Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kruhy v obilí
aktualizováno 09.07.
Vzkaz od mimozemšťanů?

Lovci UFO bijí na poplach! Na Liberecku se objevily kruhy v obilí

Záhadologové a psychotronici mají po roční pauze opět co luštit. Na jednom poli na Liberecku se objevil obrovský grafický obrazec. Agrosymboly podle odborníků vznikají mechanicky a na vzniku se podílí většinou velká skupina lidí. Jsou ale i odpůrci této teorie, kteří si myslí, že jde o důkaz existence mimozemských civilizací.

Zajišťování místa činu po otravě Sergeje Skripala
aktualizováno 04.07.
Záhada v Anglii

Další otrava! Dvojice má příznaky jako Skripal, teď bojuje o život

Nemocnice v anglickém Salisbury řeší další záhadnou otravu. V noci na středu skončili v nemocnici dva čtyřicátníci, kteří mohli být zasaženi stejnou látkou jako v březnu Skripalovi. Dvojice je v kritickém stavu, případ si převzala protiteroristická jednotka.

Divný předmět v pokoji holčičky
aktualizováno 23.06.
Bezradní rodiče

Záhadný předmět se objevil v pokoji malé holčičky! Co to je?

Opravdu zvláštní předmět se objevil v pokoji jedné malé holčičky v Anglii. Vystrašená matka se o snímek podělila na rodičovském fóru a prosí veřejnost o pomoc s identifikováním předmětu. Holčička nyní raději spí jinde, napsal britský Daily Mirror.

Prásk.tv píše:

Záhada v Austrálii - 1
čtěte o tématu záhada na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Fotka královské rodiny na balkonu
aktualizováno 10.06.
Královská rodina

Lidé si na balkónu všimli záhadné ženy. Vrátila se princezna Diana?!

Na balkóně Buckinghamského paláce se poprvé objevila vévodkyně Meghan. Novomanželé vypadali šťastně a oběma to slušelo. Lidé si ale na fotce královské rodiny všimli něčeho jiného - a opravdu zvláštního.

Královna Alžběta II. ve slunečních brýlích
aktualizováno 08.06.
Ztrácela zrak

Záhada slunečních brýlí královny vyřešena! Přiznala operaci

Britská královna Alžběta II. podstoupila operaci očí. Proto v posledních týdnech nosila při většině veřejných vystoupení nosila sluneční brýle. Raději zvolila tuto variantu, než aby všechny akce rušila.

Muž zveřejnil obrázek záhadného zvířete
06.06.
Podivný tvor

Muž v noci u domu vyfotil záhadné zvíře. Lidé se přou, co to je!

Uživatel komunitní sítě Imgur, která slouží ke sdílení obrázků, zveřejnil fotografii podobného zvířete na příjezdové cestě u domu. Sám ho totiž nedokáže identifikovat. A internetoví diskutující na tom nejsou o moc lépe.

Zadržená češka v Pakistánu
02.06.
zdravotní problémy

Záhadná nemoc Terezy H.: Češka v Pákistánu dostala speciální léky!

Češka Tereza H. se v sobotu znovu objevila před soudem v pákistánském Láhauru a ačkoli opět vystupovala naprosto sebevědomě a rozdávala úsměvy na všechny strany, podle mluvčí ministerstva zahraničí na tom zdravotně v poslední době nebyla nejlépe. Objevila se u ní nemoc, na kterou musela dostat i speciální léky.

Boeing MH370
14.05.
Rozumné vysvětlení

Záhada letu MH370 objasněna? Pilot se zřítil úmyslně, tvrdí experti

Trosky zmizelého letadla MH370 se stále nepodařilo najít, experti na leteckou bezpečnost ale přišli s novou teorií. Mělo jít o plánovaný čin pilota, který letoun prudce otočil, aby proletěl nad rodným městem, a pak se s ním úmyslně zřítil do moře.

Bagrista v průmyslové zóně u Žatce vykopal lidskou kostru
05.05.
Vražda či nehoda?

Bagrista vykopal lidské kosti. V zemi ležely přes deset let!

Kriminalisté vyšetřují záhadný nález lidských ostatků. Na stavbě v průmyslové zóně u Žatce na severu Čech je našel bagrista při kopání kanalizace. Kosti ležely v hloubce dva a půl metru a podle odborníků tam byly přibližně 12 let.

Díry v ledu v Beufertově moři
28.04.
záhádné kruhy

V Arktidě se objevily záhadné díry! Vědci neví, co jsou zač

Vědci si lámou hlavu nad původem záhadných děr, které se objevily v arktickém ledu nad Beaufortovým mořem poblíž Aljašky. Podivné otvory podle expertů nemohl způsobit žádný známý pohyb ledu.