Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž obviněný z vražd
Aktualizováno Dnes 15:22
galerie + video sériový vrah

MÍSTO HRŮZY: Tady mají být oběti Mirka zakopané! Našli i holčičku?

Slovenskem otřásá případ sériového vraha, kterého policie obvinila z brutální vraždy nejméně tří lidí a týrání. Osmatřicetiletý Miroslav se k činu sám přiznal, nyní vyšetřovatelům ukázal místo, kde mají být zakopané oběti. Policie nevylučuje, že mrtvých může být víc. Mirek měl zabíjet i v České republice.

Dům, kde se vraždilo
Aktualizováno 16.7. 2017 21:46
Přiznal se

Rodiče Slováka, který zabil 4 lidi: V Česku se změnil, přeskočilo mu!

Osmatřicetiletý Slovák měl brutálně zavraždit čtyři lidi včetně roční holčičky. Televizi Markíza se podařilo vypátrat jeho rodiče, kteří jsou z obvinění v šoku. Adoptivního syna ale neobhajují, podle nich se změnil po přestěhování do Česka.

smutná vzpomínka

Lidé létali jako kuželky! Francouzi si připomínají brutální útok z Nice

Měl to být večer, kdy se oslavuje, změnil se ale v noc hrůzy. Přesně před rokem při oslavách státního svátku dobytí Bastily najel těžký nákladní vůz v Nice do davu lidí. Při útoku zemřelo 87 lidí, více než 400 jich bylo zraněno. Dnes si Francouzi tento smutný den připomínají.

Prásk.tv píše:

Bombový útok v Manchesteru - 1
čtěte o tématu oběti na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

nové informace

Policie: V Grenfell Tower zemřelo méně lidí! Někteří se nenahlásili

Při červnovém požáru výškového domu Grenfell Tower v Londýně zemřelo přibližně 80 lidí, dalších 255 se podařilo zachránit. Policie původně předpokládala, že by mohlo být obětí více, odhady ale snížila.

Zatím 80 obětí

Policie: V Grenfell Tower uhořelo ještě víc lidí! Jasno nebude dlouho

Britská policie varovala, že by ani koncem roku nemuselo být jasné, kolik lidí zemřelo při požáru v Grenfell Tower. Počet těch, kteří v plamenech přišli o život, bude pravděpodobně dál narůstat. Poslední údaje mluví o 80 obětech.

požár v Londýně

Děsivý nález v ohořelém paneláku. V jedné místnosti leželo 42 těl

Záchranáři údajně našli ostatky dvaačtyřiceti lidí v pokoji jednoho z vyhořelých bytů. Policie smutný nález zatím nepotvrdila. O detailech vyšetřování zatím mlčí.

velké štěstí

Zázrak! Rodina měla shořet v paneláku. Teď ji našli v pořádku

Britové po tragickém požáru pátrali po nezvěstné pětičlenné rodině syrských uprchlíků. Policisté se obávali, že všichni zemřeli v Grenfell Toweru. Khudairovi naštěstí tragickou událost přežili. Přišli však o střechu nad hlavou.

smutná bilance

Černý týden: Na silnicích zemřelo nejvíce lidí od začátku roku

Končící týden je letos zatím nejtragičtější na českých silnicích. Při nehodách zemřelo podle údajů policie 21 lidí, z toho 12 od pátku do nedělního odpoledne.

Lesní požár u portugalského Pedrogâo Grande
Aktualizováno 18.6. 2017 21:54
Tragédie

Lesní požár v Portugalsku zabil nejméně 62 lidí! Uhořeli v autech

Nejméně 62 mrtvých a okolo 60 raněných si vyžádal rozsáhlý lesní požár ve středním Portugalsku, uvádí vládní zdroje. Podle agentury AP na místě zasahuje kolem šesti set hasičů. Zpravodajský server BBC s odkazem na portugalská média informoval, že i přes množství hasičů se oheň prozatím nepodařilo dostat pod kontrolu. V zemi byl vyhlášen třídenní smutek.

Požár výškového bytového domu v londýnské čtvrti White City
Aktualizováno 17.6. 2017 18:05
tragédie v londýně

Ohnivé peklo nepřežilo nejméně 58 lidí! Obětí může být ještě více

Při požáru věžového bytového domu v Londýně zahynulo zřejmě přinejmenším 58 lidí. Oznámil to dnes šéf londýnské policie Stuart Cundy.