Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Česká pošta - 4
11.11.
nejvyšší čas

Dejte pozor, aby vám vánoční dárky přišly včas! Pošta nestíhá

České poště chybí zaměstnanci. Už teď je velmi pravděpodobné, že před blížícími se vánočními svátky nebude schopná doručit včas všechny zásilky. Podle ekonomů za to můžou hlavně nízké platy doručovatelů. Pošta proto teď shání tisíce brigádníků a slibuje i vyšší mzdu.

Vrah této ženy dopaden
09.11.
Milion korun

Zloděj zabil pošťačku na pobočce! Pošta zaplatí rodině odškodné

Pražský městský soud rozhodl o tom, že Česká pošta musí vyplatit odškodné pozůstalým po zavražděné úřednici. Pracovnici pošty před čtyřmi lety na Opavsku přepadl a zabil lupič, který si za mřížemi odpykává 19letý trest.

Pošta - 4
aktualizováno 08.11.
ČTÚ

Česká pošta se potýká s problémy, nedostala od státu licenci

Český telekomunikační úřad zamítl ve výběrovém řízení žádost České pošty o udělení nové poštovní licence na dalších pět let po roce 2018. Důvodem je, že podnik nedoložil nákladovou orientaci svých cen. Česká pošta byla jediným účastníkem výběrového řízení. Úřad to dnes oznámil v tiskové zprávě. Poště jako současnému držiteli licence ale chce nařídit, aby základní poštovní služby zajišťovala i nadále. Pošta uvedla, že se s rozhodnutím ČTÚ seznámí a zváží právní kroky.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Pošta - 4
03.11.
Kvůli neschopence

"Přeju vám i dětem to nejhorší!" loučila se šéfka pošty s Eliškou!

Stížností na Českou poštu v poslední době prudce přibývá. Bouří se nejen zákazníci, ale také současní nebo už bývalí zaměstnanci. Do redakce TN.cz dorazil příběh Elišky, která dříve na poště pracovala. Stěžuje si na nesplnitelné nároky, ale také na otřesnou vedoucí.

Česká pošta
03.11.
stížnosti zaměstnanců

"Přesčasy a výhrůžky!" Bára řekla, jak se pracuje na České poště

Česká pošta trpí nedostatkem zaměstnanců. Je to velký problém nejen pro lidi, kteří často marně čekají na své zásilky, ale také pro její zaměstnance. Ti na to doplácí nejvíce. Několik z nich se na nás obrátilo, aby se podělilo o svůj příběh.

Česká pošta - 6
02.11.
navýší mzdy brigádníkům

Česká pošta nestíhá doručovat. Vánoce se blíží a ministr to neřeší

Česká pošta má dlouhodobě problémy s nedostatkem zaměstnanců. To se projevuje především ve větších městech, kde lidé na své zásilky často čekají marně. Nemá je kdo doručovat. Nezadržitelně se také blíží období Vánoc, kdy se objem zásilek značně zvýší. V krizové situaci však nepomůže ani Ministerstvo vnitra, které se do věcí České Pošty, ač je jejím zřizovatelem, nechce vůbec plést. Pošta však doufá, že pomůže navýšení hodinové mzdy pro brigádníky.

Pošta - 4
aktualizováno 01.11.
další problém

Adresát je mrtvý, vrátil se dopis. Česká pošta pohřbila živého Vítka

Česká pošta se kvůli nedostatku doručovatelů potýká s problémy. Někdy jsou ale zádrhely trochu jinde. Odesílatelku doporučeného psaní čekal skutečně šok, adresát totiž podle pošty zemřel. Raději proto kontaktovala rodinu, která byla touto informací skutečně překvapená. Užaslý byl i adresát, který byl samozřejmě živ a zdráv.

Pošta - 3
aktualizováno 28.10.
Lidé čekají i týdny

Práce pošťáka neláká. Pošta nemá lidi a nestíhá doručovat

Česká pošta má problém. Nestíhá rozvážet zásilky. Týká se to hlavně velkých měst. Podle ekonomů je to způsobeno tím, že si lidé objednávají více zásilek a také tím, že je silná ekonomika a doručovatelé přecházejí do jiných odvětví.

Platební terminál
aktualizováno 31.07.
Za kolik?

Pošťáci budou mít platební terminály. Nejspíš už na podzim

Česko zřejmě čeká další velký tendr. Česká pošta rozšíří platby kartou na svých pobočkách - těch je více než tři tisíce. Už od podzimu navíc mají mít všichni pošťáci platební terminál. Jeden přitom vyjde na více než 10 tisíc korun. Výběrové řízení pošta vyhlásí v příštích měsících.

Česká pošta - 6
aktualizováno 17.07.
chtějí ušetřit

Pošta chce omezit otevírací dobu! Někde může být zavřeno i 14 dní

Česká pošta by ráda omezila otevírací dobu asi třetiny svých poboček. Podle ní například na venkově nemusí být otevřeno každý všední den. O změnu provozních hodin už požádala Český telekomunikační úřad (ČTÚ).

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?