Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hana Gregorová a Ondřej Koptík - 1
05.10.
nerozhodný koptík

S Hankou Koptík zkoušel sexuální hračky, teď touží po exmanželce

Před několika dny ještě básnil o Hance Gregorové, teď ale přesměroval veškerou svou pozornost ke své exmanželce Pavlíně. Řeč je samozřejmě o vášnivém milovníkovi a básníkovi Ondřeji Koptíkovi. Je to jen city zmatený romantik, nebo snad muž, který už opravdu neví co chce?

Hana Gregorová a Ondřej Koptík - 1
aktualizováno 29.09.
stále řeší rozchod

Zhrzený Koptík dostal test na drogy! Tady je výsledek

Rozchod Hany Gregorové a mladšího milence Ondřeje Koptíka zaznamenal snad každý v této zemi. Především díky milostným porno básním, kterými na sebe chtěl v médiích upozornit a prosbám o to, aby se k němu Hana vrátila. Redakce Prásku však s Koptíkem neměla nejmenší slitování a hned na úvod byl odeslán na toaletu s testem na drogy.

Hana Gregorová a Ondřej Koptík - 1
aktualizováno 21.09.
sledovaný rozchod

Skutečná láska? Zhrzený Koptík prahne po penězích! Tohle udělal

Titulní strany bulvární plátků plní v posledních dnech jediné téma. Nebo spíš jediný zhrzený muž. Ondřeji Koptíkovi dala kopačky o 31 let starší milenka Hana Gregorová. A on ji chce zpátky! I když možná víc než o lásku mu jde o peníze.

Prásk.tv píše:

Kristina Kuchma a Guy Gentile - 1
čtěte o tématu rozchod na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Petra Paroubková a její dovolená
01.09.
vrací úder

Netrpěla Petra, ale má peněženka! Paroubek řekl, co vše ženě platil

Slova Petry Paroubkové, která teprve nedávno poprvé otevřeně promluvila o svém rozchodu s manželem, expremiéra pořádně znechutila. Manželka si stěžovala na to, že po jeho boku za poslední rok velmi strádala. To ale Jiří Paroubek odmítá.

Výměna manželek: Rvačka během osmi očí - 11
01.09.
vážné obvinění

Bývalka o Tomášovi z Výměny: Vyhodil mě z bytu, dceru mi vzal!

Středeční Výměna manželek rozpoutala nejen mezi lidmi, ale i mezi jednotlivými aktéry bouřlivé diskuze. Ani jeden z párů nakonec Výměnu neustál a jak Tomáš se Sabinou, tak Jana s Romanem se rozešli. Co říct ale mají i jejich bývalí partneři.

Výměna manželek
31.08.
MĚL S NÍ NĚCO?

Nečekaná dohra Výměny: Sabina a Tomáš se rozešli, i kvůli Janě!

Středeční Výměna manželek má nečekané vyústění. Sabina s Tomášem se pouhý den po odvysílání dílu rozešli! Mladá maminka mimo jiné neustála, když její partner řekl, že si dokáže přestavit vztah s náhradní manželkou.

Jiří Paroubek, Petra Paroubková
aktualizováno 25.08.
zpověď

Paroubková otevřeně o konci vztahu: Utajený potrat, dluhy a lži!

Petra Paroubková zatím o svém odchodu od manžela Jiřího Paroubka mlčela. Nyní ale poprvé otevřeně promluvila v rozhovoru pro Blesk TV Magazín. A některé odpovědi jejího manžela asi nepotěší.

Jiří Paroubek, Petra Paroubková
aktualizováno 11.08.
poprvé prozradil

Paroubek prolomil mlčení: Petru viní z nevěry, má novou partnerku!

Bývalý premiér Jiří Paroubek přiznal, že má problém vyrovnat se s odchodem své druhé manželky Petry. Tvrdí, že na ni stále myslí, nedokáže ale své ženě odpustit nevěru, ze které ji viní. Společnost mu nyní dělá brunetka a jak naznačil, je pro něj víc než kamarádka.

Angelina Jolie a Brad Pitt
10.08.
Velký zvrat

Šťastný konec? Angelina Jolie a Brad Pitt odložili rozvod!

Rozvod hvězdného páru Angeliny Jolie a Brada Pitta se možná vůbec neuskuteční. Ani jeden z nich o to prý nemá zájem, tvrdí zdroje z okolí herců. Angelina prý Brada stále miluje a on zase nechce nic víc, než získat ji zpátky.

Auto vjelo přímo do obývacího pokoje ve Fort Pierce
08.07.
galerie rozsáhlý požár

Muž neunesl rozchod, s autem plným propanu vjel ženě do bytu

Mladý muž (31) neunesl rozchod se svou přítelkyní a ve Fort Pierce svým autem, které bylo naládované propanem, vjel ve čtvrtek skrz stěnu a okna přímo do obývacího pokoje. Auto i byt okamžitě pohltily plameny, muž uhořel uzamčený v autě. Nikdo další zraněn nebyl, všichni stihli před plameny utéct zadními dveřmi.