Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pošťačka okradla poštu a seniory o statisíce
aktualizováno 26.12.
Zlodějka z pošty

Pošťačka okradla poštu a seniory o statisíce! Chtěla umořit dluhy

Trutnovská kriminálka začala stíhat tamní pošťačku. Podle vyšetřovatelů měla z pokladny pošty v Jívce vzít přes 50 tisíc korun a dva seniory připravit o dalších 360 tisíc. Starší manželé jí údajně svěřili svou platební kartu s tím, že jim žena pomůže zaplatit materiál na rekonstrukci domu. Jenže ta si peníze nechala pro sebe.

Česká pošta - 6
aktualizováno 17.12.
Otevírací doba

Česká pošta otevře na Štědrý den některé pobočky. PŘEHLED

Na Štědrý den bude mít většina pošt zavřeno, otevře jen 17 poboček. Jde zejména o velká města jako Praha, Brno nebo Ostrava. Otevřeno bude také v některých obchodních centrech ve velkých městech.

Otec paní Koštířové na vozíku před Českou poštou
30.11.
Česká pošta

Vozíčkář Zdeněk marně čeká na poštu! Zaplatil si a nic nedostává

Zdeněk Razím je těžce postižený. Má problém se dostat na poštu, jeho žena navíc pracuje do pozdních hodin, proto volí službu Balík do ruky. Za poslední měsíc mu podle jeho slov Česká pošta zásilku třikrát nedoručila. Musel vždy žádat o znovudoručení.

Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Česká pošta ilustrační
12.11.
Česká pošta

Nedoručeno! O vozíčkářku se po upozornění začala pošta zajímat

Nedoručené balíky a s tím spojené další výdaje. O zkušenostech s poštou naší čtenářky, která je upoutaná na vozík, jsme psali minulý týden. Česká pošta se o její případ začala podrobněji zajímat. Co tedy stálo za velkým množstvím nedoručených balíků?

Česká pošta - 2
11.11.
Česká pošta

Přísnější bezpečnostní opatření? Zásilky na poště stejně mizí

Pokud chcete poslat někomu cennosti, využijte službu Cenné psaní, radí Česká pošta. Na zásilku se vztahují přísnější bezpečnostní pravidla. Ale ani tak se kolikrát nedostane tam, kam má, jak redakci TN.cz popisují čtenáři.

Pošťačka
08.11.
Kdo bude

Česká pošta plánuje někde zrušit pošťáky. Tohle je má nahradit

Pošťáky by v některých obcích měli nahradit partneři České pošty, uvedl v rozhovoru pro ČTK generální ředitel společnosti Roman Knap. Podle něj se pošta letos připravila na Vánoce lépe než vloni. Zavedla některá opatření u doručování balíků, která už začínají platit.

Třídírna pošty - ilustrační foto
08.11.
Nedostatek zaměstnanců

Malé platy a buzerace! Bývalí zaměstnanci pošty promluvili

České poště chybí zaměstnanci, podle posledních údajů asi 1400. Na druhou stranu, spousta těch zkušených odchází kvůli neúnosným podmínkám na pracovišti. Někteří z nich se o svůj příběh podělili s redakcí TN.cz.

Česká pošta - 4
aktualizováno 05.11.
Česká pošta

Vozíčkářka čekala na balík do ruky marně. Osm zásilek nedorazilo!

Vydávání balíků jiným lidem, nedoručení zásilek, reklamace táhnoucí se déle než rok. Další a další lidé se ozývají redakci TN.cz a píší o své špatné zkušenosti s Českou poštou. Nedoručování zásilek je stojí čas, mnohdy i velké peníze.

Česká pošta
04.11.
Adresát nezastižen

Služba Balík do ruky nefunguje, pošta za to i tak bere peníze

Lidé si zaplatí, aby jim pošta doručila balík až do domu. Na doručovatele čekají třeba i celý den, balíku se ale často nedočkají a musí jít na poštu. Chybí nám 1400 lidí, hají se Česká pošta.

Doručování balíků
03.11.
Objednávejte včas

Pošta zase před Vánoci nemá lidi! Tohle vzkazuje ohledně dárků

Vánoce se blíží a Česká pošta i soukromé doručovací společnosti se připravují na největší nápor v roce. Problémem ale je, že jim chybí tisíce brigádníků, kteří momentálně na trhu prostě nejsou. Pokud se tedy situace nezmění, a my si dárky neobjednáme s dostatečným předstihem, hrozí, že nám vůbec nepřijdou.