Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muže obvinili z vraždy prodavačky. Podle policie neunesl rozchod
aktualizováno 30.10.
Přihlásil se sám

Obviněný z vraždy prodavačky jde do vazby. Prý neunesl rozchod

Kriminalisté na Vysočině obvinili 40letého muže z vraždy prodavačky, soud ho poslal do vazby. K neštěstí došlo v sobotu dopoledne v Moravských Budějovicích na Třebíčsku. Důvodem byly zřejmě vzájemné osobní spory. Muži hrozí mnohaleté vězení.

Zneužívání dětí - Ilustrační foto
aktualizováno 22.10.
hrozí jí tři roky

Nechutný boj o dítě. Žena nařkla expartnera ze zneužívání dcery

V hledáčku holešovských policistů skončila v uplynulých dnech žena z Kroměřížska. Ti se téměř rok zabývali obviněním ze sexuálního obtěžování, které žena vznesla vůči svému bývalému partnerovi. Podle ní měl muž, s nímž se soudila o svěření dítěte do péče, obtěžovat jejich pětiletou dceru. To se ale neprokázalo a vězení tak naopak za křivé obvinění hrozí ženě.

Rytmus a Dara
10.10.
Vyjadřují podporu

Celebrity si vybírají strany! Válka Dary s Rytmusem má dohru

Přestože se Dara Rolins a Patrik Vrbovský alias Rytmus rozešli už před devíti měsíci, jejich spory vyplouvají na povrch až teď. Po zpěvaččině vyznání na sociální síti se do ní Rytmus tvrdě pustil. A stranu si začaly vybírat i celebrity.

Prásk.tv píše:

Eliška Bučková
čtěte o tématu rozchod na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE ! Vyhrajte až 50 vstupů do NEJVĚTŠÍHO nově otevřeného TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA v České republice!

Zapojte celou rodinu a přátele do soutěžte o ceny v hodnotě 9.990 Kč.

Matěj Homola a Dara s Rytmusem
aktualizováno 09.10.
Otec Laury

Válka Dary a Rytmuse nabírá na obrátkách! Zapojil se i její ex

Zpěvačka Dara Rolins si od bývalého přítele Patrika Vrbovského alias Rytmuse vyslechla drsná slova o tom, aby ho už nechala na pokoji. Do humbuku kolem jejího vztahu s Rytmusem se teď přidal i Dařin expartner Matěj Homola.

Dara, Rytmus a píseň 8. október
aktualizováno 08.10.
Konec velké lásky

Další vyznání Dary Rytmusovi. Ten jí to hodně tvrdě vrátil: Je to choré

Dara věnovala na sociálních sítích svému bývalému příteli zřejmě poslední příspěvek, za to však velmi srdceryvný. Vyjadřuje se v něm k nepochopitelnému Rytmusovu počínání, kdy rapper nadobro odstranil ze svého účtu píseň 8. október, kterou napsal v dobách největší zamilovanosti.

Rytmus a Dara Rolins - 2
aktualizováno 05.10.
Tlustá čára

Rytmus řekl, proč maže minulost s Darou. Bez nadávek to nebylo!

Rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus znovu rozvířil vody. Po rozchodu s Darou Rolins smazal všechny společné fotky a naposledy také video, které jí vytvořil k výročí. Teď se konečně vyjádřil k tomu, proč to dělá. Neobešlo se to bez sprostých slov.

Rytmus, Dara Rolins
04.10.
Maže vzpomínky

Rytmus zasadil Daře poslední ránu! "Bolí to," zoufá si zpěvačka

Na tom, jak se po rozchodu s Darou Rolins chová Patrik Vrbovský alias Rytmus, zůstává rozum stát. Nejdříve vymazal všechny společné fotky, teď zasadil bývalé partnerce největší ránu. A fanoušci nechápou, proč to po sedmi letech, co tvořili pár, dělá.

Malé lásky - Anička a Standa
27.09.
malé lásky

Tadeášovi diagnostikovali nemoc. Rodiče to neustáli, přišel rozchod

Anna i Stanislav z Malých lásek už si v životě prošli ledasčím. Za sebou mají několik vztahů a oba mají několik dětí. Jak jejich život změnilo narození malého Tadeáška?

Katarína Knechtová
aktualizováno 21.09.
Už je konec

Přece se to provalilo! Knechtová v SuperStar sbalila zajíčka

A je to venku! I když Katarína Knechtová vztah se soutěžícím ze SuperStar dlouho zatloukala, pravda vyšla najevo. Petr Borkovec prozradil, že s půvabnou zpěvačkou chodil pět měsíců. Před několika dny se ale rozešly.

Malé lásky - Bára
06.09.
malé lásky

U Báry nastala velká změna. Na dvě děti zůstala úplně sama

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl pořadu Malé lásky. Jednou z hrdinek byla i Bára, která přijela do porodnice opravdu na poslední chvíli. Od přihlášení na recepci do porodu malé Verunky uběhlo pouhých 12 minut! Jak se jim dnes daří?