Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Porod
aktualizováno 10.01.
porodila dítě

Ženu v komatu znásilnili, otcem dítěte může být i někdo z lékařů

Naprosto otřesný případ rozplétají detektivové z Phoenixu v Arizoně. Hledají zvrhlíka, který v místním hospicu znásilnil pacientku, která už je déle než deset let ve vegetativním stavu. Na vše se přišlo poté, co devětadvacetiletá Apačka na konci prosince náhle porodila chlapečka.

Pátrání po osobě
aktualizováno 03.09.
Pátrací akce

Jan odešel z psychiatrické léčebny. Tragický konec pátrání

Velká pátrací akce probíhala od pondělního dopoledne poblíž obcí severovýchodně od Prahy. Desítky policistů hledaly pohřešovaného osmatřicetiletého muže, jeho manželka se obávala, že by si mohl chtít ublížit.

Demence - stáří
03.04.
Výnosné podnikání

Byznys s demencí v Česku vzkvétá, táhne bývalé politiky

V Česku momentálně žije 160 tisíc lidí se stařeckou demencí. A odborníci odhadují, že do dvaceti let se tento počet zdvojnásobí. Proto není divu, že péče o nemocné je lákavou podnikatelskou příležitostí.

Prásk.tv píše:

Ben Affleck - 1
čtěte o tématu léčebna na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

2109216
aktualizováno 26.02.

Střepiny 25. 2. 2018

Fotky dětí, kterými se chlubíme na sociálních sítích. Kdy už sdílnost hraničí s hazardem? Jak zajistit, aby si fotky mých dětí nemohl stáhnout kdokoli za jakýmkoli účelem? A jak v tom umí chodit celebrity nebo třeba politici?

Pohřešovaná Vladimíra Tilzová
23.02.
Policie varuje

Schizofrenička utekla z léčebny v Praze! Může být nebezpečná okolí

Pražští policisté vyhlásili pátrání po čtyřiačtyřicetileté ženě z Teplicka, která v pátek odešla z léčebny v Bohnicích. Pohřešovaná Vladimíra Tilzová byla v léčebně kvůli schizofrenii a agresivní psychóze. Policisté varují, že může být nebezpečná sobě i okolí.

Pátrání - Josef Majer
11.02.
Pátrá po něm i policie

Josef (59) zmizel z léčebny, zoufalí příbuzní prosí o pomoc

Příbuzní i policisté od středy pátrají po devětapadesátiletém Josefu Majerovi. Ten zmizel z psychiatrické léčebny v Havlíčkově Brodě, kde byl kvůli úzkostným stavům a klaustrofobii.

Ordinace: Roztomilý Bobo Švarc - 7
04.01.
terapeutický program

Martin Zounar nastoupil do léčebny. Přiznal, proč tam skončil

Že se čas od času nevyhne excesům s alkoholem, Martin Zounar otevřeně přiznává. A právě proto, že o své slabosti ví, snaží se podobným problémům předcházet. Rozhodl se strávit třítýdenní volno v léčebně v Červeném Dvoře.

Mrtvý muž v Bohnicích - 2
aktualizováno 12.03.
Nález těla

Záhadná smrt: V areálu léčebny v Bohnicích našli mrtvolu! FOTO

Pražští policisté v neděli odpoledne vyjeli do areálu psychiatrické léčebny v Bohnicích. Dozvěděli se totiž, že tam v zahradě leží mrtvola.

Psychiatrická nemocnice Havlíčkův Brod
aktualizováno 18.01.
Pochybení lékařů?

TRAGÉDIE: Muže odmítli v léčebně, do pár hodin byl mrtvý

Psychiatrická léčebna v Havlíčkově Brodě má problém. Dovezli do ní psychicky nemocného muže, kterého po vyšetření lékaři propustili s tím, že je v pořádku. Muže pak ale našli mrtvého, s největší pravděpodobností spáchal sebevraždu. Případ nyní vyšetřuje policie.

Psychiatrická nemocnice v Opavě
aktualizováno 03.07.
Otřesný případ

O znásilnění syna (11) v léčebně se rodiče dozvěděli až druhý den

Opavskou psychiatrickou nemocnicí otřásá další skandál. Na dětském oddělení se měl čtrnáctiletý pacient pokusit znásilnit o tři roky mladšího chlapce, který s ním bydlel na pokoji. Ten se pomoci nedovolal.