Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda na slovenské D1
13.03.
Manžel bojuje o život

Jana ztratila na narozeniny rodinu! Při nehodě jí zemřel syn i bratr

Obrovská tragédie zasáhla rodinu ze slovenských Hanušovic nad Teplou. Při nehodě přišli o život hned dva příbuzní, další bojuje o život. Krutý byl osud hlavně k Janě, která na své narozeniny ztratila bratra, syna a manžela má v kritickém stavu.

Žena poleptaná kyselinou
10.03.
vážná zranění

Muž polil spící manželku kyselinou! Rodila dcery, chtěl syna

Dvaatřicetiletý Ind Siraj polil kyselinou obličej své pětadvacetileté manželky, když spala. Byl naštvaný, že porodila další holčičku, když požadoval syna. Mladá žena utrpěla vážná zranění.

SuperStar: Štěstí přišel zkusit i přítel Michaely Noskové! - 6
aktualizováno 08.03.
uspěl?

Štěstí v SuperStar zkusil i manžel slavné zpěvačky! Je po mrtvici

Už v sobotu můžete sledovat další díl pěvecké soutěže SuperStar 2018. Jeden ze soutěžících získá titul a výhru v hodnotě 2 000 000 korun. Projít ale musejí přes porotu, kterou tvoří Pavol Habera, Ben Cristovao, Matěj Ruppert a Katarína Knechtová.

Prásk.tv píše:

Manželka chtěla odvézt autem
čtěte o tématu manžel na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Mototechna má novou značku, začíná prodávat veterány a investiční vozy

Zájem o historické vozy i youngtimery celosvětově roste a nejedna automobilka v poslední době oznámila svůj záměr prodávat továrně renovovaná klasická auta. Například německý Mercedes-Benz takové vozy prodává již delší dobu pod značkou All Time Stars. Českým zákazníkům začne klasická auta nově nabízet Mototechna Classic ze skupiny AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

Márnice
06.03.
natočil to na video

Štvete manžela? Takhle skončíte! vzkázal muž, který zabil svou ženu

Pokud budete štvát svého manžela, takhle dopadnete, tvrdil na videu zakrvácený muž (41), který jen krátce předtím ubodal svou ženu (37). Muž původem ze Sýrie manželku několikrát bodl do krku.

Rozkrok
26.02.
Mrzačící útok

Žárlivka muži uřízla penis i varlata, vše spláchla do záchodu!

Že chorobná žárlivost může mít někdy až vražedné obrysy, dokazuje případ rozzuřené ženy, která se za domnělou nevěru pomstila opravdu brutálním a nevybíravým způsobem a svého chotě nevratně zmrzačila.

Pokus o vraždu
aktualizováno 20.02.
Brutální útok

Muž napadl manželku paličkou, o pomoc se plazila k sousedům!

Lidé z Karlových Varů dnes ráno našli u dveří svého bytu sousedku se zakrvácenou hlavou. Žena jim stačila říct, že ji napadl manžel a sousedé poté přivolali policisty a záchranku. Případ vyšetřují kriminalisté.

2092181
aktualizováno 11.01.
jak žijí dnes

Helena z Výměny se pustila do manžela: Snažil se, ale nevyšlo to!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Helena se dostala do romské rodiny, kde platily zcela jiné zásady, než na jaké je zvyklá. Změnilo se u ní od natáčení něco?

Sekera. Ilustrační foto
13.12.
Othello se sekerou

Manžel nutil Margaritu, aby přiznala nevěru. Pak jí usekl ruce

Jako "Othella se sekerou" přezdívají ruská média Dmitryho Grachyova (26). Ten usekl své ženě a matce dvou dětí obě ruce. Myslel si totiž, že má jiného. Po hrůzném činu ji sám odvezl do nemocnice a přiznal se policii.

Berenika Kohoutová a manžel Pavel Čechák
aktualizováno 21.11.
krach po roce

Vítězka Tváře Kohoutová přiznala rozchod s manželem

Vítězka čtvrté řady Tváře Berenika Kohoutová odpovídala na dotazy diváků TV Nova při živém chatu. Promluvila nejen o vztahu k ostatním soutěžícím, ale také úplně poprvé o rozpadu jejího manželství.

Zděšení, žena ve svém bytě našla zloděje
04.11.
ďábelský plán

Žena se chtěla zbavit manžela, nechtěně vyhladila čtvrtku vesnice

Aby mohla být se svým milencem, rozhodla se zabít svého manžela. Nešťastnou náhodou ale mladá Pákistánka připravila o život 17 lidí. Dalších deset vesničanů skončilo v nemocnici s vážnými zdravotními problémy.