Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Úřízl manželce hlavu
15.09.
ohavný čin

Muž si nakráčel na policii. V tašce měl uříznutou hlavu své ženy!

Ohavný případ řeší policisté v indickém městě Ajjampura. Muž tady nakráčel na policejní stanici s igelitovou taškou, ve kterou měl hlavu své ženy. Prý ho podváděla.

Zatčená spisovatelka Nancy Brophy
14.09.
Ironie osudu

Autorku románu Jak zabít manžela vyšetřují kvůli vraždě manžela

Blogerka a autorka mnoha románků pro ženy Nancy Crampton Brophy ve svém internetovém příspěvku čtenářům radila, jak zabít svého chotě a následně neskončit ve vězení. Minulý týden si pro ni přišla policie.

Márnice
14.08.
Horor v Opavě

Muž žil s mrtvou manželkou, vše prozradil silný zápach!

Nesnesitelný puch zburcoval minulý týden obyvatele domu v Mostní ulici v Opavě. Když nakonec ve středu přijeli na místo policisté, v bytě objevili mrtvolu starší ženy. Navíc ve značném stádiu rozkladu.

Prásk.tv píše:

Kim Elkins - 1
čtěte o tématu manžel na Prásk.tv
Pátrání - Jan Č.
aktualizováno 02.07.
Pomozte

Policie pátrá po nebezpečném muži. Údajně brutálně napadl ženu

Středočeští kriminalisté prosí o pomoc při pátrání po jednačtyřicetiletém Janu Čížkovi. Ten podle nich v noci z neděle na pondělí v Chýni u Prahy napadl svoji manželku a zmizel.

Sex na ulici
aktualizováno 25.06.
brno brzy litoval

Muž se nechal cestou obšťastnit. Sex ho vyšel draho, přišel trest!

Kuriózní případ loupeže se v těchto dnech podařilo objasnit brněnským kriminalistům. Obětí je podle policie muž (25), kterému na konci dubna při cestě z práce nabídla o dva roky starší žena orální sex. Souhlasil, po radovánkách ale na muže naběhl mladík, který o sobě prohlašoval, že žena je jeho manželkou. Milenec za erotické hrátky musel zaplatit.

Muž s krumpáčem
aktualizováno 15.06.
útok na zlínsku

Žena spala u souseda, ráno našel za dveřmi žárlivce s krumpáčem!

Až tři roky za mřížemi hrozí muži ze Zlína, kterého policisté viní z napadení souseda. Na toho se měl vrhnout na konci dubna poté, co u něj přespala jeho manželka. Žárlivec dvojici vzbudil hlasitým boucháním, s sebou měl i krumpáč.

Lebka - nález Blanensko
06.06.
Šokující nález

Muž v zemi našel lebku exmanžela své ženy s dírou po sekeře!

Obrovský šok má za sebou Rus ze Sibiře, který při sázení brambor na zahradě v zemi objevil lidskou lebku. Jeho manželka přispěchala s okamžitým vysvětlením, které mu ovšem na klidu nepřidalo.

Královna Alžběta a Princ Philip - 3
aktualizováno 03.04.
Co se stalo?

Strach o život královnina manžela! Princ Philip musel do nemocnice

Manžel britské královny Alžběty II. musel v úterý do nemocnice, potvrdil Buckinghamský palác. Princ Philip, kterému bude v červnu už 97 let, má ve středu podstoupit "rutinní operaci kyčle".

Nehoda na slovenské D1
13.03.
Manžel bojuje o život

Jana ztratila na narozeniny rodinu! Při nehodě jí zemřel syn i bratr

Obrovská tragédie zasáhla rodinu ze slovenských Hanušovic nad Teplou. Při nehodě přišli o život hned dva příbuzní, další bojuje o život. Krutý byl osud hlavně k Janě, která na své narozeniny ztratila bratra, syna a manžela má v kritickém stavu.

Žena poleptaná kyselinou
10.03.
vážná zranění

Muž polil spící manželku kyselinou! Rodila dcery, chtěl syna

Dvaatřicetiletý Ind Siraj polil kyselinou obličej své pětadvacetileté manželky, když spala. Byl naštvaný, že porodila další holčičku, když požadoval syna. Mladá žena utrpěla vážná zranění.