Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

S odklízením trosek lávky v Troji pomáhají hasiči s tanky
aktualizováno 14.12.
Spadlý most

Hasiči dokončili vytahování zbytků lávky! Použili tanky i jeřáby

Trosky zřícené lávky v Troji začala odstraňovat těžká technika v 17:00. K Vltavě dorazili i hasiči s vyprošťovacími tanky i dalšími stroji. Při pádu pěší lávky se zranili čtyři lidé, podle předběžných výsledků vyšetřování mohla za zřícení konstrukční vada.

Krnáčová k pádu lávky
aktualizováno 02.12.
Zřícený most v Troji

Krnáčová svolala kvůli pádu lávky zvláštní jednání. Chce vysvětlení

Pražská primátorka Adriana Krnáčová svolala kvůli pádu pěší lávky v Troji na sobotní večer mimořádné jednání. Krnáčová požaduje také detailní prověření ostatních lávek a mostních konstrukcí, informovala ČTK.

Lávka Troja - 2
aktualizováno 02.12.
FOTO + VIDEO Zřícený most

Pěší lávka se v Troji propadla do Vltavy i s lidmi! Čtyři zranění

Pěší lávka u Trojského zámku se v sobotu odpoledne zřítila do Vltavy. Zranili se nejméně čtyři lidé, které si do péče převzali záchranáři. Hasiči, kanoisté z nedalekého oddílu i policisté prohledávali řeku a sutiny, další oběti ale nenašli.

Prásk.tv píše:

Jan Tříska
čtěte o tématu Vltava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Nález mrtvoly ve Vltavě - 4
29.11.
Záhada trvá

Ve Vltavě v Praze plavala mrtvola, skokan z Karlova mostu to není!

Policisté od pondělního večera pátrají po neznámém skokanovi, který se měl do Vltavy vrhnout z Karlova mostu a snažil se řeku přeplavat. Tělo v řece objevili ve středu dopoledne, téměř s jistotou se ovšem dá říct, že se jedná o jiného nešťastníka.

Policisté pátrají po muži ve Vltavě - 2
aktualizováno 28.11.
zůstal po něm batoh

Záhada na Karlově mostě: Policie hledá muže, který skončil v řece

Pražští policisté od rána pokračují v pátrání po muži, který měl včera večer skočit z Karlova mostu do Vltavy a plavat směrem ke Kampě. V půli cesty ale údajně zmizel pod hladinou.

Policisté pátrají po muži ve Vltavě - 1
aktualizováno 28.11.
Nenašli ho

Muž měl z Karlova mostu skočit do Vltavy! Hledali ho potápěči

Pražští policisté a hasiči zasahují na pražském Smetanově nábřeží. Z Karlova mostu měl do Vltavy skočit nebo spadnout muž a poté plavat směrem ke Kampě. V půli cesty ale zmizel pod vodou. Od té doby ho hledají potápěči.

Uzavřené Podolské nábřeží v Praze kvůli nálezu bomby
aktualizováno 25.11.
poplach v Praze

Evakuace a uzavřené nábřeží: Rybáři vytáhli z Vltavy granát!

Policisté v sobotu uzavřeli Podolské nábřeží kvůli podezřelému předmětu, který z Vltavy vytáhli rybáři. Podařilo se zjistit, že jde o dělostřelecký granát. Na místo proto okamžitě vyrazil pyrotechnik.

Pražští strážníci zachránili z vody cizince
13.11.
Boj o život

Muž spadl do Vltavy, v ledové vodě mrzl hodinu! TELEFONÁT

Štěstí v neštěstí měl dvaatřicetiletý muž, který po zavrávorání brzy ráno spadl v Praze do Vltavy. Nejpve volal marně o pomoc několik desítek minut, poté ho strážníci objevili a vytáhli na souš těsně před tím, než mu došly síly.

Vyprošťování osoby z Vltavy na Dvořákově nábřeží - 1
aktualizováno 09.11.
Sebevražda?

Ve Vltavě v Praze plavala mrtvola muže! Vytáhli ji potápěči

Ve Vltavě u Dvořákova nábřeží plavala mrtvola! Z řeky ji pomohli vytáhnout hasiči a potápěči, dorazila také poříční policie. Jestli chtěl muž spáchat sebevraždu, nebo šlo o nešťastnou náhodu, budou policisté teprve zjišťovat.

Záchrana srnce z Vltavy - 11
aktualizováno 05.11.
galerie záchranná akce

Unikátní fotopříběh! Srnec plaval ve Vltavě, museli ho vzít do člunu

Opravdu nevšedně strávené odpoledne za sebou mají pražští hasiči. Místo hašení požárů trávili svůj čas v člunu na řece. Na tom by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby okolo nich neplaval ve Vltavě srnec.