Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dálnice D1 - ilustrační foto
aktualizováno 11.02.
Informace pro řidiče

"Pasti" na dálnici: Víme, kde se bude letos na D1 měřit rychlost!

Ministerstvo dopravy, Ředitelství silnic a dálnic a obce už se dohodly na tom, kde přesně se v tomto roce bude měřit rychlost na dálnici D1. Jedná se o tři modernizované úseky - jeden je ve středních Čechách a další dva na Vysočině.

Na D1 se převrátil kamion s drůbeží
aktualizováno 06.02.
velké kolony

Na D1 se převrátil kamion s drůbeží! Tisíc kuřat nepřežilo

Na dálnici D1 na devátém kilometru ve směru na Brno se převrátil kamion převážející drůbež. Doprava je v místě průjezdná jedním pruhem, tvoří se kolony.

Cesta po D1
06.02.
test vyzkoušeli jsme

Jak moc čeští řidiči porušují předpisy? Ověřili jsme to na D1!

O tom, že na českých silnicích a dálnicích je k vidění ledacos, vás asi nemusíme přesvědčovat. Řada řidičů jezdí agresivně, bezohledně a pravidelně porušují pravidla silničního provozu. Někteří to dělají záměrně, jiní omylem. Přesvědčili jsme se na vlastní oči na cestě z Prahy do Brna!

Prásk.tv píše:

Michaela Salačová
čtěte o tématu D1 na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Nehoda na D1
aktualizováno 24.01.
VELKÁ UZAVÍRKA

POZOR! Dálnici D1 na noc uzavřou kvůli následkům ničivé nehody!

Následky obří nehody na D1 z minulého týdne se stále vyčíslují. Více než týden po nehodě však silnice stále není v pořádku. Levý jízdní pruh bude kvůli opravám uzavřen od středečního večera do čtvrtečního rána.

Hromadná nehoda na D1 - 4
aktualizováno 22.01.
vážná bouračka

Obří nehoda na dálnici D1: Škody se stále vyčíslují. Bouralo 59 aut!

Policisté na Vysočině dokončili první část vyšetřování hromadné havárie na dálnici D1. Minulé úterý se tam na 99. kilometru u Větrného Jeníkova vybouralo v obou směrech šest desítek vozidel. Celková škoda se stále ještě vyčísluje.

Řidič si myslel, že na D35 přejel mrtvé zvíře, ale šlo o člověka!
aktualizováno 17.01.
dopravní komplikace

Doprava na Vysočině kolabuje. D1 se znovu rozjela po 30 hodinách!

Přívaly sněhu ochromily Česko a po celé republice se v úterý staly stovky nehod. Největší nehoda byla na dálnici D1 u Větrného Jeníkova, kde bouraly desítky aut, kamionů a autobusů. Provoz na dálnici směrem na Prahu byl dlouho možný jedním jízdním pruhem. Dopravu navíc komplikuje náledí.

Výstavba dálnice - ilustrační foto
aktualizováno 12.01.
naleziště na olomoucku

Začali kopat dálnici a nestačili se divit! Objevili domy staré 6500 let

O půl roku navíc požádali Ředitelství silnic a dálnic archeologové, kteří zkoumají budoucí trasu posledního úseku dálnice D1 u Přerova. Původně dostali rok a v březnu měli místo opustit.

Nalezená mrtvá žena
aktualizováno 04.01.
děsivé detaily

Vrah ženy, kterou našli u D1, odhalen. Znali se ze seznamky!

Policie zadržela muže, kterého obvinila z vraždy jednapadesátileté ženy. Vrah její tělo odhodil u dálnice D1. Několik dní měl její mrtvolu v bytě.

Vážná nehoda dodávky a kamionu na D1
aktualizováno 18.12.
vyprošťování řidiče

Dodávka na D1 narazila do kamionu, řidič zemřel na místě

Vážná dopravní nehoda v pondělí večer zcela uzavřela dálnici D1 ve směru na Prahu. Na 161. kilometru narazila dodávka zezadu do kamionu. I přes okamžitý zásah řidič dodávky na místě zemřel. Za nehodou se okamžitě vytvořila dlouhá kolona.

Most na D1
12.12.
hrozí pokuty

Komplikace na dálnici D1! Zácpám se řidiči nevyhnou ani v zimě

Zácpám na dálnici D1 u Velkého Meziříčí se bohužel nevyhneme ani v zimě. A to tam měl být plný provoz obnoven už před měsícem. Stavbaři totiž nestihli vybudovat jeden z mostů a hotový má být až na začátku února. Firmě teď za zpoždění hrozí mnohamilionová pokuta.