Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jiří Paroubek, Petra Paroubková
aktualizováno 11.08.
poprvé prozradil

Paroubek prolomil mlčení: Petru viní z nevěry, má novou partnerku!

Bývalý premiér Jiří Paroubek přiznal, že má problém vyrovnat se s odchodem své druhé manželky Petry. Tvrdí, že na ni stále myslí, nedokáže ale své ženě odpustit nevěru, ze které ji viní. Společnost mu nyní dělá brunetka a jak naznačil, je pro něj víc než kamarádka.

Angelina Jolie a Brad Pitt
10.08.
Velký zvrat

Šťastný konec? Angelina Jolie a Brad Pitt odložili rozvod!

Rozvod hvězdného páru Angeliny Jolie a Brada Pitta se možná vůbec neuskuteční. Ani jeden z nich o to prý nemá zájem, tvrdí zdroje z okolí herců. Angelina prý Brada stále miluje a on zase nechce nic víc, než získat ji zpátky.

Auto vjelo přímo do obývacího pokoje ve Fort Pierce
08.07.
galerie rozsáhlý požár

Muž neunesl rozchod, s autem plným propanu vjel ženě do bytu

Mladý muž (31) neunesl rozchod se svou přítelkyní a ve Fort Pierce svým autem, které bylo naládované propanem, vjel ve čtvrtek skrz stěnu a okna přímo do obývacího pokoje. Auto i byt okamžitě pohltily plameny, muž uhořel uzamčený v autě. Nikdo další zraněn nebyl, všichni stihli před plameny utéct zadními dveřmi.

Prásk.tv píše:

Celeste Buckingham vyvedla nového přítele - 1
čtěte o tématu rozchod na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak si vybrat "zdravou" sušenku?

Mlsání do života většiny z nás patří a není třeba si sladkosti úplně zakazovat, jen je nutné dobře vybírat.

Výměna manželek
14.06.
jak žijí dnes

Po Výměně: Pohádky je konec! Drsný rozchod a děti s neznámým

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Bylo to poprvé, co se pořadu zúčastnil lesbický pár. Vše proběhlo v naprostém poklidu. Jak žijí rodiny dnes, pět let od natáčení?

Manželé Sobotkovi - 5
10.06.
Rozchod Sobotkových

Sobotka chtěl manželství udržet: "Rodiče se rozvedli," přiznal

Premiér Sobotka se zřejmě snažil manželství zachránit, jak to jen šlo. Před časem totiž přiznal, že sám pochází z rozvrácené rodiny. Nezvykle osobní proslov ve Sněmovně možná dokonce podnítily první neshody v manželství.

Manželé Sobotkovi - 1
09.06.
Odloučený premiér

Sobotka promluvil o rozchodu s manželkou: S kým ho probíral?

Premiér Bohuslav Sobotka se znovu vyjádřil k rozchodu s manželkou. Odluku prý se stranickými kolegy nekonzultoval, je to podle něj čistě rodinná záležitost. S přípravou na blížící se sněmovní volby to podle premiéra nijak nesouvisí, proto nevidí k oznámení v ČSSD důvod.

Manželé Sobotkovi - 5
09.06.
Rozchod Sobotkových

Tajemná Olga: Sobotkovu ex skoro nikdo nezná! Co o ní víme?

Manželé Sobotkovi se rozcházejí. Premiér to oznámil ve čtvrtek večer v nezvykle osobním prohlášení. Dříve si své soukromí, manželku i děti pečlivě střežil, a tak toho o Olze Sobotkové voliči ví jen málo. Přečtěte si, jak se s premiérem seznámila nebo čím se živí.

Čeští premiéři
aktualizováno 08.06.
velký přehled politika vs. vztahy

Prokletí českých premiérů: Těmto šéfům vlád krachlo manželství!

Premiér Bohuslav Sobotka není prvním premiérem, jehož manželství končí odlukou v manželství. Z předsedů vlád samostatné České republiky nebyli rozvedeni pouze Josef Tošovský a Václav Klaus.

Jiří Paroubek, Petra Paroubková
21.04.
rozhovor bouřlivý rozvod

Přišel o rodinu, ale už nechce být sám. Potřebuji ženu, říká Paroubek

Z harmonického vztahu manželů Paroubkových jsou trosky, jejich manželství už existuje prakticky jen na papíře. Přesto se expremiér nevzdává naděje a doufá, že bude mít opět celou rodinu pohromadě. Když ne s Petrou, tak s novou partnerkou.

Agáta Prachařová
aktualizováno 21.03.
a co tchyně?

Krize u manželů Prachařových: Agáta šla konečně s pravdou ven!

Agáta Prachařová a její manžel Jakub poslední dobou plní titulní stránky bulvárních médií. Rozvádí se, nerozvádí se, je těhotná, dítě je jeho, není jeho. Jeden už se v tom těžko vyzná. Jenže teď Agáta všechno sama rozlouskla.