Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž, co zkoušel vylákat holčičku
aktualizováno 21.10.
pátrání po muži

Policie: Muž mohl děti obtěžovat už dřív. Pátrání pokračuje

Hledání muže, který v Praze obtěžoval malé děti, pokračuje. Policie momentálně prověřuje tipy od lidí, kteří ho v médiích poznali na videu, když hovořil s malou holčičkou na hřišti v Kyjích. Jak už jsme informovali v sobotu, dívka ho při tom natočila na mobilní telefon. Podle všeho jde o cizince, který se obtěžování dětí nedopustil poprvé. Policie proto před ním varuje.

Muž, který v parku přemlouval malou holčičku k procházce
21.10.
pátrání

Obtěžoval holčičku v parku: Policii uniká, vydali rady pro děti a rodiče

Většinu rodičů nejen v Praze včera šokovalo video, které zveřejnila policie. Neznámý muž na něm v parku v Kyjích přemlouvá malou holčičku, aby s ním šla na procházku. A snaží se ji i osahávat. Dívka ho natočila mobilem a nikam s ním naštěstí nešla. Po muži teď pátrá policie, která také v souvislosti s případem připomíná rady a informace, jak zajistit bezpečí pro děti. "Muže jsme ještě nedopadli," potvrdila pro TV Nova mluvčí policie Zoulová.

Sexuální orgie ve Walesu
13.08.
záběry 18+ zvrhlé hrátky

Sexuální orgie jen kousek od dětí! Čtveřice si spolu užívala v parku

O pořádné pozdvižení se ke konci uplynulého týdne postaraly dva náruživé páry, které si společně v jednom z anglických parků zpestřily piknik sexuálními hrátky. Užívat si začaly za bílého dne, jen kousek od nich si přitom hrály malé děti.

Prásk.tv píše:

Pes se jezdí sám venčit - 1
čtěte o tématu park na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Prázdninový inspektor - Lednicko-valtický areál
31.07.
Oblíbený turistický cíl

Inspektoři vyrazili do Lednice. Mají tam zámek, park i minaret

Prázdniny jsou přesně v polovině a koupaliště i památky na vrcholu sezóny. A tak TV Nova prázdninové inspektory vyslala za opravdovou turistickou perlou – do Lednicko-valtického areálu. Tamní zámek totiž patří k těm nejkrásnějším a nejoblíbenějším místům nejen na Moravě, ale v celém Česku. A jako jeden z mála má navíc otevřeno celoročně.

Léčitel Maroš Píša
19.07.
Zachránce, nebo podvodník?

Zázračný léčitel láká stovky Romů, i z Ameriky! Už se ví, kdo to je

Už týden se v piešťanském parku pravidelně shromažďují stovky Romů z Evropy i Ameriky, aby na vlastní oči spatřili zázračného léčitele, o kterém věří, že je dokáže zbavit různých nemocí. Muž (40) prohlašuje, že sílu uzdravovat mu dala Panna Marie, která se mu zjevila. Novinářům už se podařilo zjistit, kdo záhadný muž je.

Romové v parku na Slovensku
aktualizováno 18.07.
zázrak, nebo podvod?

Stovky Romů obsadily park kvůli zázračnému léčiteli! Je Ježíš, tvrdí

Pažitský park ve slovenských Piešťanech už několik dní čelí obrovskému přílivu lidí. Každý den se tu scházejí stovky Romů z různých zemí věřících, že tu najdou zázračného léčitele, který je uzdraví. Událostí už se zabývá i policie. Ta má podezření, že jde o podvod a za každé "zázračné objetí" se platí.

Střelba z plynové pistole v parku v Riegrových sadech - 3
aktualizováno 18.06.
Zranění plynovkou

V pražském parku se ozvala střelba! Opilí muži se hádali o ženu

Spor o ženu museli v neděli večer nakonec řešit i pražští policisté. Opilí muži se nejdříve pohádali, poté po sobě začali střílet plynovou pistolí. Jednoho lehce zraněného odvezli záchranáři do nemocnice.

Napadení nožem - 1
11.06.
Napadení v parku

Útočník v západním Německu v parku ubodal teenagerku (15)!

Západoněmeckým městem Viersen otřásá ubodání teprve patnáctileté dívky v parku v centru města. Policisté ovšem po pachateli nemuseli pátrat dlouho, záhy se jim totiž přihlásil podezřelý muž.

Jiří Čipera
aktualizováno 08.06.
Nezvyklý případ

Nevím, že bych někoho zastřelil, hájil se muž u soudu. Dostal 10 let

Městský soud v Praze poslal na deset let do vězení třiapadesátiletého Jiřího Čiperu. Ten podle obžaloby předloni v říjnu v parku Kavalírka zastřelil pětadvacetiletého mladíka, kterého krátce předtím potkal a pohádal se s ním.

Opilá matka ve Znojmě
29.05.
pohled pro otrlé

Pár "se ztřískal", měl s sebou dítě! Došlo na facky i hrozby. VIDEO

Znojemští strážníci zveřejnili šokující video, které pořídili při jednom kontrolním zásahu minulou středu. Silně opilá žena s partnerem nedokázala zvládat sebe, natož malé miminko, které měla s sebou. Pár před strážníky dělal scény. Žena hlídce dokonce vyhrožovala smrtí.