Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Meghan Markleová přichází na svatbu - 6
aktualizováno 19.05.
foto a video královská svatba

Moment, na který čekal celý svět: Meghan ukázala svatební šaty!

Meghan Markle je už manželkou prince Harryho. Ano si řekli po 13. hodině středoevropského času. Harry získal titul Vévoda ze Sussexu a Meghan je tím pádem Vévodkyní ze Sussexu. Nevěsta má krásné bílé šaty s dlouho vlečkou. Harry má vojenskou uniformu.

Princezna Diana
aktualizováno 16.05.
Proč byla v šoku?

Návrhářka se při pohledu na šaty Diany zděsila! Teď varuje Meghan

Svatební šaty princezny Diany jsou dodnes považovány za jedny z nejkrásnějších v historii. Jejich designérka se přitom při pohledu na róbu, když procházela Diana uličkou, zděsila. Teď doufá, že se něco podobného v sobotu nestane Meghan Markle.

Maminky pár hodin po porodu
aktualizováno 26.04.
kritika vévodkyně

České mámy hájí Kate: Má kolem sebe tým lidí, ostatní jí jen závidí!

České maminky nechápou kritiku na adresu vévodkyně Kate, kterou v uplynulých dnech pranýřovala část britských žen. Těm se nelíbilo její vystoupení, když několik hodin po porodu předstoupila nalíčená a v podpatcích s novorozeným synem před novináře. Češky se však většinou Kate zastávají.

Prásk.tv píše:

Meghan Markle - 1
čtěte o tématu šaty na Prásk.tv
Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

Maminky pár hodin po porodu
aktualizováno 25.04.
galerie divadlo pro média?

Mámy kritizují Kate: Po porodu to takhle nevypadá, tohle je realita!

Celý svět v pondělí obletěly snímky usměvavé a nalíčené vévodkyně Kate, která v červených šatech a v podpatcích na schodech nemocnice s dítětem v náruči zamávala novinářům. Od porodu přitom v tu chvíli uplynulo teprve sedm hodin. Novopečené maminky po celém světě nechápou, jak je to možné. V reakci tak internet doslova zaplavily snímky, jak vypadaly několik hodin po porodu ony.

Princezna Diana a vévodkyně Kate
24.04.
Představení potomka

Kate dojala Brity. Třetí dítě představila v šatech jako Diana

Britové si všímají, jak to vévodkyni Kate slušelo, když veřejnosti poprvé ukázala svého druhého syna. Vévodkyně zvolila červené šaty s bílým límečkem. Podobně se oblékla i princezna Diana, když světu poprvé ukázala prince Harryho. Není to přitom poprvé, co Kate zvolila nápadně podobné šaty, jaké předtím měla její tchýně.

Šaty z Oscarů
aktualizováno 05.03.
Červený koberec

Móda z Oscarů: Komu to slušelo a kdo byl za strašáka? GALERIE

V noci na pondělí se v americkém Los Angeles znovu udělovaly prestižní Oscary. Po červeném koberci se procházely stovky herců, zpěváků i dalších celebrit. Komu to slušelo a kdo naopak s výběrem šatů sáhnul vedle?

Petra Palusková -1
02.02.
Obřad v Austrálii

Pánové, máte smůlu! Playmate Petra se vdala, šaty překvapila!

Playmate Petra Palusková se vdala! Po účasti v české soutěži Robinsonův ostrov i slovenské reality show Farma prohlásila, že chce založit rodinu a usadit se. S kým do toho praštila, ale stále odmítá prozradit.

Šaty Meghan Markle
11.01.
Rodinný spor

Meghan Markle to schytala od sestry: Má na šaty, ale na tátu ne!

Snoubenka prince Harryho od nevlastní sestry slyšela slova, při kterých se musela zastydět. Meghan Markle se podle Samanthy nestará o svého otce, který přitom touží odvést ji k oltáři. "Když má statisíce na šaty, má určitě statisíce na pomoc tatínkovi," prohlásila.

Svatební šaty - nejnovější trend
07.01.
kdo by je oblékl?

Nejnovější svatební trend: Tyhle šaty jsou jen pro opravdu odvážné

Každá nevěsta chce být na své svatbě tou nejkrásnější, aby na sebe strhla veškerou pozornost. Výběr svatebních šatů je beze sporu tou nejnáročnější disciplínou. Pokud vás v roce 2018 čeká váš velký den, mohlo by vás zajímat, co je nejnovějším trendem pro letošní rok.

Šaty Meghan Markle
23.12.
superdrahé šaty

Závist kvůli šatům Megan Markle: Její róba stála neskutečný balík!

Megan Markle měla na sobě při slavnostním focení s princem Harrym šaty za 56 000 liber. To je zhruba výše dvou ročních platů Angličanů. Lidé to odsoudili.