Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sídlo VZP (ilustrační foto)
Aktualizováno Včera 22:07
soudní spor

Muž si musí hradit léčbu rakoviny ze svého. VZP nechce platit

Všeobecná zdravotní pojišťovna má problém. Hrozí jí, že bude muset zaplatit dva miliony korun muži, který trpí rakovinou. Jeho rodina se s pojišťovnou soudí a požaduje, aby mu zaplatila léčbu, což VZP odmítá. V pátek případ projednával Městský soud v Praze.

storno zájezdu

Nemůžete odjet na zájezd? Peníze vám vrátí jen v těchto případech!

Doba letních dovolených je v plném proudu. Většina lidí si zájezd kupuje s předstihem, aby si stihli všechno pořádně naplánovat. Jenže to s sebou nese i riziko, na poslední chvíli můžete onemocnět a je po dovolené. Vrátí vám cestovka peníze za zájezd?

Nemocenská, vojáci, dárcovstí krve
Aktualizováno Předevčírem 18:57
velký přehled novinky pro všechny

Více peněz pro nemocné i dárce krve: Tyto zákony schválil Senát!

Senát ve čtvrtek schválil balíček zákonů, který slibuje více peněz dlouhodobě nemocným pacientům, vyšší daňové výhody dárcům krve a kostní dřeně, ale také upřesňuje podmínky bydlení pro vojáky z povolání.

Prásk.tv píše:

Tomáš Řepka
čtěte o tématu peníze na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sucho zabíjí moravské okurky!

Bude letošní „okurková sezona“ bez okurek? Pojďte si s námi o ně zasoutěžit

BBC
Aktualizováno 19.7. 2017 17:47
milionové rozdíly

BBC odtajnila platy moderátorů, o takových penězích se vám nesní!

Ačkoli se platy vrcholných moderátorů britské veřejnoprávní televize BBC mohou zdát být přemrštěné, zdaleka ne všem tvářím televizních obrazovek se pod stejným zaměstnavatelem a na stejné pozici podaří dosáhnout takové sumy, jakou má nejlépe placený moderátor Chris Evans. Rozdíly jsou i desítky milionů korun.

Promyšlený podvod

Muž se zamiloval do 'Světlany z Uralu', poslal jí milion. Pak zemřela

Starší muž ze Zlína se přes internet seznámil se Světlanou z Uralu. Byla to velká láska, a tak se dohodli na její návštěvě v Česku. To ale nebylo tak jednoduché, cesta muže stála více než milion korun. Když měla konečně Světlana přijet, zemřela při nehodě. Až tehdy si muž uvědomil, že nalétl podvodníkovi.

pohádkové bohatství

Dívka vyhrála v loterii dvakrát za týden! Je z ní milionářka!

Je jí teprve devatenáct let a už je z ní milionářka! Řeč je o Rose Dominguezové z Kalifornie, které se podařilo něco neuvěřitelného - vyhrát prostřednictvím stíracích losů hned dvakrát během jediného týdne. Výherní kuponky přitom nakoupila na dvou různých benzinových pumpách.

Miroslav Pelta
Aktualizováno 11.7. 2017 20:48
Chce promluvit

Pelta slibuje: Řeknu, jak to bylo s dotacemi na sport!

Fotbalový boss Miroslav Pelta se chystá promluvit o kauze možného zneužívání sportovních dotací. Údajně čeká na ten správný čas. Právě kvůli této kauze jsou české sportovní svazy bez peněz.

SMS
Aktualizováno 11.7. 2017 18:07
Nebezpečí podvodu

"Pozor na podvodné SMS, můžete přijít o své peníze!" varuje banka

Zloději přišli na nový způsob, jak připravit lidi o peníze. Rozesílají zprávy, které obsahují odkaz na podvodný formulář. Po jeho vyplnění vás podvodníci mohou připravit o peníze.

Sport - ilustrační foto - 1
Aktualizováno 10.7. 2017 21:22
Rozdělování peněz

Svazy jsou kvůli dotačnímu skandálu bez peněz, půjčují si

Od vypuknutí kauzy kolem sportovních dotací a jejich zastavení tehdejší ministryní školství Kateřinou Valachovou jsou sportovní svazy stále bez většiny peněz.

Stávka řidičů autobusů
Aktualizováno 10.7. 2017 21:42
Dobrá zpráva

Vláda dá peníze na platy řidičů autobusů. Krajům pošle miliony

Řidiči linkových autobusů mají po dnešku jistotu, že dostanou přidáno. Ministr dopravy Daň Ťok totiž definitivně prosadil, že by se mělo na mzdy řidičů uvolnit ze státní rezervy 394 milionů korun. Podle opozice se ale jedná o předvolební tah a spokojeni nejsou ani hejtmani. Právě kraje totiž budou muset peníze najít v rozpočtu.