Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zeman na člunu - 6
aktualizováno 04.07.
dovolená poslanců

Volno jsme potřebovali, tvrdí politici. Vyrazili na festival i kánoe

Se začátkem prázdnin vyrazili na dovolené i naši politici. Ale jejich cílové destinace jsou různé. Někdo dává přednost moři, někdo jen Česku, na jednom se však shodli všichni - volno už prý potřebovali.

Chalupa
23.05.
rekreace ve svém

Chaty a chalupy: Jak se nenechat napálit při jejich koupi? TIPY

Chataři a chalupáři již nejspíš dávno odzimovali své rekreační objekty a naplno je využívají. Chatové oblasti na jaře a v létě o víkendech doslova praskají ve švech. Jak se ale nespálit při nákupu chaty nebo chalupy? Máme pro vás několik tipů!

Jiří Zimola
aktualizováno 16.02.
Kauza financování

Policie uzavřela případ Zimolovy chaty. Nikoho stíhat nebude

Policie uzavřela případ stavby rekreačního domu bývalého hejtmana Jiřího Zimoly v Lipně. Vyšetřovala ji kvůli nejasnému financování. Nikdo trestně stíhán nebude. Zimola, který kandiduje na šéfa ČSSD, považuje kauzu za uzavřenou.

Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

2100803
05.02.

Střepiny 4. 2. 2018

Tajuplné rekreační středisko poslanecké sněmovny. Jaký luxus a za jakou cenu se tu nabízí? Podívejte se na exkluzivní prohlídku. Fitness aplikace jako bezpečnostní riziko. Američtí vojáci nechtěně prozradili místo utajovaných základen. Jsou aplikace i ohrožením pro nás? A YouTube jako scéna pro sebevraždu. Co na to diváci a co sám autor měsíc od zveřejnění?

Relaxační zařízení sněmovny v Lipnici nad Sázavou - uvodní
aktualizováno 04.02.
rekreace i jednání

Poslanci mají k dispozici luxusní areál, nahlédněte dovnitř

Podívejte se na naprosto výjimečné záběry. Kamery televize Nova se totiž vůbec poprvé dostaly do přísně uzavřeného areálu Poslanecké sněmovny v Lipnici nad Sázavou. Poslanci tam mají možnost pořádat různá výjezdní zasedání, nebo tam třeba trávit levnou dovolenou.

Chalupa Karla Gotta
21.10.
foto+video rekreační sídlo

OBRAZEM: Chalupa zpěváka Karla Gotta už je téměř hotová!

Stavba chalupy populárního zpěváka Karla Gotta obrátila severočeskou obec Doubice naruby. Nechtěná popularita dokonce dovedla několikanásobného slavíka k rozhodnutí chalupu prodat. Tento plán je však, zdá se, zažehnaný a na stavbě překrásné roubenky se již finišuje.

Prodej chalupy s rozhlednou - 24
30.08.
foto+video krásný výhled

Nabídka pro náročné: S chalupou si můžete koupit i rozhlednu!

Vlastnit chatu nebo chalupu je v kurzu. Češi opět přicházejí na chuť dovolené v Česku a po rekreačních objektech je tak v současné době velká poptávka. Pokud hledáte něco opravdu výjimečného, máme pro vás tip!

Pátrání po Karlu Tihelkovi
14.08.
pomozte ho najít

Dědeček se ztratil v lázních. Mohl sednout na vlak a odjet kamkoli!

Po 77letém Karlu Tihelkovi z Ostravy pátrají od neděle policisté. V sobotu ráno odešel z rekreačního domu v Luhačovicích a pak se po něm slehla zem.

Bezprizorní státní majetek - chata v Budislavi u Litomyšle
22.03.
Útěk z měst

Ceny chat a chalup letí vzhůru, Češi ale nestojí o "ruiny"

Češi se houfně vracejí k oblíbené socialistické kratochvíli a z měst utíkají ve volných dnech na chaty a chalupy. Je tu ale jeden velký rozdíl - chataři zpohodlněli.

Chaty
aktualizováno 12.03.
Chaty a chalupy

Chatování zažívá velký comeback, lidé kupují i drahé "haciendy"

Češi se opět vracejí k chataření a chalupaření. Podle realitních makléřů teď dokonce poptávka převyšuje nabídku, a to především na jihu Čech a Moravy. A kupuje se vše, chaty do milionu korun, ale i mnohem dražší sídla.