Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ondra a Martina
16.04.
jak to vidí robinsoni

Ondra promluvil o homosexuálech na ostrově: Z koho udělal gaye?

V pondělí večer jste mohli sledovat další díl reality show Robinsonův ostrov. Kmen Tawi-Tawi čekal nejen další souboj o individuální imunitu, ale v pořadí také už druhá kmenová rada. A i tentokrát bývalá Kalinga členy Manoba přechytračila.

Youtuber Karel Kovář alias Kovy
aktualizováno 06.12.
Gay celebrity

Oblíbený youtuber Kovy přiznal, že je gay. A není zdaleka sám

Oblíbený youtuber Karel Kovář alias Kovy přiznal, že je gay. Svou sexuální orientaci odhalil jak v nedávno vydané knize, tak v rozhovoru v televizi. Zařadil se tak po bok mimo jiné Anety Langerové nebo Pavla Vítka.

Poslanec Tim Wilson
04.12.
sňatky homosexuálů

Dojemné video: Poslanec požádal přítele o ruku uprostřed jednání

Projednávání zákona o homosexuálních sňatcích v australském parlamentu vešlo do dějin. Vůbec poprvé totiž požádal poslanec přímo při jednání svůj protějšek o ruku.

Prásk.tv píše:

Královská rodina
čtěte o tématu homosexuál na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Prague Pride 2012 - 3
07.08.
festival homosexuálů

Startuje Prague Pride! Jaký bude program a kde omezí dopravu?

Svátek lesbiček, gayů, bisexuálů i transsexuálů je tady! V Praze startuje sedmý ročník festivalu Prague Pride, který vyvrcholí sobotním pochodem z Václavského náměstí na Letnou. Celý týden se budou konat workshopy, koncerty, výstavy a další akce.

Theresa Mayová
aktualizováno 12.06.
lidé se bouří

Mayová chce vládnout se stranou, která věří ve vyšší bytosti a bohy

Britská premiérka Theresa Mayová plánuje sestavit novou vládu s podporou severoirské Demokratické unionistické strany (DUP), která je ultrakonzervativní. Britové se proti tomuto kroku bouří. Strana je například proti potratům.

Princezna Diana
07.03.
co skrýval před světem?

Milovaný muž lady Diany šokoval! Třicet let střežil velké tajemství

Pokud nepočítáme rodinu a partnery, byl Paul Burrell nejbližším člověkem princezny Diany. Dlouhé roky jí dělal komorníka a sama Diana nejednou řekla, že je jejím dobrým přítelem a skálou, o kterou se může opřít. Nyní se ukázalo, že měl 30 let velké tajemství.

Obžalovaný z vědomého šíření nákazy virem HIV
aktualizováno 16.01.
Hrozí mu 12 let

Měl sex s tisícovkou mužů. Že má HIV, jim ale "milovník" neřekl

U zlínského krajského soudu pokračuje líčení s Pavlem Sousedíkem obžalovaným z vědomého šíření nákazy virem HIV. Podle žalobce měl mít nechráněný styk s homosexuálními muži.

Homosexuálové
aktualizováno 24.10.
schváleno vládou

Revoluční změna: Homosexuálové mohou adoptovat děti partnera

Mají mít homosexuálové právo osvojit si dítě svého partnera, nebo ne? O tom na dnešní schůzi jednala vláda. Návrh z dílen ministrů spravedlnosti a pro lidská práva nakonec prošel hlasováním. Teď ho musí posoudit Sněmovna a Senát.

1916240
07.10.
Výměna manželek

"Z vaší dcery nikdy nic nebude!" Vzkazuje rodině homosexuál Vojta

Ve středu večer jste mohli sledovat nový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Homosexuál Vojta, který musel najednou žít se ženou Stáňou, včera také poprvé sledoval natáčení v televizi. Hned po konci pořadu se rozhodl, že chce divákům sdělit, co si o tom vše vlastně myslí! Stánině rodině poslal nemilý vzkaz!

Výměna manželek
aktualizováno 06.10.
jak žijí dnes

Život po Výměně: Drsná slova o Lukášovi a problémy s alkoholem

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl reality show Výměna manželek. A byl hodně netradiční, místo náhradní manželky přišel do rodiny se čtyřmi dětmi homosexuál.