Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Míša Zahradníková z Třebechovic - 2
aktualizováno 04.02.
lidé pomáhají

Míšu (11) trápí záhadná nemoc, celá se třese a nikdo neví proč

Už více než pět let televize Nova sleduje, jak se jedenáctiletá Míša Zahradníková z Třebechovic pod Orebem vyrovnává se záhadnou nemocí, která se projevuje tím, že se celá třese. Rodiče stále věří, že existuje zázračná metoda, která by ji alespoň postavila na nohy. Nejúčinnější se zatím zdají být drahé rehabilitace. Část peněz se teď podařilo získat i díky hráčům šipek, kteří na Pardubicku uspořádali benefici.

Svitavský trezor nejde otevřít
23.01.
co je uvnitř?

Záhadný trezor na svitavské radnici! Nikdo ho nedokáže otevřít

Na svitavské radnici mají sto let starý trezor po původním majiteli budovy, od kterého ale chybí klíče. Úředníky zajímalo, co se v něm skrývá, ale ani zkušený zámečník si s trojicí zámků neporadil a po třech hodinách marného snažení to nakonec vzdal. Obsah trezoru proto zůstává velkou záhadou.

Boeing MH370
13.12.
Únos na dálku

Záhadný let MH370: Expert přišel s novou teorií, proč letadlo zmizelo!

Let MH370 se stále nepodařilo najít, objevila se ale další teorie o jeho zmizení. Malajsijské letadlo se mělo stát první obětí tzv. vzdáleného únosu. Po útocích 11. září totiž mají letouny nainstalovány zařízení, která umožňují ovládat je i na dálku.

Prásk.tv píše:

Luis Elizondo promluvil o mimozemšťanech
čtěte o tématu záhada na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Marek zemřel cestou z vánočního večírku
aktualizováno 04.12.
Zemřel cestou domů

Vánoční párty skončila tragicky, otec tří dětí se už domů nevrátí!

Když manželka pustila Marka v pátek na vánoční večírek s kolegy z práce, ani ve snu ji nenapadlo, že už ho živého vidí naposledy. Třiatřicetiletý otec tří dětí totiž za nejasných okolností zemřel cestou z párty.

Želvy zelenavé v pražských Štěrboholích
aktualizováno 30.11.
Pozdvižení ve Štěrboholích

Želvy za statisíce běhaly po Praze! Nikdo je nechce, skončily v zoo

Ochranáři řeší záhadu 264 želv, které se pohybovaly v květnu po pražských Štěrboholích. Inspekce životního prostředí čekala půl roku, jestli se k nim někdo nepřihlásí. Majitele se ale najít nepodařilo, a tak želvy zelenavé zatím skončily v pražské a plzeňské zoologické zahradě.

Exploze
aktualizováno 22.11.
co je jejich příčina

Tajemné zvuky výbuchů se linou po USA. Zaznamenali je i u nás

Nevysvětlitelné zvuky třesků zaznamenávají obyvatelé po celé Severní Americe. Jejich výskyt se stupňuje a příčina je většinou dost nejasná. Na podobné zvuky upozorňují dokonce i lidé v Čechách. Co za nimi vězí?

Astronaut natočil tajemné světlo
20.11.
Meteor, nebo UFO?

Co to je? Astronaut natočil ve vesmíru tajemné světlo! VIDEO

Italský astronaut natočil ve vesmíru záblesk světla. Podle odborníků jde o meteor, který vstupuje do atmosféry v oblasti Atlantiku. Konspirační teoretici ale poukazují na několik drobností, které na videu nesedí.

Natalie Seymourová
16.11.
záhadné úmrtí

Podivná smrt turistek: Jejich těla našli v hotelu. Obě bolel žaludek

Těla dvou turistek našli v hotelovém pokoji v Kambodži. Jedna z mladých žen si stěžovala matce, že jí a její kamarádce není dobře od žaludku.

Policie na místě činu - ilustrační foto
aktualizováno 15.11.
záhadné případy

Nevyřešené české vraždy: Tělo na kusy v kufru, žena bez orgánů

Ačkoli ve středu policisté přišli se zprávou, že se podařilo objasnit 33 let starou vraždu, existují desítky případů, které se do zdárného konce ani zdaleka nedostaly. Asi nejznámějším z nich je případ Otýlie Vranské. Ta byla zavražděna už v roce 1933. Policisté si ale myslí, že i tento případ se dá stále vyřešit.

Virální fotka
11.11.
Je to jinak

Záhadná fotka válcuje internet: Vidíte skvělý koncert? Omyl...

Sociální sítě pobláznila záhadná fotka. Na první pohled to vypadá, že si tisíce lidí užívají skvělý koncert. Rozeznáte i světla nad hudebníky a dekoraci na pódiu. Až po delší době si ale uvědomíte, že jde o něco úplně jiného...