Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Marek zemřel cestou z vánočního večírku
aktualizováno 04.12.
Zemřel cestou domů

Vánoční párty skončila tragicky, otec tří dětí se už domů nevrátí!

Když manželka pustila Marka v pátek na vánoční večírek s kolegy z práce, ani ve snu ji nenapadlo, že už ho živého vidí naposledy. Třiatřicetiletý otec tří dětí totiž za nejasných okolností zemřel cestou z párty.

Želvy zelenavé v pražských Štěrboholích
aktualizováno 30.11.
Pozdvižení ve Štěrboholích

Želvy za statisíce běhaly po Praze! Nikdo je nechce, skončily v zoo

Ochranáři řeší záhadu 264 želv, které se pohybovaly v květnu po pražských Štěrboholích. Inspekce životního prostředí čekala půl roku, jestli se k nim někdo nepřihlásí. Majitele se ale najít nepodařilo, a tak želvy zelenavé zatím skončily v pražské a plzeňské zoologické zahradě.

Exploze
aktualizováno 22.11.
co je jejich příčina

Tajemné zvuky výbuchů se linou po USA. Zaznamenali je i u nás

Nevysvětlitelné zvuky třesků zaznamenávají obyvatelé po celé Severní Americe. Jejich výskyt se stupňuje a příčina je většinou dost nejasná. Na podobné zvuky upozorňují dokonce i lidé v Čechách. Co za nimi vězí?

Prásk.tv píše:

Sarah Robinson a Scott Simpson
čtěte o tématu záhada na Prásk.tv
Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Astronaut natočil tajemné světlo
20.11.
Meteor, nebo UFO?

Co to je? Astronaut natočil ve vesmíru tajemné světlo! VIDEO

Italský astronaut natočil ve vesmíru záblesk světla. Podle odborníků jde o meteor, který vstupuje do atmosféry v oblasti Atlantiku. Konspirační teoretici ale poukazují na několik drobností, které na videu nesedí.

Natalie Seymourová
16.11.
záhadné úmrtí

Podivná smrt turistek: Jejich těla našli v hotelu. Obě bolel žaludek

Těla dvou turistek našli v hotelovém pokoji v Kambodži. Jedna z mladých žen si stěžovala matce, že jí a její kamarádce není dobře od žaludku.

Policie na místě činu - ilustrační foto
aktualizováno 15.11.
záhadné případy

Nevyřešené české vraždy: Tělo na kusy v kufru, žena bez orgánů

Ačkoli ve středu policisté přišli se zprávou, že se podařilo objasnit 33 let starou vraždu, existují desítky případů, které se do zdárného konce ani zdaleka nedostaly. Asi nejznámějším z nich je případ Otýlie Vranské. Ta byla zavražděna už v roce 1933. Policisté si ale myslí, že i tento případ se dá stále vyřešit.

Virální fotka
11.11.
Je to jinak

Záhadná fotka válcuje internet: Vidíte skvělý koncert? Omyl...

Sociální sítě pobláznila záhadná fotka. Na první pohled to vypadá, že si tisíce lidí užívají skvělý koncert. Rozeznáte i světla nad hudebníky a dekoraci na pódiu. Až po delší době si ale uvědomíte, že jde o něco úplně jiného...

Záhadné světlo nad Sibiří
04.11.
test rakety

Záhadné světlo nad Sibiří vyděsilo desítky lidí, pak náhle zmizelo

Záhadné světlo ve tvaru koule minulý týden překvapilo desítky lidí na ruské Sibiři. Spoustu z nich se obrátilo na sociální sítě s žádostí o identifikaci překvapivého fenoménu. Objevili se spekulace o UFO nebo o trhlině v časoprostorovém kontinuu, vysvětlení je ale mnohem reálnější, než se může na první pohled zdát.

Slovenka Jana záhadně zemřela - 2
01.11.
Děsivý odchod

Záhadná smrt krásné Jany: Zemřela jako hrdinka její knihy!

Byla mladá, krásná a úspěšná. Pracovala jako letuška, letos také vydala svůj první román. I přesto Jana spáchala sebevraždu. Přímo děsivě pak zní fakt, že zemřela podobně jako hrdinka její knihy.

Dánský vynálezce Peter Madsen
30.10.
Ponorková vražda

"Novinářku jsem nezabil, jen rozřezal její tělo," tvrdí vynálezce!

Dánský vynálezce Peter Madsen se přiznal, že rozřezal tělo švédské novinářky a naházel ho do moře. Stále ale popírá, že Kim Wallovou v srpnu zabil. Změnil ale výpověď ohledně její smrti - prý se nadýchala oxidu uhelnatého.