Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hotelový fantom
aktualizováno 08.12.
hotelový fantom

Žije po hotelech a užívá si luxusu. K placení se ale nemá

Už více než dva měsíce policie pátrá po muži, který se ubytuje v hotelech a penzionech, ale nezaplatí. Jde už o desítky případů. Podle kriminalistů se jedná o Vladimíra Stáru z Rychnovska.

Vejce Ilustrační foto
17.08.
Nebezpečný fipronil

Toxická vejce servírovaly hotely v Bratislavě! Dovezli je z Rakouska

Toxická vejce dál děsí Evropu. V Česku se zatím neobjevila, ale v sousedním Slovensku ano. Rakouská firma dokonce dodávala směs z kontaminovaných vajec do čtyř hotelů v Bratislavě.

Podvodník
aktualizováno 10.03.
Drzý podvodník

Hotelový fantom si žije jako král: Jí, pije, ale útratu neplatí!

Ve Zlíně začal řádit hotelový fantom. Jde o asi pětadvacetiletého mladého muže, který používá pořád stejnou fintu. Ubytuje se v hotelu, jí a pije tam zadarmo a pak zmizí bez zaplacení.

Prásk.tv píše:

Co se stane s vašim mýdlem v hotelu poté co odjedete - 3
čtěte o tématu hotely na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Hospoda
28.02.
Obavy ze zdražení

Zdraží i obchodníci? V hospodách zvedla EET ceny o koruny!

Kvůli elektronické evidenci tržeb restaurace ze dne na den zdražily, informovali statistici. Za svíčkovou dáte v průměru o tři koruny víc, za pivo 80 haléřů. Už 1. března startuje EET pro čtvrt milionu obchodníků, což vyvolalo obavy z dalšího zdražování.

Silvestr na horách
aktualizováno 30.12.
Hlavní sezóna

Silvestr na horách: Hotely praskají ve švech! A co sjezdovky?

Majitelé horských hotelů a penzionů čeká vůbec nejlukrativnější víkend roku. I když jsou silvestrovské pobyty dražší, je vyprodáno a podle toho to také vypadá na parkovištích nebo v restauracích. Na sjezdovky se ale ještě pohodlně vejdete.

Registrační pokladna
aktualizováno 02.12.
Hotely a restaurace

První den s EET: 3 miliony účtenek a stížnosti, systém ale fungoval

Restauratéři a hoteliéři odeslali za prvních 23 hodin provozu EET 2,8 milionu účtenek. Evidence podle Finanční správy funguje plynule a bez problémů. Do EET je zatím zapojeno přes 37 tisíc podnikatelů. Podle dřívějších odhadů správy se týká první vlna EET zhruba 40 tisíc podnikatelů.

Registrační pokladna - ilustrační foto
aktualizováno 01.12.
STÍŽNOSTI A POCHVALY

EET pro hotely a restaurace je tady! Pište nám první zkušenosti

Už je to tady. Ode dneška mají hoteliéři a restauratéři povinnost používat elektronickou evidenci tržeb. Další podnikatalé budou následovat v další vlně spouštění. Jaké máte první zkušenosti s EET? Napište nám vaše stížnosti a poznatky.

Nejzajímavější hotely světa
17.07.
Žebříček hotelů

Cestovatelé hodnotili jedinečné hotely. Mezi nejlepší patří Ještěd!

Většina z nás asi při výběru hotelu bere do úvahy polohu, cenu a komfort. Někdy ale máme chuť dopřát si něco jedinečného. Proto cestovatelé sestavili žebříček nejzajímavějších hotelů světa, do něhož se dostal i český Ještěd!

GALERIE: Nejbizardnější hotely světa! - 13
aktualizováno 06.06.
LÉTO JE TADY

Nejbizarnější hotely světa! Inspirace pro netradiční dovolenou

Lidé často hledají různé způsoby, jak vyjádřit svou kreativitu. Jedním z mnoha příkladů jsou hotely, jejichž tvůrci byli natolik kreativní, že budovy navrhli z nejpodivnějších materiálů a tvarů.

"Teroristé z ISIS" vyděsili hosty v Cannes - 1
aktualizováno 15.05.
Natáčení reklamy

Panika v Cannes: Hollywoodské hosty vyděsili "teroristé z ISIS"

Tak tohle přehnali! Francouzská firma natáčením reklamy pořádně vyděsila obyvatele i hosty v Cannes. K pobřeží najednou připlula loď plná ozbrojených mužů v "sebevražedných" vestách a s černou vlajkou na zádi. V hotelech vypukla panika.