Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miloslav Ransdorf a Peter Guzmický vysvětlují švýcarskou kauzu - 9
aktualizováno 22.01.
podivné vyšetřování

Rok od smrti Ransdorfa: Jeho rodina stále čeká na odpovědi!

Kolem tzv. švýcarské kauzy europoslance Miloslava Ransdorfa je stále plno nezodpovězených otázek. Vdova po Ransdorfovi a jeho dcera si stěžují, že ani rok po jeho smrti nemají téměř žádné odpovědi a že je úřady ignorují. Ransdorf byl zadržen v prosinci 2015 ve švýcarské bance kvůli podezření z podvodu. I když švýcarské úřady po půl roce trestní stíhání zastavily, případ stále není vyřešen.

Miloslav Ransdorf
aktualizováno 01.02.
dopis premiérovi

Záhadná smrt Ransdorfa: Tohle napsala vdova premiérovi! DOPIS

Vdova po Miloslavu Ransdorfovi Vlasta je stále přesvědčená, že úmrtí jejího manžela provázejí podivné okolnosti. Před pohřbem politika KSČM tak proběhla soudní pitva. Teď Vlasta Ransdorfová kontaktovala premiéra Bohuslava Sobotku se žádostí, aby prověřil okolnosti tzv. "švýcarské kauzy".

Pohřeb Miloslava Ransdorfa
aktualizováno 29.01.
Pohřeb

Manželka vyčetla na pohřbu Ransdorfovi, že ožebračil rodinu!

Přesně týden po nečekaném úmrtí se veřejnost, přátelé a blízcí loučí s dlouholetým politikem KSČM Miloslavem Ransdorfem. Na pohřeb dorazily špičky KSČM - předseda Vojtěch Filip, jeho předchůdce Miloslav Grebeníček, místopředseda Jiří Dolejš, poslankyně Marta Semelová. S Ransdorfem se přišel rozloučit také ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek. Manželka se v proslovu pustila do KSČM!

Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Miloslav Ransdorf
29.01.
Soudní pitva

Podezření policie: Ransdorf zemřel násilnou smrtí!

Ve čtvrtek se objevila informace, že pozůstalí po Miloslavu Ransdorfovi nevěří, že dlouholetý europoslanec zemřel přirozenou smrtí. A už si to myslí i policie!

Miloslav Ransdorf a Peter Guzmický vysvětlují švýcarskou kauzu - 7
aktualizováno 28.01.
Co se jim nezdá?

Vyšetřete jeho smrt, žádá Ransdorfova dcera a manželka

Úmrtí komunistického europoslance Miloslava Ransdorfa přišlo před týdnem jako blesk z čistého nebe. Nečekaný skon se nepozdává pozůstalým, kteří požadují důkladné vyšetření politikovy smrti.

Miloslav Ransdorf
aktualizováno 26.01.
Smrt Ransdorfa

Utajený převoz na jinou patologii! Pochybnosti kolem úmrtí?

Smrt europoslance Miloslava Ransdorfa možná obcházejí pochybnosti! Podle neoficiálních informací TN.cz bylo Ransdorfovo tělo převezeno k pitvě na Ústav soudního lékařství v Praze ve Studničkově ulici.

Miloslav Ransdorf - parte
aktualizováno 25.01.
Poslední rozloučení

Kdy bude pohřeb Ransdorfa? A co vzkázala jeho dcera?

Už tento pátek se uskuteční ve strašnickém krematoriu v Praze poslední rozloučení se zesnulým europoslacem Miloslavem Ransdorfem. Pohřeb zaplatí komunisté.

Miroslav Ransdorf - eurovolby 2009
23.01.
majetek europoslance

Ransdorfovo dědictví: Zbudou po něm miliony nebo dluhy?

Poslanec Miloslav Ransdorf, který včera zemřel, dokázal v politice vydělat desítky milionů korun. Zároveň se ale také dokázal pořádně zadlužit. Například v roce 2012 byla na jeho majetek uvalena exekuce a jeho dluhy se vyšplhaly bezmála na 20 milionů korun.

Miloslav Ransdorf
aktualizováno 22.01.
reakce politiků

Zeman o Ransdorfovi: Zemřel jeden z nejbystřejších intelektuálů

Nečekané úmrtí komunistického europoslance Miloslava Ransdorfa zaskočilo české politiky. Přestože v politickém soupeření byli často na nože, dnes hledali chvíle, které je spojovaly.

Miloslav Ransdorf
aktualizováno 22.01.
smrt během několika hodin

Miloslav Ransdorf zemřel! Politika v bezvědomí našla jeho žena

Europoslanec Miloslav Ransdorf, který se v poslední době proslavil podivnou akcí ve švýcarské bance, zemřel. V pátek dopoledne ho v bezvědomí převezli do pražského IKEMu, kde později podlehl následkům mozkové příhody. V únoru by mu bylo 63 let.