Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2171867
aktualizováno 10.08.
Tragédie ve Frederictonu

Čtyři lidé zemřeli při střelbě v Kanadě, dva byli policisté!

Ve městě Fredericton ve východokanadské provincii Nový Brunšvik se v pátek ráno místního času ozvala střelba. Podle informací od policie jsou na místě čtyři mrtví, z toho dva policisté.

Zombie Boy a Lady Gaga
aktualizováno 03.08.
Zombie Boy

Zemřel slavný herec a přítel Lady Gaga! Poslala dojemný vzkaz

Herec a model Rick Genest ve věku 32 let zemřel, zřejmě spáchal sebevraždu. Proslavil se desítkami tetování, kterými bylo pokryto celé jeho tělo. Díky tomu si vysloužil přezdívku Zombie Boy. Spolupracoval i se zpěvačkou Lady Gaga, která poslala dojemný vzkaz.

Žena s pivem
25.07.
Tekutý joint?

Nadšenci uvařili pivo z konopí. Rychle vás nakopne, tvrdí!

Pivo považuje spousta Čechů za náš národní nápoj. A jediný správný recept obsahuje ječmen, chmel a slad. Nadšenci z Kanady na to šli ovšem odvážněji a uvařili pivo z konopí!

Prásk.tv píše:

Stvoření
čtěte o tématu Kanada na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Lidé truchlí za oběti střelby v Torontu
24.07.
Rodina promluvila

V Torontu vraždil 29letý mladík. Zabil dvě dívky (18 a 10 let)

Podle kanadské policie má nedělní střelbu v Torontu na svědomí devětadvacetiletý Faisal Hussain. Útok ve čtvrti Danforth má dvě oběti, osmnáctiletá dívka zemřela bezprostředně po útoku. Později na následky střelných zranění v nemocnici zemřela také desetiletá holčička. Útočník zemřel při přestřelce s policií.

Střelba v Torontu
aktualizováno 23.07.
Zemřeli útočník a žena

Střelba před restaurací v centru Toronta! Dva mrtví a 13 zraněných

Jednu ženu zabil a 13 lidí zranil v neděli večer zatím neznámý útočník v centru kanadského Toronta. Muž oblečený v černém začal střílet před jednou z restaurací v řecké čtvrti. Pachatel zemřel při přestřelce s policisty.

Hurikán Chris
11.07.
Nepřízeň počasí

Tropická bouře Chris zesílila na hurikán! Řítí se na Evropu

První větší hurikán sezóny udeřil ke konci minulého týdne na severoamerickém východním pobřeží. Původně tropická bouře Chris včera ale zesílila a nyní míří ke Kanadě a následně i k Evropě. Má zasáhnout především Island, Velkou Británii a Irsko, je ale možné, že se rozštěpí a jeho oslabená část dorazí i do Portugalska, Francie a Španělska!

Luxusní dům v Québecu na prodej
09.07.
bydlení

Lidé vybírají nejkrásnější domy na světě, tento je dokonce na prodej!

Američané hlasují o nejkrásnějších domech napříč celým světem a občas se objevují skutečně skvosty. Příkladem je i například luxusní třípatrový dům v kanadské provincii Québec s neuvěřitelným panoramatickým výhledem.

Ryker Gamble, Alexey Lyakh a Megan Scraper - 2
aktualizováno 07.07.
Okamžitá smrt

Youtubeři uklouzli ve vodopádu a zabili se! Měli milion fanoušků

Zemřeli tři profesionální cestovatelé, kteří si vydělávali natáčením videí. Zřítili se z 30 metrů poté, co uklouzli ve vodopádu v Kanadě. Na instagramu měli milion fanoušků, na youtube je sledovalo půl milionu odběratelů.

2158170
30.06.
To určitě nečekala

Zlodějka chtěla zmizet stropem, skončila hodně neslavně! VIDEO

Neslavně jako sedláci u Chlumce dopadla dvojice podvodníků, která se v kanadském obchodě pokusila nákup zaplatit kradenou platební kartou. Žena se pokusila na přivolané policisty vyzrát, místo toho ovšem vytrestala jen sama sebe.

Marihuana
aktualizováno 20.06.
Legalizace

Kanadský parlament zlegalizoval rekreační kouření marihuany

Senát v Kanadě schválil legalizaci užívání marihuany pro rekreační účely. Stalo se tak den poté, co podobně hlasovala i dolní komora parlamentu. Poslanci tak otevřeli cestu nejen ke svobodné spotřebě, ale také k výrobě této měkké drogy, a to nejspíše od září, uvedla dnes agentura AFP.