Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lidi na Karvinsku vyděsily podivné záblesky
19.02.
podivný úkaz

O mimozemšťany nejde! Expert má vysvětlení záhady z Karviné

Tajemný záblesk, který se minulý týden objevil na Karvinsku, je stále velkou záhadou. Oficiálně se totiž pořád nepodařilo vypátrat, co ho způsobilo. Expert na pyrotechniku a výbušniny teď ale přišel s možným vysvětlením. Podle něj mohlo jít o výbuch důlního plynu.

Mrazák
aktualizováno 17.02.
záhadný případ

Ženu 18 let nikdo neviděl. Pak u její sestry našli v mrazáku mrtvolu

Záhadu jako z thrilleru řeší chorvatská policie. V mrazáku v domě pětačtyřicetileté ženy bylo nalezeno mrtvé ženské tělo. Kriminalisté se domnívají, že patří studentce, která zmizela před téměř 19 lety. Jestli šlo o vraždu, odhalí až pitva.

Lidi na Karvinsku vyděsily podivné záblesky
aktualizováno 15.02.
úkaz na karvinsku

Ani stíhačky ani důlní odstřel! Záhadné otřesy se nedaří objasnit

Podivný úkaz na Karvinsku je stále větší záhadou. Ohlušující ránu, záblesk a silné otřesy nemají na svědomí stíhačky a nešlo ani o odstřel v dole, jak si někteří lidé mysleli.

Prásk.tv píše:

Najdi zloděje
čtěte o tématu záhada na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Lidi na Karvinsku vyděsily podivné záblesky
15.02.
video

Jana natočila záhadný úkaz na Karvinsku: Rudá koule a otřesy!

Obrovská rána, záblesk a otřesy - lidé na Karvinsku byli v úterý svědky zvláštního úkazu. Podařilo se ho dokonce natočit.

Záblesk
14.02.
zpověď svědků

Lidi na Karvinsku vyděsil záblesk: Třásly se domy, padaly obrazy!

Zvláštní jev vystrašil v úterý večer lidi na Karvinsku. Na obloze viděli záři, kterou doprovázel výbuch a otřes. Třásly se domy, hýbaly skříně a ze zdí padaly obrázky.

Seismograf zaznamenává zemětřesení
aktualizováno 14.02.
matoucí jev

Záhada na Karvinsku! Nejdřív měla přijít rána, pak záblesk a otřes

Na Karvinsku lidé v úterý večer zaznamenali záři na obloze, kterou měl doprovodit výbuch a otřes. Nikdo zatím přesně netuší, o co se jednalo, hasiči k žádné podobné události ten večer nevyjeli. Okolnosti navíc napovídají tomu, že se nejednalo ani o bolid.

Zmizelá matka ze Slovenska
aktualizováno 13.02.
zoufalý manžel pátrá

Zmizelá matka tří dětí: Mohly za její útěk poporodní deprese?

Už měsíc vyšetřuje slovenská policie záhadné zmizení matky tří dětí. Žena nechala doma samotné miminko a slehla se po ní zem. Zoufalý manžel po ní nepřestává pátrat, policie mu však nemůže poskytnout téměř žádné informace. Proslýchá se, že by ženino zmizení mohlo mít souvislost s poporodní depresí, se kterou se léčila.

Asteroid by mohl být podle vědců mimozemskou sondou
aktualizováno 05.02.
Co je Oumuamua?

Konec záhady mezihvězdného doutníku? Vědci mají novou teorii

Na konci listopadu roku 2017 se mnoho teleskopů upřelo na záhadný objekt, který se začal přezdívat Oumuamua. Vědce přitahoval fakt, že se jedná o první zdokumentovaný objekt, který dorazil z míst mimo naši sluneční soustavu. Dlouho se váhalo, o co vlastně jde, panovaly i názory, že jde o mimozemskou sondu. Americký astronom teď ale přišel s jiným vysvětlením.

Americká ambasáda v Havaně po vyhlášení stažení diplomatů
aktualizováno 31.01.
Není to poprvé

Diplomati na Kubě padají jako mouchy, trápí je záhadná nemoc!

Už čtrnáct členů kanadského diplomatického sboru na Kubě stihly nevysvětlitelné zdravotní potíže. Země oznámila, že polovinu personálu stáhne. Není to přitom první podobný případ.

Ulice Esterhazy v Eisenstadtu
aktualizováno 26.01.
rodinné spory

Záhada únosu bohaté seniorky vyřešena! Překvapilo to i policii

Únos movité ženy v Rakousku má konečně rozuzlení. 87letou ženu podle policie neunesl žádný vyděrač, ale její vlastní dcery. Ty však tvrdí, že s nimi matka odjela dobrovolně. Podle rakouských médií za vším nejspíš stojí sourozenecké spory.