Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nález těla u sečské přehrady! Policie pátrá po totožnosti
19.04.
poznáte ho?

Záhadná smrt: Muž se zřítil z hradu do vody, poblíž našli pistoli

Záhadné úmrtí u zříceniny hradu Oheb poblíž vodní nádrže Seč od včerejška vyšetřuje chrudimská kriminálka. Pod srázem se našlo tělo neznámého muže - jeho osobní věci ale zůstaly nahoře. Když policie lokalitu prohledávala, našla i zbraň.

Nález mrtvého těla
16.04.
Prosí o pomoc

Záhadná vražda! V Labi našli mrtvolu, i po letech policie tápe

Už tři roky vyšetřují středočeští kriminalisté vraždu 41letého muže. Jeho tělo našli v Labi na Mělnicku, v prostoru zdymadel. Mohl navíc zemřít několik týdnů před nálezem, k řece zřejmě přijel na kole. Ani to se ale nenašlo. I přesto policisté prosí o pomoc veřejnost.

Žralok obrovský
07.04.

KOŘENÍ: Tajemství žraloků obrovských

Žralok obrovský, největší paryba světa, je i přes mnohé výzkumy, stále opředen řadou tajemství. Konec všem záhadám se teď rozhodli učinit vědci z univerzity v ekvádorském Kitu, kteří některé samice označkovali speciálními lokalizačními čipy.

Prásk.tv píše:

Křupání kloubů
čtěte o tématu záhada na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou. Podle některých médií dosahují slevy na nové i ojeté vozy z koncernu VW dokonce až 40 %.

Ivana Smit - 3
aktualizováno 02.04.
Nevěří policii

Záhadná smrt modelky: Užívala si s miliardáři! Rodina: Zavraždili ji

Záhadná smrt holandské modelky Ivany Smit se stále nedaří objasnit. Kráska zemřela po pádu z 20. patra budovy v Kuala Lumpur. Teď vyšlo najevo, že žena před smrtí přijala pozvání na sexuální hrátky k miliardáři a jeho ženě. Podle rodiny šlo o vraždu.

2119498
24.03.
Byla to Nessie?

Na americké pláži našli tvora podobného lochnesské příšeře

Tajemné stvoření nápadně podobné legendární Nessie bylo údajně nalezeno na jedné z pláží ostrova Wolf v americké Georgii. Tělo zvířete objevili Jeff Warren se svým synem, kteří se plavili na lodi okolo ostrova. Podle britského deníku The Sun odborníci zatím z videa a fotografií nedokázali tvora identifikovat.

Hotel Dukla
aktualizováno 22.03.
násilná smrt

Záhadná vražda ve Vyškově: Na ulici leželo tělo muže, policie mlčí

Tělo mrtvého muže našli ve čtvrtek ráno obyvatelé Vyškova v Dědické ulici u hotelu Dukla. Podle policie zemřel násilnou smrtí. Policie však k případu nechce sdělit více informací.

Křišťálová koule
aktualizováno 14.03.
Snímek uvnitř

Vyfotil jsem dvě hlavy duchů, tvrdí Jiří! Zaslal FOTO jako důkaz

Jiří z Broumova se obával, že u něj v bytě straší. Udělal nevšední pokus, kterým chtěl zjistit pravdu. Věří, že se mu to povedlo. Fotku, kterou zaslal do redakce TN.cz, považuje za důkaz.

Amelia Earhartová
aktualizováno 09.03.
Tajemné zmizení

Záhada vyřešena! Vědci už vědí, co se stalo s pilotkou Earhartovou

Zmizení Amelie Earhartové patří k největším záhadám minulého století. Američtí vědci teď odhlásili, že konečně přišli tajemství na kloub. Pilotka podle nich opravdu havarovala na ostrově Nikumaroro v Tichomoří a zemřela tam. Našli shodu s kostmi, které tam objevili.

Ufo u Antarktidy - 4
aktualizováno 05.03.
záhada pod sněhem

U Arktidy havarovalo UFO, tvrdí lovci záhad. VIDEO jako důkaz

U Antarktidy se objevil záhadný objekt. Jeho tvar se rýsuje pod návalem sněhu. Podle lovců UFO se jedná o ztroskotanou vesmírnou loď. Má tomu svědčit i čára, která k předmětu vede.

Pohřeb přítelkyně Jána Kuciaka
05.03.
vražda novináře

Záhada po vraždě Kuciaka: Matka Martiny objasnila tři hrnky na stole

Po vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny našli policisté na stole v domě tři hrnky. Okamžitě to vyvolalo spekulace, že oběti svého vraha do domu pustili a uvařili mu kávu. Matka zavražděné archeoložky to však popřela.