Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Střelba z plynové pistole v parku v Riegrových sadech - 3
aktualizováno 18.06.
Zranění plynovkou

V pražském parku se ozvala střelba! Opilí muži se hádali o ženu

Spor o ženu museli v neděli večer nakonec řešit i pražští policisté. Opilí muži se nejdříve pohádali, poté po sobě začali střílet plynovou pistolí. Jednoho lehce zraněného odvezli záchranáři do nemocnice.

Napadení nožem - 1
11.06.
Napadení v parku

Útočník v západním Německu v parku ubodal teenagerku (15)!

Západoněmeckým městem Viersen otřásá ubodání teprve patnáctileté dívky v parku v centru města. Policisté ovšem po pachateli nemuseli pátrat dlouho, záhy se jim totiž přihlásil podezřelý muž.

Jiří Čipera
aktualizováno 08.06.
Nezvyklý případ

Nevím, že bych někoho zastřelil, hájil se muž u soudu. Dostal 10 let

Městský soud v Praze poslal na deset let do vězení třiapadesátiletého Jiřího Čiperu. Ten podle obžaloby předloni v říjnu v parku Kavalírka zastřelil pětadvacetiletého mladíka, kterého krátce předtím potkal a pohádal se s ním.

Prásk.tv píše:

Matku zabil tygr
čtěte o tématu park na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Opilá matka ve Znojmě
29.05.
pohled pro otrlé

Pár "se ztřískal", měl s sebou dítě! Došlo na facky i hrozby. VIDEO

Znojemští strážníci zveřejnili šokující video, které pořídili při jednom kontrolním zásahu minulou středu. Silně opilá žena s partnerem nedokázala zvládat sebe, natož malé miminko, které měla s sebou. Pár před strážníky dělal scény. Žena hlídce dokonce vyhrožovala smrtí.

Česká města trápí invaze havranů
aktualizováno 21.05.
Přemnožení ptáci

Česká města trápí invaze havranů. Ničí úrodu, okupují parky i sídliště

Města napříč republikou řeší problém - co s tisíci havrany, kteří se mnohdy usidlují přímo v centru. V parcích dělají nesnesitelný rámus a především obrovský nepořádek pod stromy. Zemědělcům ničí úrodu na polích.

Opilá dívka nadýchala téměř 2 promile
aktualizováno 12.05.
nemohla chodit

Strážníci objevili v parku opilou dívku, nadýchala téměř 2 promile!

Plzeňští strážníci objevili v jednom z městských sadů opilou školačku. Nezletilá dívka mluvila nesrozumitelně a nemohla se postavit na nohy. Při dechové zkoušce jí hlídka naměřila 1,74 promile alkoholu v krvi. Strážníci tak raději zavolali záchranáře, kteří si dívku odvezli.

Záchrana slůněte - ilustrační foto
05.05.
Dramatická záchrana

Malé slůně spadlo do vody. Stádo mu přispěchalo na pomoc

S dojemným videem se na internetu svěřila správa jihoafrického parku Kruger. Dvojice turistů natočila, jak stádo slonů pomáhá mláděti, které při pití z řeky spadlo do vody. Bez jejich pomoci by se malé slůně zpátky na břeh nedostalo.

Pražský hrad
28.04.
velké srovnání

Praha je nejzelenějším městem světa. Nejmíň přírody má Tokio

Holandský cestovatelský portál Travelbird srovnal padesát světových metropolí podle toho, jak moc přírody v nich najdete. A podle jejich srovnání je Praha nejzelenější metropolí světa! Bydlet v dosahu kusu přírody je pro obyvatele velkých měst balzámem na duši. Praha je tak podle studie jedním z nejpříjemnějších míst k bydlení.

2132119
aktualizováno 19.04.
byl zdrogovaný

Stromovkou se řítila dodávka. Mámy s dětmi uskakovaly z cesty

Svědky zběsilé honičky byli dnes v podvečer lidé v pražském parku Stromovka. Vřítil se sem řidič v dodávce, který ujížděl před policisty. Byl pod vlivem drog.

Obžalovaný z vraždy v parku Kavalírka
14.03.
Hlavní líčení

Nevšiml jsem si, že bych někoho střelil, hájí se obžalovaný z vraždy

Městský soud v Praze začal řešit vraždu v parku Kavalírka. Předloni v říjnu se tam našlo tělo pětadvacetiletého mladíka se střelnou ranou v hlavě. Podle policistů ho zastřelil muž, se kterým se náhodně potkal a pohádal.