Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Andrej Babiš
06.01.
bezpečnostní problém

Čínský velvyslanec o naší schůzce lhal, reagoval Babiš

Čínský velvyslanec Čang Ťien-min podle českého premiéra Andreje Babiše o jejich předvánoční schůzce lhal. Česká vláda ani český stát podle něj neudělala žádnou chybu v otázce varování Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) před používáním softwaru i hardwaru čínských společností Huawei a ZTE. Babiš také hovořil o problémech na D1. Ministr dopravy podle něj nezvládá komunikaci a neumí svou akci prodat veřejnosti.

Komplikace na dálnici D1 - 6
aktualizováno 04.01.
Dočkáme se průjezdné D1?

Omezení provozu na D1: Silničáři o víkendu odstraní dočasná svodidla

Na problémovém opravovaném úseku dálnice D1 mezi Humpolcem a Větrným Jeníkovem by silničáři měli večer začít odstraňovat provizorní svodidla. Ta kvůli zpoždění stavebních prací stále omezují provoz a ztěžují zimní údržbu. I kvůli tomu v úseku večer uvízly kamiony a dálnice musela být uzavřena. Tvořily se mnohakilometrové kolony.

Komplikace na dálnici D1 - Dan Ťok
03.01.
Kalamita na dálnici

"Nic zásadního se nestalo," uvedl Ťok ke kolapsu dálnice D1!

Ministr dopravy Dan Ťok zamířil ve čtvrtek na Vysočinu, kde opět kolabuje doprava na dálnici D1. Resort ale podle Ťoka udělal vše, co bylo třeba, aby byl opravovaný úsek zprovozněn. Práce by mohly znovu začít už tento pátek.

Prásk.tv píše:

Michaela Salačová
čtěte o tématu D1 na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Kolony na dálnici D1 - 2
aktualizováno 16.12.
Hrozí další kolaps

Na opravě D1 nikdo nepracuje! Do pondělí má být přitom hotovo

Ředitelství silnic a dálnic v sobotu kontrolovalo opravovaný úsek dálnice D1. Přestože nařídilo firmě opravu vysypaných kaveren do pondělí, nikoho z pracovníků údajně kontroloři nezastihli. V úseku se od úterka tvořily dlouhé kolony.

Hromadná nehoda na D1
aktualizováno 16.12.
Kompletní uzavírka

Dálnici D1 zablokovala hromadná nehoda, stály oba dva směry

V sobotu večer museli policisté kvůli hromadné nehodě několika vozidel zcela uzavřít D1 a to v obou směrech. Na dálnici došlo ke kolizi celkem deseti aut v obou směrech. Srážka si naštěstí vyžádala jen jedno lehké zranění. Místo se podařilo zprůjezdnit až po několika hodinách.

Kolony na D1
aktualizováno 14.12.
Problematický úsek

Úsek D1 mají opravit do pondělí. Na víkend v rozpisu nebyli dělníci!

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) přikázalo společnosti, která opravuje problematický úsek D1, aby okamžitě napravila své chyby. Kaverny má odstranit do pondělka. Podle ŘSD přitom firma o víkendu ani neplánovala na stavbě pokračovat.

Kolony na dálnici D1
aktualizováno 14.12.
kolaps na dálnici

Lukáš trčel na D1 osm hodin! "Šéf ŘSD by měl rezignovat," vyzývá

Kolaps na D1 způsobený sněhem pořádně rozzlobil tisíce řidičů po celém Česku. Někteří při tom tvrdí, že k němu vůbec nemuselo dojít a mají jasno i o tom, kdo za to může.

Kolony na dálnici D1 - 2
13.12.
příběhy z kolony

Problémy na D1 trvaly tři dny, lidé museli na dálnici přečkat i noc

Provoz na D1 komplikovaly kolony i třetí den. Průjezdnost dálnice si ve středu vyzkoušel i štáb TV Nova. Kolony měly i třicet kilometrů a štáb se kvůli dlouhému stání nakonec otočil, spoustu lidí ale muselo přečkat na dálnici mrazivou noc.

Kolony na D1
aktualizováno 13.12.
Dopravní komplikace

D1 opět kolabovala! Kilometrové kolony, zpoždění na několik hodin

Doprava na dálnici D1 na Brno mezi středními Čechami a Vysočinou ve čtvrtek dopoledne opět kolabovala. Kolony byly dlouhé desítky kilometrů, problémy začínaly už na 46. kilometru. Odpoledne se situace mírně zlepšila, i tak ale řidiči stáli v kolonách. Dopravu komplikuje sníh, nejhorší situace je stále na Vysočině, špatně sjízdné silnice jsou v okrese Pelhřimov, Třebíč a Havlíčkův Brod. Pozor by si měli dát řidiči i v Jihočeském, Pardubickém a Královehradeckém kraji. Problémy mají stále kamiony, pro které jsou některé silnice uzavřené anebo zůstaly uvízlé v kopci.

Hromadná nehoda na D1
aktualizováno 29.11.
Nehoda na Brněnsku

Na D1 se tvořily kolony. Havaroval tam autobus převážející vězně

Na D1 u Vyškova se ráno tvořily kolony kvůli nehodě autobusu a osobního auta. Autobus patřil vězeňské službě a převážel trestance, ti museli být přeloženi do jiného autobusu.