Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Petra Palusková -1
02.02.
Obřad v Austrálii

Pánové, máte smůlu! Playmate Petra se vdala, šaty překvapila!

Playmate Petra Palusková se vdala! Po účasti v české soutěži Robinsonův ostrov i slovenské reality show Farma prohlásila, že chce založit rodinu a usadit se. S kým do toho praštila, ale stále odmítá prozradit.

Šaty Meghan Markle
11.01.
Rodinný spor

Meghan Markle to schytala od sestry: Má na šaty, ale na tátu ne!

Snoubenka prince Harryho od nevlastní sestry slyšela slova, při kterých se musela zastydět. Meghan Markle se podle Samanthy nestará o svého otce, který přitom touží odvést ji k oltáři. "Když má statisíce na šaty, má určitě statisíce na pomoc tatínkovi," prohlásila.

Svatební šaty - nejnovější trend
07.01.
kdo by je oblékl?

Nejnovější svatební trend: Tyhle šaty jsou jen pro opravdu odvážné

Každá nevěsta chce být na své svatbě tou nejkrásnější, aby na sebe strhla veškerou pozornost. Výběr svatebních šatů je beze sporu tou nejnáročnější disciplínou. Pokud vás v roce 2018 čeká váš velký den, mohlo by vás zajímat, co je nejnovějším trendem pro letošní rok.

Prásk.tv píše:

Kate Middleton - 1
čtěte o tématu šaty na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Harrachov – manšestr už na osmou

Sportovní Harrachov hlásí v únoru bezvadné lyžařské podmínky, o čemž svědčí i provoz černé sjezdovky na Rýžovišti. Nám se tentokrát v Harrachově nejvíc líbil ranní manšestr na rýžovišťské červené pistě a z pochoutek nás zaujala belgická wafle s karamelem.

Šaty Meghan Markle
23.12.
superdrahé šaty

Závist kvůli šatům Megan Markle: Její róba stála neskutečný balík!

Megan Markle měla na sobě při slavnostním focení s princem Harrym šaty za 56 000 liber. To je zhruba výše dvou ročních platů Angličanů. Lidé to odsoudili.

Kate ukázala rostoucí bříško - 3
aktualizováno 11.10.
Královská radost

Těhotná Kate se poprvé objevila na veřejnosti! Už jí roste bříško

Vévodkyni Kate těhotenství očividně svědčí! Na veřejnosti se objevila poprvé od chvíle, kdy královská rodina oznámila, že čeká třetí dítě. A přestože těhotenské bříško maskovala áčkovou sukní, bylo poznat, pod modrými šaty se jasně rýsovalo.

Móda na Oscarech
aktualizováno 27.02.
NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠATY

Předávání Oscarů v obrazech: Komu to nejvíc slušelo? ANKETA

Každý rok to je nejokázalejší módní přehlídka roku. Na slavnostní předávání zlatých sošek Oscarů se pečlivě připravují celebrity, módní návrháři i klenotníci, kteří hvězdy oblékají do těch nejdražších šatů. Cílem večera není jen přinést domů cenu, ale zazářit na červeném koberci. A i letos se bylo na co dívat.

Mimi
03.02.

VÍKEND: Návrhářka MiMi dělá ze starého nové

Její šaty se prodávají ve Vídni, v Mnichově i v Amsterodamu. Jednou za dva týdny ale svůj pražský ateliér promění v dílnu a učí české ženy přešívat nošené oblečení na nové.

Islamisté utíkají v ženských šatech - 1
21.10.
Dobývání Mosulu

Zbabělí islamisté utíkají z Mosulu! V ženských šatech a parukách

Irácký Mosul, který ovládá Islámský stát, už pátý den obléhají tisíce vojáku. Zatímco propaganda hlásá statečnost džihádistů, někteří z nich ukázali pravý opak. Z města se snažili utéct převlečeni za ženy!

Nahý muž v Přerově
aktualizováno 25.07.
podívaná v Přerově

Muž z Přerova neměl na útratu! Po městě proto běhal úplně nahý

Ulicemi Přerova v pondělí odpoledne pochodoval zcela nahý muž, který upoutal pozornost nejen tamních lidí, ale i policistů, kteří ho následně zadrželi. A svým příběhem naháč vyšetřovatele opravdu pobavil. Celé jeho počínaná navíc zaznamenaly kamery.

Liberté Chanová
22.05.
Netradiční vysílání

VIDEO: Sexy rosnička se musela obléknout v přímém přenosu

Liberté Chanová, rosnička americké stanice KTLA, byla přerušena v přímém přenosu ranního vysílání, když ji bylo ze zákulisí podáno sako.