Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Karolína Topolová
20.11.
Obchodní sdělení

Ptejte se šéfky AAA AUTO! Odpoví vám ON-LINE

Nahradí klasická paliva hybridy či elektromobily? Kolik jsou ochotni lidé investovat do auta? Přejte se šéfky největšího prodejce ojetin u nás.

Horko v práci
aktualizováno 02.08.
On-line chat

Tropické dny v práci? Advokátka poradila, na co máte nárok!

Tropické dny jsou úmorné hlavně pro ty, kteří je místo u vody musí trávit v práci. Jaké podmínky vám musí zaměstnavatel zajistit? Máte nárok jít kvůli horku z práce dřív domů? I na to jste se ptali advokátky a odbornice na pracovní právo Adély Gajdové.

Karolína Topolová
28.05.
Obchodní sdělení

Ptejte se šéfky AAA AUTO! Odpoví vám ON-LINE

Jaké ojeté automobily jsou letos nejpopulárnější? Roste zájem o zánovní vozy? Přejte se šéfky největšího prodejce ojetin u nás.

Prásk.tv píše:

SuperStar 2015
čtěte o tématu on-line rozhovor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Karolína Topolová
aktualizováno 06.12.
Obchodní sdělení

Jak se mění trh s ojetými vozy? Ptejte se šéfky AAA AUTO!

Největší prodejce ojetin letos slaví 25 let. Na otázky čtenářů odpovídala šéfka společnosti Karolíny Topolové.

Jan Hamáček
16.10.
on-line rozhovor předvolební chat

Proč šel do politiky a proč volit ČSSD? Odpovídal Jan Hamáček!

Dalším hostem předvolebních rozhovorů na webu TN.cz byl předseda Sněmovny a místopředseda ČSSD Jan Hamáček. Zastupuje stranu, která si klade za cíle zvýšení minimální mzdy či podporování rodin s dětmi. Jak toho chce ale dosáhnout a proč by ji měli lidé volit?

Předseda Pirátů Ivan Bartoš
aktualizováno 09.10.
Předvolební chat

Proniknou Piráti do Sněmovny? Jejich předseda odpovídal on-line!

Dalším hostem předvolebních rozhovorů na webu TN.cz byl předseda Pirátů Ivan Bartoš. Jeho strana se může stát jedním z překvapení voleb. Exkluzivní průzkum agentur STEM a STEM/MARK pro TV Nova dává Pirátům přes 6 %. Čeho chtějí Piráti ve Sněmovně dosáhnout? Jejich předseda odpovídal v pondělí od 20:30.

Předseda ODS Petr Fiala
aktualizováno 04.10.
Předvolební chat

Přidáme peníze všem, ne jen někomu, slíbil šéf ODS na TN.cz!

Čtenářům TN.cz ve středu večer odpovídal předseda ODS Petr Fiala. Strana v minulých volbách dosáhla nejhoršího výsledku v historii. Dokáže Fiala ODS znovu nastartovat? Předseda občanských demokratů tomu věří.

Pavel Bělobrádek - 2
aktualizováno 03.10.
On-line rozhovor

Se stíhaným Babišem do vlády nejdu, řekl šéf lidovců na TN.cz!

Původně měli kandidovat v koalici se Starosty, lidovci se ale nakonec rozhodli jít do voleb sami. Jak tuto změnu na poslední chvíli vnímá a v jaký výsledek doufá? I na jste se mohli ptát předsedy KDU-ČSL Pavla Bělobrádka. Na otázky odpovídal v on-line rozhovoru se čtenáři TN.cz.

Volby 2017 - Jiří Dolejš
aktualizováno 28.09.
Předvolební rozhovor

KSČM by šla podle Dolejše do koalice jen kvůli programu

Před čtyřmi lety se nahlas mluvilo o tom, že na jejich hlasech bude stát menšinová vláda ČSSD. Voliči nakonec rozhodli jinak a komunisté se museli spokojit s pozicí nejsilnější opoziční strany. Na otázky čtenářů odpovídal místopředseda KSČM Jiří Dolejš, řešili se hlavně možné koalice i program strany.

Volby 2017 - Jan Farský
aktualizováno 25.09.
Předvolební rozhovor

Starostové kandidují poprvé samostatně, lídr Farský věří v 7 %

Poprvé půjdou do parlamentních voleb Starostové a nezávislí samostatně. Hnutí si přesto věří, že se mu podaří získat místa ve Sněmovně. Jeho volební lídr Jan Farský by si představoval zisk přes 7 %. Farský odpovídal čtenářům webu TN.cz v on-line chatu. Řešila se podoba možné koalice, volební program i názor na strany, ale také mnoho dalších témat.