Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragická nehoda na dálnici D1
aktualizováno 08.05.
zásah IZS

Tragédie na D1! Záchranáři marně bojovali o život řidiče po nehodě

Tragická dopravní nehoda poznamenala úterní den. Na 47. kilometru dálnice D1 vyletělo auto ze silnice a skončilo v příkopu. Řidič utrpěl velmi vážná zranění, záchranáři se ho ještě snažili oživit, už mu ale nemohli pomoci.

Smrtelná nehoda u Skuhrova - 2
aktualizováno 02.05.
dopravní komplikace

Nehody zablokovaly hlavní tah na Kolín i D1. Jedna byla smrtelná!

Dopravu na několika místech v Česku ve středu zkomplikovaly vážné nehody. Zřejmě ta nejhorší se stala na Havlíčkobrodsku, kde při střetu tří aut zemřel člověk. Hlavní tah na Kolín musel být uzavřen. S komplikacemi se ale potýkali i řidiči na dálnici D1.

Hromadná nehoda na D1
aktualizováno 23.04.
Vážná srážka

Nehoda na šest hodin zcela uzavřela D1 směrem na Prahu

Vážná nehoda tří nákladních aut v pondělí dopoledne přerušila provoz na dálnici D1 na Vysočině ve směru na Prahu. Dálnice byla šest hodin zcela neprůjezdná, policisté proto odkláněli dopravu u exitu Měřín.

Prásk.tv píše:

Michaela Salačová
čtěte o tématu D1 na Prásk.tv
Šílenec se otočil na dálnici do protisměru
aktualizováno 14.04.
video riskoval životy

Šílenec na D1 vyjel z kolony do protisměru! Kolem se řítila auta

Naprosto šílený manévr předvedl na dálnici D1 nezodpovědný řidič, který ohrozil nejen sebe, ale i další lidi v okolních autech. Nebavilo ho už čekat v koloně, tak přejel přes středový pás do protisměru, kde vjel mezi auta, která se tam míhala rychlostí kolem 130 kilometrů v hodině. Jen zázrakem se nikomu nic nestalo.

2129796
aktualizováno 14.04.
Smrtelná srážka

Motorkář po nehodě zůstal u D1 pod náklaďákem. Nepřežil

Smrtí skončila v sobotu před devátou hodinou ráno nehoda nákladního auta a motorkáře na přemostění na 33. kilometru dálnice D1 u Ostředku na Benešovsku.

Nehoda zablokoval dálnici D1
aktualizováno 08.04.
kolaps na D1

Nehoda čtyř aut blokovala dálnici D1, doprava na Prahu stála

Dálnici D1 zablokovala nehoda čtyř vozidel. Stala se na 35. kilometru u Ostředku na Benešovsku. Provoz ve směru na Prahu byl přerušen přibližně na hodinu a na místě se tvořily kolony, před šestou se podařilo dálnici opět zcela zprůjezdnit.

Dálnice D1 - ilustrační foto
aktualizováno 08.04.
rekonstrukce D1

Dálnice D1 je průjezdná, stavbaři v noci zbořili dva nadjezdy

Dálnice D1 je mezi Humpolcem a Jihlavou opět průjezdná. Komunikace byla od sobotního večera mezi exity 90 a 112 uzavřena kvůli bourání nadjezdů.

Nehoda na D1 - Fotografie z místa nehody z kamer a ilustrační fotografie
04.04.
Dopravní kolaps

Nehoda v zúžení ochromila D1, kolona měřila 10 kilometrů!

Provoz na dálnici D1 směrem na Prahu zkomplikovala ve středu ráno nehoda tří osobních aut na Benešovsku. Srážka se sice obešla bez zranění, ale auta nabourala v zúženém úseku, takže místo ucpala jako zátka.

Hromadná nehoda na D1
aktualizováno 30.03.
galerie dopravní kolaps

Hromadná nehoda zablokovala dálnici D1, srazilo se 17 aut!

Hromadná nehoda uzavřela v pátek ráno dálnici D1 ve směru na Brno. Auta se srazila na 35. kilometru, na místě probíhají záchranné a vyprošťovací práce. Při třech různých nehodách se celkem srazilo 17 aut.

Nehoda na dálnici D1 - 3
aktualizováno 28.03.
galerie dlouhá kolona

D1 zablokovala hromadná nehoda, dálnice byla uzavřená hodiny

Dálnici D1 u Brna zablokovala dnes kolem poledne ve směru z Prahy na Ostravu nehoda dvou nákladních aut a autobusu na 189. kilometru. Doprava stála několik hodin, tvořily se mnohakilometrové kolony. Pět lidí bylo zraněno. Vážně zraněného řidiče autobusu museli vyprošťovat hasiči.