Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Česká pošta ilustrační
12.11.
Česká pošta

Nedoručeno! O vozíčkářku se po upozornění začala pošta zajímat

Nedoručené balíky a s tím spojené další výdaje. O zkušenostech s poštou naší čtenářky, která je upoutaná na vozík, jsme psali minulý týden. Česká pošta se o její případ začala podrobněji zajímat. Co tedy stálo za velkým množstvím nedoručených balíků?

Česká pošta - 2
11.11.
Česká pošta

Přísnější bezpečnostní opatření? Zásilky na poště stejně mizí

Pokud chcete poslat někomu cennosti, využijte službu Cenné psaní, radí Česká pošta. Na zásilku se vztahují přísnější bezpečnostní pravidla. Ale ani tak se kolikrát nedostane tam, kam má, jak redakci TN.cz popisují čtenáři.

Pošťačka
08.11.
Kdo bude

Česká pošta plánuje někde zrušit pošťáky. Tohle je má nahradit

Pošťáky by v některých obcích měli nahradit partneři České pošty, uvedl v rozhovoru pro ČTK generální ředitel společnosti Roman Knap. Podle něj se pošta letos připravila na Vánoce lépe než vloni. Zavedla některá opatření u doručování balíků, která už začínají platit.

Obchodní sdělení

Kupujete ojeté auto? Chtějte k němu zimní pneumatiky nebo třeba i hotovost na vánoční dárky

Od prvního listopadu platí povinnost mít na vozidle obuté zimní pneumatiky.

Třídírna pošty - ilustrační foto
08.11.
Nedostatek zaměstnanců

Malé platy a buzerace! Bývalí zaměstnanci pošty promluvili

České poště chybí zaměstnanci, podle posledních údajů asi 1400. Na druhou stranu, spousta těch zkušených odchází kvůli neúnosným podmínkám na pracovišti. Někteří z nich se o svůj příběh podělili s redakcí TN.cz.

Česká pošta - 4
aktualizováno 05.11.
Česká pošta

Vozíčkářka čekala na balík do ruky marně. Osm zásilek nedorazilo!

Vydávání balíků jiným lidem, nedoručení zásilek, reklamace táhnoucí se déle než rok. Další a další lidé se ozývají redakci TN.cz a píší o své špatné zkušenosti s Českou poštou. Nedoručování zásilek je stojí čas, mnohdy i velké peníze.

Česká pošta
04.11.
Adresát nezastižen

Služba Balík do ruky nefunguje, pošta za to i tak bere peníze

Lidé si zaplatí, aby jim pošta doručila balík až do domu. Na doručovatele čekají třeba i celý den, balíku se ale často nedočkají a musí jít na poštu. Chybí nám 1400 lidí, hají se Česká pošta.

Doručování balíků
03.11.
Objednávejte včas

Pošta zase před Vánoci nemá lidi! Tohle vzkazuje ohledně dárků

Vánoce se blíží a Česká pošta i soukromé doručovací společnosti se připravují na největší nápor v roce. Problémem ale je, že jim chybí tisíce brigádníků, kteří momentálně na trhu prostě nejsou. Pokud se tedy situace nezmění, a my si dárky neobjednáme s dostatečným předstihem, hrozí, že nám vůbec nepřijdou.

Česká pošta (ilustrační foto).
02.11.
Stížnosti na poštu

Vykradené dopisy, ztracené zásilky! Česká pošta čelí tvrdé kritice

Vykradené dopisy, ztracené zásilky, pozdní doručení. Na redakci TN.cz se obrátili lidé nespokojení se službami České pošty a podělili se o své příběhy. Máme málo lidí, hájí se pošta.

Muž u přepážky
09.10.
Před Vánoci chybí lidi

Revoluce na poště! Balík může vyzvednout každý i bez dokladu

Doručovací firmy se před Vánocemi připravují na nápor zákazníků. Každoročně se stává, že nestíhají tisíce balíků a dopisů včas doručit. Ale objevují se i případy, kdy zaměstnanci zásilku nepředají úmyslně. Nově může zákazník balík vyzvednout bez dokladu na základě kódu.

2177221
06.09.
předvánoční shony

Kdy objednat dárky, aby dorazily včas? Dopravci mají tyto rady

Přestože je teprve začátek září, je čas pomýšlet na Vánoce. Včasné nakupování dárků se totiž nevyplácí podceňovat, a čím dříve se dárek objedná, tím i pro dopravce lépe. Nápor objednávek před Štědrým dnem graduje a nejistota z doručení vyvolává zbytečný stres. Dopravci se proto podělili o rady, kdy je nejlepší dárky objednávat, nebo jak se oni sami na předvánoční shony připravují.