Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Anonym ohlásil bombu na mostě v Kladně
aktualizováno 11.09.
Nepříjemná komplikace

Manévry v Kladně. Kvůli bombě nejezdily autobusy ani vlaky

V centru města Kladna, konkrétně pod Rozdělovským mostem a na Sítné, ohlásil po desáté hodině ranní anonym uložení výbušniny, policie celou oblast uzavřela a byla nucena odklonit dopravu.

Nový Smíchov - 1
aktualizováno 27.08.
Anonymní výhružka

Evakuace na Smíchově! Policisté hledali bombu dlouhé hodiny

Nákupní centrum na Smíchově se muselo v pondělí odpoledne evakuovat. Anonym zde nahlásil bombu. Na místě zasahovaly složky Integrovaného záchranného systému, pyrotechnik i hasiči, hledání trvalo až do nočních hodin.

Hořící auto
aktualizováno 22.08.
Auto s bombou

Poplach v Nizozemí. Auto vjelo do budovy radnice a explodovalo

V noci na středu v Bemmelu v Nizozemsku vjel řidič autem do budovy radnice. Podle místní policie měla být v autě plynová bomba. Ta explodovala a auto začalo hořet.

Prásk.tv píše:

Ruben Valera Cornejo - 1
čtěte o tématu bomba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

Kontejner s radioaktivním materiálem - Ilustrační foto
aktualizováno 21.08.
strach v malajsii

Z auta zmizel radioaktivní materiál! Lidé se bojí špinavé bomby

Malajsijští vyšetřovatelé rozjeli intenzivní pátrání po zmizelém zařízení, které v sobě mělo radioaktivní materiál. Zařízení mělo zmizet už začátkem měsíce z nákladního vozu. Panují obavy, že by materiál mohl být zneužit pro výrobu špinavé bomby.

Atentát na prezidenta Nicoláse Madura
aktualizováno 05.08.
venezuela neúspěšný pokus

Atentát na prezidenta! Maduro pronášel řeč, explodovala bomba

Venezuelský prezident Nicolás Maduro se v noci na neděli stal terčem neúspěšného pokusu o atentát. Uvedl to venezuelský ministr informací Jorge Rodríguez. Poblíž místa, kde Maduro pronášel projev, explodovala výbušná zařízení. Levicový prezident i další členové vlády vyvázli z incidentu bez újmy. Zranění utrpělo sedm členů Národní gardy.

Nahlášení bomby ve všech budovách CVUT v Praze - 6
aktualizováno 27.06.
drama na vysoké škole

ČVUT evakuuje tisíce studentů! Anonym nahlásil bombu

Obrovský poplach zažili ve středu ráno studenti ČVUT. V dopoledních hodinách byla nahlášena přítomnost bomby v budovách školy v pražských Dejvicích. Na místě probíhá rozsáhlá evakuace. Celý areál bude v následujících hodinách prohledávat pyrotechnik.

Uzavřené nádraží Charring Cross po úniku plynu
aktualizováno 22.06.
poplach v Londýně

Evakuace londýnského nádraží! Podezřelý muž hrozil bombou

V pátek ráno bylo na londýnském nádraží Charring Cross pořádně rušno. Kvůli velmi podezřelému chování jednoho muže byla přivolána policie, podezřelý následně tvrdil, že má u sebe bombu. Nádraží bylo kvůli hrozbě evakuováno. Policie podezřelého zadržela a prohledala, žádnou výbušninu u sebe naštěstí neměl.

Atentát v Afghanistanu
aktualizováno 16.06.
Exploze bomby

Jednání mezi Tálibánem a vládou překazil výbuch, 26 mrtvých

Více než dvě desítky lidí dnes zahynuly při výbuchu na shromáždění zástupců radikálního hnutí Tálibán a afghánských bezpečnostních sil v provincii Nangarhár na východě země.

Policejní zásah v Jihlavě - 2
04.06.
Policisté se samopaly

Manévry v Jihlavě: Právníkovi hrozí bombou! Už na něj stříleli

Páteční policejní zátahy v Jihlavě, kde zakuklenci se samopaly kvůli bezpečnosti uzavřeli několik ulic, se měly týkat vyhrožování jednomu z místních advokátů. Navíc podle informací televize Nova nejde v jeho případě o první výhrůžku. Na okno jeho kanceláře už někdo střílel.

Jednotka rychlého nasazení - 4
aktualizováno 31.05.
střelba v ostravě

Policii pustili do bytu útočníka z Ostravy. Zjišťuje, proč chtěl střílet

Muž, kterého včera v Ostravě-Porubě postřelili policisté, zůstává v nemocnici a zatím nebyl obviněn. Podle vyšetřovatelů byl ozbrojený nelegálně a také museli dlouho čekat na rozhodnutí soudu, aby mohli v domě, kde se zabarikádoval, udělat domovní prohlídku.