Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Míša Zahradníková z Třebechovic - 2
aktualizováno 04.02.
lidé pomáhají

Míšu (11) trápí záhadná nemoc, celá se třese a nikdo neví proč

Už více než pět let televize Nova sleduje, jak se jedenáctiletá Míša Zahradníková z Třebechovic pod Orebem vyrovnává se záhadnou nemocí, která se projevuje tím, že se celá třese. Rodiče stále věří, že existuje zázračná metoda, která by ji alespoň postavila na nohy. Nejúčinnější se zatím zdají být drahé rehabilitace. Část peněz se teď podařilo získat i díky hráčům šipek, kteří na Pardubicku uspořádali benefici.

Jiří Menzel
12.12.
režisér po operaci

Menzel po operaci: Je šance, že se z toho dostane, tvrdí zdroj

Zdravotní stav Jiřího Menzela se zlepšuje. Portálu TN.cz to potvrdil dobře informovaný zdroj z režisérova okolí. Jiří Menzel skončil v umělém spánku v nemocnici po kolapsu, který ho postihl po návratu z pracovní cesty na Slovensko.

Michal Jančařík se po 365 dnech vrací na obrazovky TV Nova! - 2
30.09.
pár hodin

Jančařík je zpět! Poslední zkouška skončila, teď to přijde naostro

Už jen několik hodin zbývá do velkého návratu Michala Jančaříka na televizní obrazovky. Přesně rok poté, co loni 2.října natočil svoji poslední relaci o počasí, ho nyní uvidíme za moderátorským pultem. Přinášet nám bude polední sportovní noviny a těšit se na něj můžete i v pořadu Volejte novu. Teď se podívejte, jak Michal prožívá poslední momenty před svou velkou premiérou.

Prásk.tv píše:

Audi Ester Ledecké
čtěte o tématu rehabilitace na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Dovolená u moře nemusí znamenat jen slunění na pláži, ale také sportovní aktivity, soutěže, a hlavně spoustu zábavy!

Michal Jančařík
aktualizováno 28.09.

VÍKEND: Moderátor Michal Jančařík se vrací před kamery

Vyrazili jsme s Michalem Jančaříkem na speciální robotickou rehabilitaci.

Michal Jančařík je zpět před kamerou!
aktualizováno 20.08.
návrat do práce

Velký návrat Jančaříka: Michal zamířil rovnou před kameru!

Všemi oblíbený moderátor Michal Jančařík se poprvé po transplantaci ledviny a náročné rekonvalescenci objevil v televizi Nova na Barrandově! Všichni jsme ho rádi viděli, ale Michal navíc šel rovnou do studia, kde si zkoušel různé moderátorské možnosti, které by mu v jeho aktuálním zdravotním stavu vyhovovaly.

Michal Jančařík v nemocnici Kladruby - 3
25.07.
nevzdává se

Jančařík promluvil o přírůstku do rodiny i svém návratu do televize

Oblíbený moderátor Michal Jančařík dál bojuje s následky vážné nemoci. A nutno dodat, že statečně! Po ukončení léčby v Kladrubech dochází do rehabilitačního centra v Berouně. Udělal si ale také čas na rodinu, se kterou vyjel na dovolenou na Moravu.

Michal Jančařík
23.07.
Moderátor počasí

Michal Jančařík dál bojuje! Lékaři ho chválí, motivuje další pacienty

Náš kolega Michal Jančařík se ani na chvíli nezastavil a po ukončení léčby v Kladrubech pokračuje dál s fyzioterapií v rehabilitační nemocnici v Berouně. Tam ho všichni chválí. A stal se i příkladem a motivací pro další pacienty.

Michal Jančařík balí v Kladrubech a chystá se na návrat do práce
aktualizováno 26.06.
úspěšná rehabilitace

Michal Jančařík se vrátí do TV a posílá tento vzkaz fanouškům!

Michal Jančařík se úspěšně zotavuje po dlouhé léčbě a potvrdil, že se vrátí na obrazovky TV Nova! Ukončil léčbu v rehabilitačním centru v Kladrubech a divákům, kteří ho celou dobu podporovali, poslal nadějeplný vzkaz!

Michal Jančařík
aktualizováno 28.05.
rehabilitace na lokomatu

Michal Jančařík dál bojuje! Už má za sebou první kroky. ROZHOVOR

Náš oblíbený kolega Michal Jančařík má před sebou poslední měsíc léčení v rehabilitačním centru v Kladrubech. Daří se mu skvěle, prožil právě Kladrubské hry a má za sebou první výlet v zahraničí. A ve zdraví přežil i další pád z vozíku. Navíc mu ohromně pomáhají lidé, kteří mu píší celou řadu dopisů.

1982083
01.04.
dobré zprávy Zlepšuje se

Michal Jančařík ukázal, jak na tom je: "Děkuji divákům, za podporu"

Oblíbený moderátor Počasí TV Nova Michal Jančařík se dál zotavuje z těžkých zdravotních komplikací, které jej postihly vloni na podzim. Z Rehabilitačního ústavu v Kladrubech pozdravil diváky TV Nova a řekl, jak na tom teď je.