Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vražda na Písecku
aktualizováno 13.02.
Vydali je z Rumunska

Zavražděné manžele našel syn! Podezřelí z ubodání už jsou v ČR

Muž a žena ze Slovenska, kteří jsou podezřelí z vraždy manželů na Písecku, vydalo Rumunsko zpět do Česka. Dvojici měli ubodat na začátku ledna v mobilním domku, mrtvoly našel druhý den jejich syn.

Policisté v Číně používají chytré brýle, které dokáží identifikovat hledané
08.02.
Přelomová technologie

Ze sci-fi je realita. Policisté nosí brýle, které poznají podezřelé!

Ve sci-fi filmech jsou často k vidění neuvěřitelně vyspělé technologie, o kterých si zatím můžeme nechat maximálně zdát. Číňané ovšem nezahálejí a začali používat chytré brýle, díky kterým policisté během pár okamžiků identifikují podezřelé jedince.

Vražda na Písecku
aktualizováno 31.01.
brutální mord

Dvojvražda manželů na jihu Čech: Podezřelé našli až v Rumunsku!

Až v Rumunsku se policistům podařilo zadržet dva podezřelé z brutální vraždy manželů na Písecku. Muže a ženu měli 7. ledna ubodat v mobilním domku. Mrtvoly našel jejich syn.

Obchodní sdělení

Vyberete si saně, nebo lyže?

Nahoru za hodinu a půl, a to se saněmi na zádech. Dolů za 4 a půl minuty, ale na saních. Tak se dá charakterizovat výkon vítěze prvního sáňkařského závodu, který se na Černé hoře v Krkonoších jel před 120 lety. Po stejné trase se můžete projet i dnes, jen s tím rozdílem, že nahoru vás vyveze kabinková lanovka.

Vražda na Písecku
aktualizováno 22.01.
smrt manželů u Záhoří

Zvrat v případu vraždy! Syn našel ubodané rodiče, dopadli podezřelé

Policistům na jihu Čech se podařilo pokročit v případu dvojnásobné vraždy na Písecku. Manželský pár našel v mobilním domku nedaleko obce Záhoří syn, policie v pondělí oznámila, že zadržela dva podezřelé.

Vyšetřování vraždy Antonína Běly
aktualizováno 26.09.
Antonín Běla

Vražda mafiána zůstane bez trestu! Podezřelé zprostili viny

Vražda jednoho z šéfů tuzemského podsvětí Antonína Běly z roku 1996 zatím nebude potrestána. Krajský soud v Praze dnes zprostil obžaloby Pavla Šrytra a Jána Kaca, protože se podle něj neprokázalo, že skutek spáchali. Rozsudek se očekával, jelikož návrh na zproštění kvůli pochybnostem o jejich vině podala kromě advokátů také státní zástupkyně. Proti rozsudku je možné podat odvolání.

Útočníci nejprve vjeli dodávkou do chodců, poté vyběhli a bodali do lidí
aktualizováno 06.06.
teroristický útok

Zatčení po útoku v Londýně jsou venku, policie nikoho neobvinila

Deset lidí zatčených v neděli v rámci vyšetřování teroristického útoku v Londýně bylo propuštěno bez obvinění. Oznámila to britská policie. To znamená, že všech 12 osob zatčených po incidentu bylo propuštěno. Policie rovněž propustila muže zatčeného v souvislosti se sebevražedným bombovým útokem v Manchesteru, napsala agentura Reuters.

Zatýkání podezřelých z teroristického útoku v metru
aktualizováno 05.04.
velké zatýkání

Výbuch v Petrohradě zabil 14 lidí! Policie zatkla šest podezřelých

V souvislosti s pondělním útokem v Petrohradu, při kterém zemřelo 14 lidí, zatkli ruští vyšetřovatelé šest podezřelých, původem ze střední Asie. Podezírají je z toho, že verbovali své krajany do řad islamistických teroristických organizací.

Kim Čong-nam, Kim Čong-un
22.02.
Podezření z vraždy

Tělo Kim Čong-nama hlídají ozbrojenci! Nikdo ho prý nechce

Malajsijská policie identifikovala další dva podezřelé z vraždy bratra severokorejského vůdce Kim Čong-nama. Jeden z nich je diplomat, další má být napojen na leteckou společnost. Tělo zabitého muže střeží v márnici ozbrojenci.

Policejní razie - Ilustrační foto
aktualizováno 08.11.
protiteroristický zásah

Poplach v Německu! Policie zatkla pět lidí, mezi nimi i šéfa islamistů

Pět lidí zatkla v úterý ráno německá protiteroristická jednotka v Dolním Sasku a Severním Porýní-Vestfálsku. Měli mít vazby na Islámský stát.

Tento muž napadl v pražském autobuse těhotnou ženu
aktualizováno 15.05.
nechutná loupež

Grázl napadl těhotnou v autobusu! Změnil si podobu, stejně ho chytili

V rámci otřesného napadení těhotné ženy v pražském autobusu padlo obvinění, policistům se na základě poznatků velkého množství svědků, kteří se po zveřejnění pátrání policii přihlásili, podařilo vypátrat a zadržet muže. Ten byl po výslechu obviněn z loupeže. Policie si navíc vyžádala psychiatrický posudek pachatele.