Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž s počítačem
aktualizováno 19.06.
vláda schválila

Sčítání lidu bude on-line! Bude o polovinu méně otázek

Sčítání lidů bude probíhat převážně přes internet. O zbytek se postará Česká pošta. Počet otázek se zredukuje ze 47 na 23.

Roman Knap a Lubomír Metnar
18.06.
Nový ředitel pošty

Pošta se změní, slibuje ministr. Už se prý nestane, že dopis nedoručí

Nový generální ředitel České pošty Roman Knap musí zhruba do října předložit ministrovi vnitra strategii budoucího fungování podniku. Bude muset snižovat náklady a redukovat počet lidí v managementu společnosti. Řekl to ministr vnitra v demisi Lubomír Metnar.

Pošťačka
aktualizováno 31.05.
Lidé jsou naštvaní

Pošta zase nezvládá doručovat. Chybí nám lidi, bráni se

Česká pošta má stále problémy s doručováním. Místo ve schránce končí některé zásilky na chodníku před domem, stěžují si zákazníci. Podle státního podniku je hlavním problémem nedostatek zaměstnanců.

Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Požár serverů České pošty - 9
aktualizováno 13.05.
obnovila on-line služby

Česká pošta je po požáru plně v provozu! Hrozí ale výpadky, varuje

Všechny on-line služby na pobočkách i webových stránkách České pošty už plně fungují. V sobotu je na čas z provozu vyřadil požár datového centra v pražské Olšanské ulici. Oznámil to mluvčí pošty Matyáš Vitík.

Požár v objektu České pošty
aktualizováno 12.05.
galerie oheň v serverovně

Požár vyřadil online služby České pošty. Hasiči evakuovali 9 osob

Požár serverů, které patří České poště, ráno vyřadil internetové služby společnosti. Firma to odpoledne uvedla na svém Facebooku.

Česká pošta
aktualizováno 04.05.
dva tisíce poškozených

České poště hrozí tučná pokuta! Osobní data řidičů dostali cizí lidé

Úřad pro ochranu osobních údajů prověřuje obří skandál České pošty, která v lednu omylem rozeslala osobní údaje více než dvou tisíc lidí na špatné adresy. Mezi poškozenými jsou řidiči, kteří v Praze spáchali nějaký přestupek. České poště nyní hrozí tučná pokuta.

Česká pošta - 4
30.04.
změna vedení

Česká pošta má nového ředitele, výběrové řízení vyhrál Knap

Novým generálním ředitelem České pošty bude dosavadní generální ředitel firmy SAP Česká republika a SAP Slovensko Roman Knap (42). Zvítězil ve výběrovém řízení vypsaném ministerstvem vnitra. Resort to v pondělí uvedl v tiskové zprávě.

Česká pošta - 4
23.04.

Pošta řeší další problém, pošťačka čtyři roky schovávala zásilky

Případ selhání zaměstnankyně České pošty, která minimálně čtyři roky nedoručovala některé poštovní zásilky adresátům a schovávala je u sebe, obletěl republiku. K některým se tak soukromá korespondence dostane až po čtyřech letech. Stížností, kdy zákazníci dostanou očekávané zásilky pozdě nebo také nikdy, eviduje státní podnik tisíce.

Pošta - 4
aktualizováno 22.04.
objevila je divačka

Pošťačka nedoručila obří množství dopisů! Po letech je našli v kůlně

České pošta má další problém. Tentokrát se týká její bývalé doručovatelky z Mělnicka. Desítky dopisů (včetně těch doporučených), které měla lidem předat, skončily mezi odpadem. Zásilky, na které marně čekali adresáti i čtyři roky, se našly v kůlně domu její příbuzné. Bývalá pošťačka vinu popírá.

Martin Elkán
12.03.
miliónové odstupné

Šéf České pošty dostal milionové odstupné, zlaté padáky řeší vláda

Vláda v demisi a speciálně ministryně Schillerová se chce zaměřit na zlaté padáky ve státních a polostátních firmách. Vysoce postavení manažeři takových firem mají ve smlouvách zaručené mnohamilionové odstupné. Naposledy debatu vzbudila výše odstupného odvolaného ředitele České pošty Martina Elkána.