Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2181226
aktualizováno 06.09.
Zrušení zákona

Historický moment pro Indii. Soud povolil sex homosexuálům

V Indii slaví. Nejvyšší soud rozhodl, že sex homosexuálů již není trestný. Byl tak zrušen rozsudek z roku 2013, který homosexuální sex považoval za trestný čin. Soud také uvedl, že diskriminace sexuální orientace bude zásadní porušení práv.

Martin a Tereza z Výměny
aktualizováno 30.08.
život po výměně

Nenávist Martina neopustila: Děti mají z gayů psychické následky!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát jste byli svědky toho, jak se Tereza dokázala přizpůsobit domácnosti gayů, kterou ve Velké Británii vede maminka jednoho z partnerů, a jak se snesl Martin, který sám o sobě říká, že je homofob, s prozatímním manželem Patrikem. Jak žije rodina z České Lípy dnes?

Výměna manželek: „Jsem homofob“ - 18
aktualizováno 29.08.
výměna manželek

Martin se drsně opřel do gaye Patrika: Chtěl jsem ho zakopat!

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl Výměny manželek. V tomto díle uvidíme, jestli se dokáže Tereza přizpůsobit domácnosti gayů, kterou ve Velké Británii vede maminka jednoho z partnerů, a jak se snese Martin, který sám o sobě říká, že je homofob, s prozatímním manželem Patrikem.

Prásk.tv píše:

Předehra
čtěte o tématu homosexuál na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Ondra a Martina
16.04.
jak to vidí robinsoni

Ondra promluvil o homosexuálech na ostrově: Z koho udělal gaye?

V pondělí večer jste mohli sledovat další díl reality show Robinsonův ostrov. Kmen Tawi-Tawi čekal nejen další souboj o individuální imunitu, ale v pořadí také už druhá kmenová rada. A i tentokrát bývalá Kalinga členy Manoba přechytračila.

Youtuber Karel Kovář alias Kovy
aktualizováno 06.12.
Gay celebrity

Oblíbený youtuber Kovy přiznal, že je gay. A není zdaleka sám

Oblíbený youtuber Karel Kovář alias Kovy přiznal, že je gay. Svou sexuální orientaci odhalil jak v nedávno vydané knize, tak v rozhovoru v televizi. Zařadil se tak po bok mimo jiné Anety Langerové nebo Pavla Vítka.

Poslanec Tim Wilson
04.12.
sňatky homosexuálů

Dojemné video: Poslanec požádal přítele o ruku uprostřed jednání

Projednávání zákona o homosexuálních sňatcích v australském parlamentu vešlo do dějin. Vůbec poprvé totiž požádal poslanec přímo při jednání svůj protějšek o ruku.

Prague Pride 2012 - 3
07.08.
festival homosexuálů

Startuje Prague Pride! Jaký bude program a kde omezí dopravu?

Svátek lesbiček, gayů, bisexuálů i transsexuálů je tady! V Praze startuje sedmý ročník festivalu Prague Pride, který vyvrcholí sobotním pochodem z Václavského náměstí na Letnou. Celý týden se budou konat workshopy, koncerty, výstavy a další akce.

Theresa Mayová
aktualizováno 12.06.
lidé se bouří

Mayová chce vládnout se stranou, která věří ve vyšší bytosti a bohy

Britská premiérka Theresa Mayová plánuje sestavit novou vládu s podporou severoirské Demokratické unionistické strany (DUP), která je ultrakonzervativní. Britové se proti tomuto kroku bouří. Strana je například proti potratům.

Princezna Diana
07.03.
co skrýval před světem?

Milovaný muž lady Diany šokoval! Třicet let střežil velké tajemství

Pokud nepočítáme rodinu a partnery, byl Paul Burrell nejbližším člověkem princezny Diany. Dlouhé roky jí dělal komorníka a sama Diana nejednou řekla, že je jejím dobrým přítelem a skálou, o kterou se může opřít. Nyní se ukázalo, že měl 30 let velké tajemství.

Obžalovaný z vědomého šíření nákazy virem HIV
aktualizováno 16.01.
Hrozí mu 12 let

Měl sex s tisícovkou mužů. Že má HIV, jim ale "milovník" neřekl

U zlínského krajského soudu pokračuje líčení s Pavlem Sousedíkem obžalovaným z vědomého šíření nákazy virem HIV. Podle žalobce měl mít nechráněný styk s homosexuálními muži.