Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sexuální orgie ve Walesu
13.08.
záběry 18+ zvrhlé hrátky

Sexuální orgie jen kousek od dětí! Čtveřice si spolu užívala v parku

O pořádné pozdvižení se ke konci uplynulého týdne postaraly dva náruživé páry, které si společně v jednom z anglických parků zpestřily piknik sexuálními hrátky. Užívat si začaly za bílého dne, jen kousek od nich si přitom hrály malé děti.

Prázdninový inspektor - Lednicko-valtický areál
31.07.
Oblíbený turistický cíl

Inspektoři vyrazili do Lednice. Mají tam zámek, park i minaret

Prázdniny jsou přesně v polovině a koupaliště i památky na vrcholu sezóny. A tak TV Nova prázdninové inspektory vyslala za opravdovou turistickou perlou – do Lednicko-valtického areálu. Tamní zámek totiž patří k těm nejkrásnějším a nejoblíbenějším místům nejen na Moravě, ale v celém Česku. A jako jeden z mála má navíc otevřeno celoročně.

Léčitel Maroš Píša
19.07.
Zachránce, nebo podvodník?

Zázračný léčitel láká stovky Romů, i z Ameriky! Už se ví, kdo to je

Už týden se v piešťanském parku pravidelně shromažďují stovky Romů z Evropy i Ameriky, aby na vlastní oči spatřili zázračného léčitele, o kterém věří, že je dokáže zbavit různých nemocí. Muž (40) prohlašuje, že sílu uzdravovat mu dala Panna Marie, která se mu zjevila. Novinářům už se podařilo zjistit, kdo záhadný muž je.

Prásk.tv píše:

Matku zabil tygr
čtěte o tématu park na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

Romové v parku na Slovensku
aktualizováno 18.07.
zázrak, nebo podvod?

Stovky Romů obsadily park kvůli zázračnému léčiteli! Je Ježíš, tvrdí

Pažitský park ve slovenských Piešťanech už několik dní čelí obrovskému přílivu lidí. Každý den se tu scházejí stovky Romů z různých zemí věřících, že tu najdou zázračného léčitele, který je uzdraví. Událostí už se zabývá i policie. Ta má podezření, že jde o podvod a za každé "zázračné objetí" se platí.

Střelba z plynové pistole v parku v Riegrových sadech - 3
aktualizováno 18.06.
Zranění plynovkou

V pražském parku se ozvala střelba! Opilí muži se hádali o ženu

Spor o ženu museli v neděli večer nakonec řešit i pražští policisté. Opilí muži se nejdříve pohádali, poté po sobě začali střílet plynovou pistolí. Jednoho lehce zraněného odvezli záchranáři do nemocnice.

Napadení nožem - 1
11.06.
Napadení v parku

Útočník v západním Německu v parku ubodal teenagerku (15)!

Západoněmeckým městem Viersen otřásá ubodání teprve patnáctileté dívky v parku v centru města. Policisté ovšem po pachateli nemuseli pátrat dlouho, záhy se jim totiž přihlásil podezřelý muž.

Jiří Čipera
aktualizováno 08.06.
Nezvyklý případ

Nevím, že bych někoho zastřelil, hájil se muž u soudu. Dostal 10 let

Městský soud v Praze poslal na deset let do vězení třiapadesátiletého Jiřího Čiperu. Ten podle obžaloby předloni v říjnu v parku Kavalírka zastřelil pětadvacetiletého mladíka, kterého krátce předtím potkal a pohádal se s ním.

Opilá matka ve Znojmě
29.05.
pohled pro otrlé

Pár "se ztřískal", měl s sebou dítě! Došlo na facky i hrozby. VIDEO

Znojemští strážníci zveřejnili šokující video, které pořídili při jednom kontrolním zásahu minulou středu. Silně opilá žena s partnerem nedokázala zvládat sebe, natož malé miminko, které měla s sebou. Pár před strážníky dělal scény. Žena hlídce dokonce vyhrožovala smrtí.

Česká města trápí invaze havranů
aktualizováno 21.05.
Přemnožení ptáci

Česká města trápí invaze havranů. Ničí úrodu, okupují parky i sídliště

Města napříč republikou řeší problém - co s tisíci havrany, kteří se mnohdy usidlují přímo v centru. V parcích dělají nesnesitelný rámus a především obrovský nepořádek pod stromy. Zemědělcům ničí úrodu na polích.

Opilá dívka nadýchala téměř 2 promile
aktualizováno 12.05.
nemohla chodit

Strážníci objevili v parku opilou dívku, nadýchala téměř 2 promile!

Plzeňští strážníci objevili v jednom z městských sadů opilou školačku. Nezletilá dívka mluvila nesrozumitelně a nemohla se postavit na nohy. Při dechové zkoušce jí hlídka naměřila 1,74 promile alkoholu v krvi. Strážníci tak raději zavolali záchranáře, kteří si dívku odvezli.