Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Oběti z Toronta
aktualizováno včera 11:37
Útok v Kanadě

V Torontu umíraly hlavně ženy! Rodiny obětí se chtějí pomstít

Identita útočníka z Toronta už je známá, totožnost obětí ale zatím úřady nezveřejnily. Média informují, že mezi zemřelými jsou i cizinci - z Jižní Koreje či Jordánska. Dvě oběti už identifikovali jejich příbuzní. Policie mezitím obvinila pachatele z vražd, o motivu ale zatím mlčí.

Svědectví lidí z masakru v Torontu
24.04.
Útok v Torontu

Svědci popsali horor: Dodávka zrychlovala, lidé létali vzduchem!

Toronto se vzpamatovává z otřesného útoku, při kterém zemřelo deset lidí a dalších 15 bylo zraněno. Dodávka najela v pondělí odpoledne do davu na chodníku, řidiče zadržela policie. Svědci popsali, jak těla létala vzduchem a před očima jim umírali kamarádi.

Střelba v kavárně u města Nashville - 4
aktualizováno 23.04.
policii uniká

Masakr v USA: Naháč (29) vběhl do kavárny a postřílel čtyři lidi!

Předměstím amerického Nashvillu otřásla v neděli nad ránem střelba. Polonahý muž (29) zastřelil na parkovišti před místní kavárnou dva lidi, následně vběhl i dovnitř, kde začal střílet znovu. Na místě nakonec zůstali ležet tři mrtví návštěvníci, čtvrtý člověk zemřel při převozu do nemocnice. Střelec následně uprchl a policie po něm zatím neúspěšně pátrá.

Prásk.tv píše:

Bombový útok v Manchesteru - 1
čtěte o tématu oběti na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Chřipka
17.04.
Tragická bilance

Chřipka letos zabila přes 200 lidí, dvakrát víc než loni! Umíraly i děti

Na chřipku letos v Česku zemřelo 225 lidí, mezi nimi i děti. Drtivá většina obětí jsou ale senioři. Celkem přijali lékaři 644 závažně nemocných pacientů. Nemocnost i nadále klesá, chřipková sezóna je podle odborníků už u konce.

Dívka v uprchlickém táboře v Sýrii
aktualizováno 16.04.
Chemický útok v Sýrii

Hrůza v Sýrii: "Radši se udusit než bomby," říkala dívka panence

Lidé, kteří přežili údajný chemický útok v syrské Dúmě, poprvé popsali své utrpení. Mladé matce se podařilo dostat z domu dvě dcerky, venku ale hrozilo nebezpečí, že je zasáhnou bomby. Západ z nelidského útoku viní Asadův režim, podle odhadů zemřely desítky lidí.

Střety ve Východní Ghútě neustávají
aktualizováno 08.04.
Bílé přilby

Po útoku v Sýrii zemřelo až 70 lidí, mělo jít o chemickou zbraň

Podle záchranářů a mediků po útoku v syrském městě Dúma zemřelo nejméně 40 lidí, další zprávy hovoří až o 70 obětech. Údajně měl být použit plyn, po kterém se civilisté dusili a vykazovali další zdravotní problémy, uvádí BBC. Panují obavy, že obětí bude mnohem více.

Řidič s kradeným vozem skončil po honičce ve stromě - 8
02.04.
Policejní statistika

O Velikonocích zemřeli na silnicích čtyři lidé. Nejhorší byl pátek

O letošních Velikonocích zemřeli na českých silnicích čtyři lidé. Loni bylo obětí šest, jde tedy o mírné zlepšení. Vyplývá to z dosavadních policejních statistik, bilance se ale ještě může změnit.

Vladimir Putin u improvizovaného památníku v Kemerovu
28.03.
tragický požár

V Kemerovu vyplácejí zvýšené odškodné. Pozůstalým dají miliony

Pozůstalé rodiny obětí požáru v kemerovském obchodním centru Zimní višeň obdrží odškodné ve výši 5 milionů rublů (1,8 milionů korun). Oznámil to ve středu gubernátor Aman Tulejev, který zároveň oznámil odchod dvou lidí z vedení kemerovské oblasti.

Výbuch domu v Poznani
04.03.
exploze plynu

Výbuch v Poznani srovnal dům se zemí. Čtyři mrtví, 21 zraněných

Čtyři lidé zemřeli a 21 utrpělo zranění v troskách budovy, která se zřítila v neděli dopoledne v polské Poznani. Tragickou bilanci potvrdil ministr vnitra. Prohledávání trosek nadále pokračuje.

Syrské jednotky hlídkují v osbazeném Aleppu
21.02.
Nálety v Ghútě

V Sýrii bombardují nemocnice i školy. Za tři dny zemřelo 270 lidí!

Téměř tři sta mrtvých, včetně 60 dětí během pouhých tří dnů. To má být tragická bilance vojenské operace jednotek syrského prezidenta Bašára Asada ve Východní Ghútě. Oblast nedaleko hlavního města Damašku je posledním významným opěrným bodem opozičních sil v Sýrii.