Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Yetti v Rusku
včera 22:46
Nesměle vykukoval

VIDEO: Záhadný tvor se skrýval v džungli. Byl to yetti, tvrdí turista!

Záhadného yettiho měli zahlédnout v přírodní rezervaci Ruabgo v adygejské oblasti. Návštěvníci, kteří se přišli vykoupat k místním vodopádům, spatřili neznámého tvora nesměle vykukovat mezi listím. Okamžitě jej začali natáčet.

Záhadné zmizení zlatníka řeší policie
včera 21:08
Viděli jste ho?

Zlatník vybral desetitisíce a zmizel. Rodina se bojí nejhoršího

Záhadné zmizení zlatníka řeší policisté z Prahy. 56letý obchodník se ztratil minulé úterý poté, co odešel ze sídla své firmy v centru města. Podle policistů se mohl stát obětí trestného činu.

John a Susan Cooper zemřeli v Hurghadě
12.09.
smrt v hurghádě

Nové okolnosti smrti manželů: V hotelu použili postřik na hmyz

Na konci srpna ve čtyřhvězdičkovém hotelu v egyptské Hurghádě zemřel za nejasných okolností starší manželský pár z Velké Británie. Devětašedesátiletý John Cooper byl nalezen mrtvý ve svém pokoji jednadvacátého srpna, jeho třiašedesátiletá manželka Susan po převozu do nemocnice zemřela o šest hodin později. V případu se nyní objevují nové okolnosti.

Prásk.tv píše:

Ganso - 4
čtěte o tématu záhada na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Trump se na setkání se šerify pustil do New York Times
aktualizováno 06.09.
Tajný odpor

Trump zuří kvůli nepříteli v Bílém domě! Chce znát jeho totožnost

Od středy je atmosféra v Bílém domě tak hustá, že by se dala krájet. Americký deník The New York Times zveřejnil anonymní vyjádření vysoce postaveného člena Trumpovy administrativy, který je údajně součástí "tajného odporu" proti prezidentovi.

Mária zemřela při porodu - 2
01.09.
Záhadná smrt

Majku stál život tento krok lékařů, říká manžel! U porodu krutě trpěla

Majka se s manželem těšila na nový přírůstek do rodiny, chlapečka ale ani neviděla. Při porodu se objevily komplikace a mladá maminka upadla do kómatu, ze kterého už se neprobrala. Podle manžela za její smrt mohou lékaři, konkrétně jedno rozhodnutí.

Záhada na hřbitově
aktualizováno 02.09.
fotky co se to děje?

Záhada na hřbitově ve Sluhách! Dějí se tam podivné věci

Obyvatelé Sluh na okraji Prahy nemají v posledních týdnech klidné spaní. Už měsíc se na tamějším hřbitově dějí podivné věci. Ty si neumí vysvětlit ani policisté.

John a Susan Cooper zemřeli v Hurghadě
27.08.
Záhada na dovolené

Žena popsala smrt rodičů v Egyptě: "Zabilo je něco v pokoji!"

Egyptská policie stále vyšetřuje záhadnou smrt britských manželů na dovolené. V hurghadském hotelu se jim najednou udělalo špatně, do hodiny zemřeli. Dcera Johna a Susan, která byla v letovisku také, teď popsala, jak rodiče našla a co se dělo dál.

Hurghada
23.08.
tragédie v egyptě

Manželé zemřeli na dovolené v Hurghadě. Jejich smrt halí záhada!

Tragicky skončila dovolená v Egyptě pro britský manželský pár. Zemřeli během svého pobytu v Hurghadě. Okolnosti jejich smrti zůstávají záhadou.

Moře vyplavilo mrtvé ryby
08.08.
Stav nouze

Moře vyplavilo tisíce mrtvých ryb! Může za to zvláštní rudý příliv

Pláže na Floridě ve Spojených státech zaplavila hejna mrtvých ryb. Tzv. rudý příliv, způsobený přemnožením mikroorganismů, tam problémy způsobuje už několik dní. Toxiny z nich jsou schopné zabíjet ryby, ale vážné zdravotní problémy mohou způsobit i lidem. Úřady vyhlásily stav nouze.

Vojáci zabití v Afghánistánu, Plamenná orlice
06.08.
padli v afghánistánu

Záhadný znak na uniformě vojáků: Černá orlice má starobylý původ

Tragická zpráva o smrti tří českých vojáků na východě Afgánistánu zasáhla v neděli celou Českou republiku. Po zveřejnění fotografií se všichni ptali, co znamená symbol orlice na pravém rameni jejich uniforem. Odpověď je jednoduchá.