Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda na Spořilově
aktualizováno 09.11.
děti na palubě

V bouraném autě našli dvě děti, řidička odmítla test na alkohol

Svědci viděli, jak auto naráží na pražském Spořilově do stojícího vozu a následně z místa nehody odjíždí, zavolali proto okamžitě policii. Ta po chvíli dostihla a zastavila nabourané auto, na které seděl popis. Řidička odmítla dechovou zkoušku, spáchala tak dopravní přestupek. V autě měla malé děti.

Paměť
aktualizováno 08.11.
Zákeřná nemoc

Jste jen zapomnětliví, nebo vám hrozí demence? OTESTUJTE SE!

Demencí trpí čím dál více lidí. Do roku 2050 se podle odhadů počet nemocných zvýší dokonce na trojnásobek! S demencí souvisí i Alzheimerova choroba, na kterou upozorňují současné Dny paměti. Otestujte se i vy, jestli jen zapomínáte, nebo trpíte hrozivější nemocí!

Záhadné světlo nad Sibiří
04.11.
test rakety

Záhadné světlo nad Sibiří vyděsilo desítky lidí, pak náhle zmizelo

Záhadné světlo ve tvaru koule minulý týden překvapilo desítky lidí na ruské Sibiři. Spoustu z nich se obrátilo na sociální sítě s žádostí o identifikaci překvapivého fenoménu. Objevili se spekulace o UFO nebo o trhlině v časoprostorovém kontinuu, vysvětlení je ale mnohem reálnější, než se může na první pohled zdát.

Prásk.tv píše:

Co vidíte na obrázku? - 1
čtěte o tématu test na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NADBYTEK VODY V TĚLE MŮŽE ŠKODIT.

JAK SE JÍ ZBAVIT?

Svět emocí - 5. díl
31.10.
Svět emocí

Kolik uší potřebujeme, abychom si rozuměli? Udělejte si TEST

Podívejte se a budete znát odpovědi...

Alkohol
20.10.
PŘEPIJEM I DÁNY

Češi patří mezi největší pijany! Máte problémy s alkoholem? TEST

Čeští muži jsou pátí největší pijani v Evropě, Češkám patří devátá příčka. Češi toho vypijí víc než průměrní Evropani. O něco lépe jsme na tom s kouřením, tam patří mužům dvanáctá příčka, ženám čtrnáctá.

Muž vyplňuje IQ test
15.10.
Test kognitivní reflexe

Nejkratší IQ test: Jen 3 otázky určí, jestli jste nadprůměrně inteligentní

Test kognitivní reflexe (CRT) se řadí mezi nejkratší IQ testy. K rozlišení Einsteinů od Homerů Simpsonů stačí podle testu tři otázky, které se na první pohled zdají velmi jednoduché, málokdo ale odpoví v rychlosti správně.

Oko
aktualizováno 12.10.
vidíte dobře?

Lidé stále častěji nepoznají barvy! Nejste i vy barvoslepí? TEST

Na druhý čtvrtek v říjnu každoročně připadá Světový den zraku. Má upozorňovat na problémy spojené s vadami očí. Vidíte dobře? Připravili jsme pro vás dva testy.

Simulace průletu asteroidu 2012 TC4
aktualizováno 11.10.
ohromná rychlost

Oči výstražného systému se upírají na jediný asteroid, blíží se!

Ve čtvrtek ráno bude kolem země těsně prolétat relativně malý asteroid 2012 TC4, který na sebe strhává pozornost pozorovatelů z celého světa. Díky velmi blízkému průletu těsně nad komunikačními satelity umožní totiž sledovacím zařízením naplno otestovat své možnosti.

Smutná žena
aktualizováno 10.10.
duševní zdraví

Jste zralí na návštěvu psychiatra? Udělejte si dva krátké testy

Na 10. října každoročně připadá Světový den duševního zdraví. Jeho tématem pro letošní rok je duševní zdraví na pracovišti. Nehrozí i vám duševní problémy? Vyzkoušejte si dva krátké testy, které jsme pro vás připravili.

Testování hraček
07.10.

VÍKEND: Čím projdou hračky, než se dostanou k dětem

Možná si myslíte, že nebezpečnou hračku poznáte na první pohled. Čouhají z ní ostré šrouby, nepříjemně zapáchá a vypadá, že se po prvním použití zaručeně rozpadne. Věřte ale, že tak jednoduché to není.