Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Michal Jančařík
Aktualizováno 29.4. 2017 21:40
video velký pokrok

Je to bojovník! Jančařík se rychle zotavuje, už řídí auto! ROZHOVOR

Je neskutečně emotivní a inspirativní, jak se oblíbený moderátor počasí Michal Jančařík dokázal poprat s těžkými výzvami, které mu život připravil. Dál bojuje v rehabilitačním ústavu, aby se mohl postavit na nohy a dělá obrovské pokroky. Dokonce opět řídí auto! Přiznal však, že jsou věci, které musel přehodnotit.

Pořádný úlovek

Šofér nadýchal 3,14 promile. Neměl řidičák, auto technickou

Pořádný úlovek se ve čtvrtek večer povedl znojemským policistům. Když v Suchohrdelské ulici zastavili Mazdu 323, nestačili se divit. Auto ani řidič totiž na silnici neměli co pohledávat.

Řidičské průkazy
Aktualizováno 28.12. 2016 21:25
už brzy

Řidiči, pozor: V roce 2017 musí přes 800 tisíc lidí vyměnit řidičák!

Ministerstvo dopravy varuje řidiče, aby si zkontrolovali údaje na dokladech. Během roku 2017 totiž vyprší platnost více než 800 tisíc řidičských průkazů. Jedná se o průkazy z roku 2007 s platností na 10 let. Právě v tomto roce se prodalo nejvíc řidičáků v historii (1 146 518). Výměnu ale zatím provedlo jen 30 procent lidí.

Prásk.tv píše:

Vica Kerekes
čtěte o tématu řidičák na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spěte pár dní bez polštáře a můžete mít 20 tisíc!

Originální a neuvěřitelně jednoduchý způsob, jak dostat 20 000 Kč na dovolenou dle vašich představ…

"Pirát 2222" žádal soud o dřívější vrácení řidičáku
Aktualizováno 27.10. 2016 21:58
Aleš Trpišovský

"Pirát 2222" chtěl řidičák zpátky dřív. Soudce s ním pěkně vyběhl!

Celý národ ho zná jako piráta 2222 a jako muže, který se za nebezpečné vybržďování na dálnici D1 dostal před soud. Nyní se Aleš Trpišovský pokoušel získat znovu řidičák. Ale marně.

Řidič SUV naboural v Praze desítky aut
Aktualizováno 1.9. 2016 20:46
Bourající expolicista

FRAŠKA: Expolicista Kadlec "odevzdal" řidičák, řídit může dál!

Bývalý policista Karel Kadlec, který způsobil už tři dopravní nehody a boural i opilý, dnes vrátil úřadům náhradní řidičský průkaz, který měl místo ztraceného. Jenže nepodepsal klíčový formulář, a podle dopravního experta tak jen učinil prázdné gesto. Řídit prý může dál.

Řidičák - kontrola
Aktualizováno 24.8. 2016 13:46
neobvyklý telefonát

Msta za řidičák: Muž vyhrožoval, že zapálí policejní služebnu

Podnapilý muž (25) volal na linku 158 a vyhrožoval policistům z Františkových Lázní, že jim podpálí služebnu. Chtěl se jim tak pomstít za to, že kvůli alkoholu přišel o řidičák.

Dopravní policie
Aktualizováno 24.8. 2016 13:43
neobvyklý případ

Jízdy autoškoly ukončila policie, uchazeč nadýchal 1,4 promile!

Velmi neobvyklý případ museli řešit policisté na Havlíčkobrodsku. V Chotěboři zastavili vozidlo autoškoly. Za volantem byl starší muž, který zrovna absolvoval závěrečnou zkoušku, po té mu měli vrátit řidičský průkaz. Nakonec ho ale nezískal, policisté mu totiž naměřili přes jedno promile alkoholu.

Dlouhodobé problémy

Starosta řídil opilý, řidičák mu sebrali přímo před radnicí

Starosta obce Suchý na Blanensku Pavel Žilka řídil opilý. Policisté mu přímo před radnicí dali dýchnout a na místě mu sebrali řidičský průkaz. Problémy s alkoholem má přitom starosta delší dobu a v obci se kvůli nim dokonce budou opakovat komunální volby.

Muž s falešnou identitou
Aktualizováno 26.3. 2016 21:31
troufalý čin

Nechtěl do vězení: Muž z Prahy si pod cizí identitou udělal i řidičák!

Nechtělo se mu nastoupit do vězení, a tak si čtyřicetiletý muž z Prahy obstaral osobní doklady na jiné jméno - a to zcela legální cestou. Čtyři roky se tak mohl beztrestně vydávat za svého příbuzného. Získal dokonce i řidičák a našel si práci u bezpečnostní agentury.

Nový fígl

Silniční piráti mají trik, jak neztratit řidičák! Zavirované e-maily

Silniční piráti, kterým kvůli nedodržování dopravních předpisů hrozí, že přijdou o řidičské průkazy, objevili nový fígl, jak vyzrát nad úředníky. A narozdíl od případného uplácení je to nic nestojí.