Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

rozhovor bouřlivý rozvod

Přišel o rodinu, ale už nechce být sám. Potřebuji ženu, říká Paroubek

Z harmonického vztahu manželů Paroubkových jsou trosky, jejich manželství už existuje prakticky jen na papíře. Přesto se expremiér nevzdává naděje a doufá, že bude mít opět celou rodinu pohromadě. Když ne s Petrou, tak s novou partnerkou.

Agáta Prachařová
Aktualizováno 21.3. 2017 14:30
a co tchyně?

Krize u manželů Prachařových: Agáta šla konečně s pravdou ven!

Agáta Prachařová a její manžel Jakub poslední dobou plní titulní stránky bulvárních médií. Rozvádí se, nerozvádí se, je těhotná, dítě je jeho, není jeho. Jeden už se v tom těžko vyzná. Jenže teď Agáta všechno sama rozlouskla.

ROZCHOD PAROUBKOVÝCH

Paroubek mohl vztah zachránit. Udělal ale chybu, tvrdí psycholog

Vztah Paroubkových se zřejmě blíží ke konci. Podle psychologa měli šanci manželství zachránit. Expremiér ale udělal jednu zásadní chybu - zveřejnil jejich osobní korespondenci.

Prásk.tv píše:

Ben Stiller a Christine Taylor
čtěte o tématu rozchod na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

rozbor dopisu

"Petra se snaží o spolupráci, Paroubek útočí," tvrdí psycholog

Vztah manželů Paroubkových se otřásá v základech. Petra od expremiéra odešla, zanechala pouze dopis s vysvětlením. Text rozebral odborník na partnerské vztahy.

Jiří Paroubek s tchýní
Aktualizováno 22.2. 2017 21:20
změna názorů

Tchyně Paroubka úplně otočila! Po drsné kritice pronesla tato SLOVA

Kolem rozchodu expremiéra Jiřího Paroubka a jeho ženy Petry je pořádně rušno. A do sporu ohledně jejich vztahu a zveřejněných dopisů už se zapojila i Paroubkova tchyně. Ta nejdřív tvrdila, že k ní expremiér posílal kněze, aby ji usměrnil v názorech. Dnes ale úplně otočila.

Manželé Petra a Jiří Paroubkovi
Aktualizováno 22.2. 2017 15:20
rozbor textu

Psycholog o Paroubkově dopise: Narcis, který hází vinu na ženu

Konec velké lásky manželů Paroubkových vysvětlil expremiér ve zveřejněné osobní korespondenci. Jeho reakci na manželčin odchod, který Petra Paroubková vysvětlila v dopise, rozebral psycholog na partnerské vztahy.

drsná kritika

Tchyně se pustila do Paroubka: Co je to za kydy? Kam až zajdeš?

To, co mělo zůstat jen mezi manželi, teď probírá celá republika. Bývalý premiér Jiří Paroubek neustál rozchod s partnerkou Petrou a na internetu zveřejnil jejich soukromou korespondenci. A snesla se na něj vlna kritiky. Do svého zetě se pustila i maminka Petry Klárika.

Jiří Paroubek
Aktualizováno 21.2. 2017 07:49
válka paroubkových

Psycholog o dopisu Paroubka: Zoufalý čin zklamaného predátora!

Z manželské krize Petry a Jiřího Paroubkových se ze dne na den stalo veřejné praní špinavého prádla. Stalo se tak poté, co expremiér zveřejnil soukromou korespondenci, ve které mu manželka píše, proč ho opouští. Proč z citlivé záležitosti udělal Paroubek věc veřejnou? Odpověď jsme hledali u uznávaného psychologa Tomáše Nováka.

Dopis jiřího Paroubka
Aktualizováno 22.2. 2017 15:04
celé dopisy rozchod paroubkových

"Jirko, nemohla jsem jinak..." Paroubek dostal kopačky dopisem

Manželství Paroubků se otřásá v základech. Petra Paroubková od bývalého premiéra odešla. I když se manželé k událostem odmítají vyjadřovat, Jiří Paroubek redakci TN.cz dal k dispozici své prohlášení, včetně osobní korespondence manželů.

noční můra

Šok těsně před svatbou! Nevěsta zjistila, že snoubenec je její bratr!

Plánování svatby je obdobím, na které se těší snad každá žena. Jenže co se těsně před svatbou stalo této mladé nevěstě, je spíše jako z hororu. Dozvěděla se, že snoubenec je jejím vlastním bratrem.