z vrcholů tohoto volebního vysílání bude exkluzivní duel dvou hlavních kandidátů na premiéra České republiky.

2046841
18.09.
musel do nemocnice

Zaorálek promluvil o nehodě: Z auta se kouřilo a všude byla krev

Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek se v pondělí na jednání vlády rozpovídal před novináři o své páteční nehodě. Šéf diplomacie při ní utrpěl zranění hlavy a musel do nemocnice. Na srážku s druhým autem si ale příliš nepamatuje.