Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kim Čong-un a sestra Kim Jo-čong
08.10.
Rodinný byznys

KLDR vládnou dvě děti Kim Čong-ila! Současný vůdce povýšil sestru

Severokorejský vůdce Kim Čong-un dosadil do nejvyššího vedení země svou sestru Kim Jo-čong. Podle odborníků tak dál posiluje svou moc. Jo-čong by měla nahradit jinou ženu ve vládě - svou tetu, která opustila zemi poté, co Kim nechal zabít jejího manžela.

Odsouzený Otto Warmbier - 4
aktualizováno 27.09.
Hrozivé svědectví

Rodiče mrtvého chlapce: KLDR jsou teroristé, tohle provedli Ottovi

Poprvé od jeho červnového úmrtí na veřejnosti vystoupili Cindy a Fred Warmbierovi, rodiče dvaadvacetiletého amerického studenta, který byl 17 měsíců vězněn severokorejským režimem a jen několik dní po převozu do vlasti zemřel. Rodiče se svěřili s děsivým zážitkem, jak to vypadalo, když jejich syn přiletěl z KLDR.

KLDR slaví 105. narozeniny Kim Ir-Sena - 1
aktualizováno 26.09.
Napětí nepolevuje

Připravte se na jaderný útok, varují úřady obyvatele Havaje

Obyvatelé Havajských ostrovů se podle úřadů mají připravit na potenciální jaderný útok ze Severní Koreje. Výstraha přichází v době stále rostoucího napětí mezi USA a KLDR.

Prásk.tv píše:

Konec světa
čtěte o tématu Severní Korea na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme

Udělali byste rádi vaše okolí ještě zajímavější a rádi byste navíc podpořili nějakou neziskovou či příspěvkovou organizaci, která se snaží pomáhat lidem? V tom případě se s námi zapojte do programu - Vy rozhodujete, my pomáháme!

Kim Čong-un, Donald Trump
aktualizováno 25.09.
Silná slova

Trump vyhlásil válku KLDR, máme právo střílet! řekl Kimův ministr

"Donald Trump vyhlásil Severní Koreji válku". Těmito slovy šokoval svět severokorejský ministr zahraničí Ri Yong-ho. Dodal, že by si celý svět měl zapamatovat, že to byli Američané, kdo válku rozpoutal.

Donald Trump
aktualizováno 19.09.
Valné shromáždění OSN

KLDR totálně zničíme, hrozil Donald Trump při projevu v OSN

Americký prezident Donald Trump v projevu před Valným shromážděním OSN označil severokorejský režim za zvrácený a obvinil ho z bezohledné snahy získat jaderné zbraně. Uvedl, že pokud bude KLDR ohrožovat Spojené státy, tak ty nebudou mít jinou možnost než Severní Koreu zcela zničit.

Kim Čong-un hrozí válkou
aktualizováno 19.09.
Pchjongjang varuje

KLDR se vysmívá sankcím: "Náš jaderný program jen urychlí!"

Severní Korea varovala západní státy, aby na ni netlačily. Další sankce a tresty podle Pchjongjangu pouze urychlí jaderný program. Režim to prohlásil poté, co Rada bezpečnosti OSN schválila uvalení nejnovějších sankcí.

Přelet nad Pchjongjangem
08.09.
Město duchů

Fotograf natočil KLDR z výšky: VIDEO odhalilo děsivou pravdu!

Singapurskému fotografovi se podařilo nemožné. Z letadla natočil severokorejskou metropoli Pchjongjang. A přestože má ve městě žít 2,5 milionu lidí, ulice byly úplně prázdné.

KLDR slaví 105. narozeniny Kim Ir-Sena - 5
05.09.
Severokorejská krize

Velmoci hrozí novými sankcemi proti KLDR. Zatím nezabírají

Severokorejská krize dál rozděluje svět. Jde o reakce na víkendový test vodíkové bomby. Například Spojené státy a Jižní Korea mluví i o vojenské odvetě, jiné velmoci se přiklánění spíše k hospodářským sankcím. Přitom ale ani ty stávající na severokorejský režim diktátora Kim Čong Una nezabírají.

2040979
04.09.

Střepiny 3. 9. 2017

Místo ve školce s pravděpodobností jako výhra v loterii. Co zbývá rodičům, kteří neuspějí?

KLDR vystřelila rakety směrem k Japonsku
aktualizováno 29.08.
test rakety

KLDR vystřelila raketu přes Japonsko! Lidé museli do krytů

Severní Korea otestovala další střelu, která tentokrát přeletěla přes sever Japonska. Střela přeletěla ostrov Hokkaidó a následně spadla do moře, uvádí portál BBC. Japonský předseda vlády Šinzó Abe označil test střely za přímé ohrožení jeho země.