Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Opravený úsek D1
aktualizováno 16.11.
rozsáhlá modernizace

Otevřeli další úsek dálnice D1! Mohly by tu přistávat i stíhačky

Od čtvrtka se otevřel další nově opravený úsek dálnice D1 u Velkého Meziříčí. Na dalších úsecích je provoz kvůli modernizaci stále veden ve zúžených pruzích. Stavební práce na zimu skončí během několika týdnů.

Požár kamionu převážejícího auta na D1 - 8
aktualizováno 06.11.
Velký požár

U Ostravy vzplál kamion s novými auty. Škoda je milionová. VIDEO

Krátce po půl sedmé ráno přijali hasiči z Moravskoslezského kraje hlášení o požáru nákladního automobilu, který převážel osm nových aut. Plameny a dým byly vidět několik stovek metrů. Na místo hned vyrazily čtyři jednotky hasičů. Pět aut ale plameny poničily.

Nehodu odnesla zejména přední část kultovního sportovního chevroletu
aktualizováno 22.10.
nehody v Praze a okolí

Řidič zničil kultovní auto o svodidla, další nabodla tramvaj

Dvě auta doplatila v sobotu v noci v Praze a okolí a nešetrnou jízdu svých řidičů. Kultovní sportovní Chevrolet Camaro skončil svou pouť na svodidlech dálnice D1, Škoda Octavia vjela do cesty tramvaji, která ji nabodla spřáhlem.

Prásk.tv píše:

Michaela Salačová
čtěte o tématu D1 na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Oprava dálnice D1
13.10.
nekvalitní povrch

Nově opravený úsek D1 budou muset opravit! Je nebezpečný

Ředitelství silnic a dálnic řeší problém s jedním z nově opravovaných úseků dálnice D1. Stavební firma, která rekonstrukci provádí, totiž podle Ředitelství silnic a dálnic na D1 u Jihlavy položila nekvalitní povrch. Ten se tak bude muset nejspíš na mnoha místech buď nechat opravit, nebo dokonce položit úplně nový.

Sundávání billboardů
aktualizováno 09.10.
spor o poutače

Na D1 začalo bourání billboardů. Majitelé zkusili další trik

U dálnice D1 dnes Ředitelství silnic a dálnic začalo likvidovat prvních 14 billboardů. Odstraňování začne na základě rozhodnutí Ministerstva dopravy.

Kolony na silnicích
aktualizováno 01.10.
dlouhá kolona

Dálnici D1 zablokovala nehoda, kolona měla přes 12 kilometrů

Dálnici D1 ve směru na Prahu blokovala nehoda tří aut, okamžitě se vytvořila dlouhá kolona, která měla krátce před šestou hodinou sedm kilometrů a kvůli hustému provozu rychle rostla. Nikomu se při nehodě naštěstí nic nestalo.

Požár kamionu na D1
aktualizováno 16.08.
Kompletní uzavírka

V opravovaném úseku D1 shořel kamion, dálnice byla uzavřená

Dálnice D1 stála od středečního rána v obou směrech! Na 36. kilometru ve směru na Prahu vzplál kamion. Bohužel hořet začal zrovna v úseku, kde je dálnice kvůli rekonstrukci zúžená. Policisté tak museli nejvytíženější dopravní tepnu zcela uzavřít. Otevřít se ji povedlo až po 17. hodině, v místech jsou stále dlouhé kolony.

Vážná nehoda na D1 ve směru na Prahu
aktualizováno 08.08.
Srážka aut a kamionu

Hromadná nehoda uzavřela dálnici D1! Jeden mrtvý, šest zraněných

Dálnici D1 uzavřela ráno vážná nehoda. Na 175. kilometru ve směru na Prahu se srazila dodávka, osobní auto a kamion. Jeden člověk zemřel, dalších šest se zranilo. U dálnice přistával záchranářský vrtulník.

Kolona ilustrační
aktualizováno 26.07.
dlouhá kolona

Dálnici D1 blokovala v zúžení hromadná nehoda sedmi aut!

Dálnici D1 ve středu odpoledne zcela zablokovala hromadná nehoda sedmi vozidel. Auta se srazila na 37. kilometru ve směru na Brno. Komunikace byla až do půl páté zcela neprůjezdná, na místo zamířily všechny složky Integrovaného záchranného systému. Za nehodou se vytvořila dlouhá kolona.

Nehoda nákladního vozu na D1 - 1
19.07.
dopravní komplikace

Dálnici D1 uzavřela v místě zúžení hromadná nehoda tří dodávek!

Nehoda tří dodávek ve středu ráno zablokovala dálnici D1 ve směru na Prahu. Bouralo se přímo v místě zúžení u Velkého Beranova nedaleko Jihlavy, policie proto provoz odklání.