Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Drápek v jídle pro kočky
Aktualizováno 16.3. 2017 16:06
prvotřídní masíčko

Verča koupila dobrotu pro kočky. Uvnitř našla něco odporného!

Chtěla svým kočičkám dopřát laskominu, čekalo na ni ale hodně nepříjemné překvapení. Místo slibovaného lososa z balení vykouklo něco, co připomínalo dráp.

Špatná strava

Mladé lidi ohrožuje rakovina střev. Kvůli mizerné životosprávě!

Obrovské nebezpečí hrozí generaci takzvaných mileniálu, tedy lidem narozeným mezi lety 1980 až 1995. Podle lékařů má totiž tato generace čtyřikrát větší pravděpodnost onemocnění rakovinou střev než generace jejich rodičů.

barva očí - ilustrační foto
Aktualizováno 16.10. 2016 13:10
Rozlouskli záhadu

Teenager rychle ztrácel zrak, důvod potíží doktory šokoval!

Když váš syn ve čtrnácti najednou začne bez zjevného důvodu ztrácet zrak, je pochopitelné, že jako rodič začnete vyšilovat. A když vám nedokáže pomoct ani několik doktorů, začnete i panikařit.

Prásk.tv píše:

Nehty
čtěte o tématu strava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

různé typy stravy

All inclusive může být zklamání! Přečtěte si, co je nejvýhodnější

Najít v katalogu české cestovní kanceláře zájezd s plnou penzí znamená dnes už skoro detektivní pátrání. Zkratku PP nahradila AI čili all inclusive. Vzít doslova český překlad "vše zahrnuto v ceně" ale může znamenat velké zklamání.

hubnutí s TN.cz

Jak shodit po Vánocích kilogramy navíc? RADY ODBORNÍKA

Vánoční svátky bývají velkým náporem na organismus. Přejídání, alkohol a lenošení – to vše se podepisuje na našem těle a mnozí s tím chtějí po Novém roce něco dělat. Zeptali jsme se nutriční terapeutky, jak se nedávno nabyté nadváhy nejlépe zbavit.

Neale kulturista - 3
Aktualizováno 9.12. 2015 22:52
galerie obří proměna

Kulturistou za 16 TÝDNŮ: Z tohoto mladíka se stal pořádný svalovec!

Když viděl svou fotku z pláže, zhrozil se. Rozhodl se proto se sebou něco udělat. Za čtyři měsíce už byl devětadvacetiletý Neale Maher naprosto k nepoznání. Z obyčejného zedníka se stal velmi atraktivní kulturista!

Měření pasu
Aktualizováno 10.11. 2015 11:11
Špatné praktiky

Chcete zhubnout? Těmto metodám se rozhodně vyhněte

Pro ideální postavu jsou ženy schopné udělat téměř cokoliv. Často si ale neuvědomují, jaká jsou rizika jejich chování. Oblíbená je spánková dieta, pojídání tamponů nebo konzumace pouze syrové stravy.

Správná strava

Schází vám vitamíny? Varovné signály, že tělo není v pořádku

Naše tělo nás upozorní, když nám schází nějaký vitamín nebo další důležité živiny. Mezi nejčastější projevy patří únava, psychické problémy i oslabená imunity. Předejít těmto problémům můžeme kvalitním jídelníčkem, ve kterém nesmí chybět vitamín A, bílkoviny nebo železo.

hubnutí s TN.cz

Nejen dospělí bojují s nadváhou! Proč máme tlusté děti?

V posledním díle našeho seriálu o hubnutí a správném stravování se zaměříme na děti. Jejich jídelníček by měl totiž být v lecčems odlišný od jídelníčku dospělých. Navíc se poslední dobou můžeme čím dál častěji setkat s dětskou obezitou. V čem je problém?

hubnutí s TN.cz

A vy tomu věříte? Nejčastější mýty o hubnutí

O hubnutí koluje mezi lidmi nespočet mýtů a polopravd. V dnešním díle našeho hubnoucího seriálu se pokusíme alespoň některé z nich vyvrátit!