Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muslimská populace v čínské provincii Xinjiang
aktualizováno 01.04.
kontroverzní nařížení

Zákaz dlouhých vousů a hábitů: Čína se obává extremismu

Čína zavedla nové omezení, podle kterého v západním regionu Sin-ťiang v reakci na islamistický extremismus nesmí lidé nosit extrémně dlouhé plnovousy, na veřejných místech je také zakázáno nosit hábity.

Karel Gott
aktualizováno 09.08.
Zlatý slavík

Karel Gott je zpět ve formě, po jeho vousech ženy šílí!

Nadšené reakce fanoušků na to, v jaké kondici je Karel Gott, neberou konce. Včera jsme vám přinesli exkluzivní rozhovor se zpěvákem, který je po těžké nemoci ve výborné formě a všichni se shodují, že s vousy vypadá naprosto fantasticky.

Sex
15.05.
Už s tím přestaňte

Šest věcí, které ženy při sexu vytočí! Co dělají muži špatně?

Sex patří k životu a mnoho lidí si to bez něj nedokáže představit. Některé věci, které muži dělají, však ženám dost vadí. Které to jsou?

Prásk.tv píše:

John Travolta - 1
čtěte o tématu vousy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Muž s vousy - ilustrační foto
09.11.
Dokazují si mužnost

Překvapivá studie: Muži s vousy jsou větší sexisti a častěji kradou!

Dvě studie nezávisle na sobě potvrdily, že muži s vousy jsou agresivnější. Podle vědců mají více sexistické názory, podvádějí, kradou a dostávají se do rvaček častěji, než hladce oholení muži. Vousy patrně dokazují svou mužnost a dominanci.

Pánské účesy v průběhu století
06.11.
úžasné video

Ze slušňáka na rockera! Takhle se měnily účesy v průběhu století

Účes dělá člověka a neplatí to jenom o ženách. I pěkně učesaný muž dokáže upoutat pozornost. Představy o tom, co se líbí, jsou ale v každém období jiné. Podívejte se na skvělé video, které shrnuje trendy za poslední století.

Dvojčata - cizinci
aktualizováno 30.10.
jako vejce vejci

Cizinci na sebe náhodou narazili v letadle. Podoba je zarážející!

Opravdu ojedinělou selfie fotku se podařilo vyfotit dvěma pasažérům při cestě do Irska. Ačkoli muži vypadají jako sourozenci, jsou to naprosto cizí lidé, které neskutečná náhoda svedla dohromady.

holicí strojek s laserem
27.04.
Laserem na vousy

Holicí strojek, který vaše vousy zastřihne pomocí laseru

Konec výmluvám, že si ty strašné licousy nemůžete pořádně oholit. Novinka mezi holicími strojky vám k tomu pomůže dokonce laserem.

Holení
22.03.
Jak na to

Jak se dokonale oholit? Vědci našli univerzální návod

Je to lepší po směru nebo proti směru růstu vousů? A jak velkou silou byste měli na čepel tlačit? A víte taky, že jiný typ vousů vám roste na bradě a jiný na krku. Na každou část obličeje se zkrátka musí jinak a my vám poradíme jak, aby výsledek byl dokonalý.