Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda autobusu a osobního auta - 5
18.05.
Pod Větruší

V Ústí se srazil autobus MHD s náklaďákem! 7 zraněných

Nákladní auto se v Ústí nad Labem srazilo s autobusem MHD. Zranilo se až deset lidí, měli by mít lehká zranění. Nehoda komplikovala dopravu v centru.

Revizor - ilustrační foto
aktualizováno 18.05.
Útok místo pokuty

Agresivní černý pasažér! Místo placení vzal na revizory pepřák

Další napadení revizorů vyšetřují policisté v Brně. Černý pasažér se snažil uprchnout a použil k tomu pepřový sprej. Podobných útoků v poslední době přibývá a revizoři ve městě už podstoupili kurzy sebeobrany.

Řidič autobusu
aktualizováno 23.04.
neměl jízdenku

Řidiče MHD v Ostravě zranil černý pasažér, nechtěl opustit autobus!

Řidiče autobusu ostravské MHD v neděli večer zranil neznámý cestující. Muž měl cestovat bez platné jízdenky a řidič ho chtěl z vozu vykázat. To se však černému pasažérovi nelíbilo a místo klidného odchodu tak řidiče napadl. Ten skončil s krvácením v péči lékaře, po útočníkovi policie pátrá.

Prásk.tv píše:

Muž si zasekl přirození v metru
čtěte o tématu MHD na Prásk.tv
Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

Uzavřený vstup do stanice metra Anděl
aktualizováno 12.04.
Obtížné cestování

Velké komplikace v MHD! Dopravu ve velkých městech trápí výluky

Pokud budete o víkendu v Praze připravte se komplikace v městské hromadné dopravě. Například v sobotu bude uzavřena stanice metra Muzeum a začne rekonstrukce důležité tramvajové křižovatky v centru města. Další dopravní komplikace, kvůli opravám, hlásí dopravní podniky i z dalších měst po republice.

Požár autobusu v pražských Kyjích
04.04.
galerie běsnící živel

Autobus pohltily během chvíle plameny, vůz byl téměř zničen

Pražské hasiče zaměstnal ve středu odpoledne požár autobusu v Kyjích. Plameny vůz prakticky zcela zničily i přes to, že se je podařilo velmi rychle dostat pod kontrolu. Incident se naštěstí obešel bez zranění.

Rodina
aktualizováno 31.03.
co bude jinak

ZMĚNY OD DUBNA: Novinky v přídavcích i v povinné výbavě aut

Automatické hlášení nehody, zápisy do prvních tříd i poslední dny na podání daňového přiznání - věcí, které nás v dubnu čekají, je celá řada. Přečtěte si, co bude jinak, ať pak nejste nepříjemně zaskočeni.

Kalhoty
22.03.
Pozdvižení v Boleslavi

Senior v MHD onanoval a osahával dívky, hrozí mu vězení

Mladoboleslavští kriminalisté ve středu obvinili pětašedesátiletého muže, který minulý měsíc pořádně vyděsil a znechutil cestující v autobuse MHD. Za výtržnictví mu nyní hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Střelba v autobuse na pražském Smíchově
aktualizováno 14.03.
nové okolnosti

Střelbě v autobuse na Smíchově předcházela brutální bitka! VIDEO

Policisté zveřejnili záběry včerejšího násilného incidentu, který se odehrál v autobuse MHD na pražském Smíchově. Dva cizinci tam brutálně zbili staršího muže (51), který se měl později bránit střelbou z pistole. Policie po cizincích, pravděpodobně z Ukrajiny, pátrá a žádá případné svědky, aby kontaktovali linku 158.

Adriana Krnáčová
aktualizováno 14.03.
kolaps dopravy v Praze

Krnáčová se omluvila zpovykaným Pražanům. Dopravu začne řešit

Dopravní komplikace se v Praze množí a na primátorku města Adrianu Krnáčovou se snesla vlna kritiky za její nešťastný výrok o "zpovykaných Pražanech". Její slova kritizoval i premiér v demisi Babiš, podle kterého měla Krnáčová dopravní situaci v Praze řešit osobně. Ona sama se za svá slova omluvila.

Adriana Krnáčová, Lucie Vítkovská
12.03.
Doprava na Žižkově

Radní se pustila do Krnáčové! Kdo může za kolaps, je podle ní jasné

Od pondělního rána kolabuje doprava na Žižkově i v dalších čtvrtích Prahy. Auta kvůli opravě silnice nesmějí do části Husitské ulice, jezdí proto Seifertovou. Tam ale blokují tramvajové i autobusové linky. Místostarostka pro Prahu 3 se proto pustila do magistrátu i Technické správy komunikací.