Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Honička v Uherském Brodu
Aktualizováno 28.4. 2017 18:56
video nebezpečný řidič

Ujížděl v kradeném autě! Řidiče nezastavila ani kulka a upadlé kolo

Ani střelba z policejní pistole nezastavila řidiče osobního auta, který chtěl v okolí Uherského Brodu ujet policejní hlídce. Jak se později ukázalo, 31letý řidič byl pod vlivem drog.

Dezert Omira, Dezert Billa
Aktualizováno 26.4. 2017 22:02
skryté nebezpečí

Tisíce pudingů mizí z trhu! Našli v nich kovové úlomky, nemáte je?

Státní veterinární správa (SVS) nařídila stáhnout z prodeje pudinkové dezerty od německého výrobce Neuburger Milchwerke GmbH & Co. V balení desertu se našly kovové úlomky. Po stažení výrobku z trhu budou pudinkové dezerty vráceny zpět výrobci, nebo zlikvidovány.

Milan Chovanec a Modrá velryba
Aktualizováno 23.4. 2017 15:07
jak to bylo?

Hra "Modrá velryba" v Česku: Do případu se vložil ministr Chovanec

Policie minulý týden varovala veřejnost před nebezpečnou hrou Modrá velryba. Stále se ale objevují hlasy, které tvrdí, že to bylo pouze upozornění na takzvaný hoax a že tato nebezpečná hra v Česku vůbec není. Teď se ke kauze vyjádřil i ministr vnitra Milan Chovanec.

Prásk.tv píše:

Energetický nápoj
čtěte o tématu nebezpečí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečnou vůni od Mary Kay

Oslavte dvacetiny Mary Kay stylově! Zapojte se do soutěže a vyhrajte vůni Mary Kay Eau So Cute™!

Hra Modrá velryba
Aktualizováno 20.4. 2017 21:05
jak to bylo?

Policie: Modrá velryba v Česku je! Děti si ubližují a vydírají je

Policie po dlouhém čekání řekla, jak to bylo s hrou "Modrá velryba". Odmítla přitom tvrzení, že by šířila tzv. hoax. Informace o nebezpečné hře prý měla ještě před zveřejněním výzvy od zahraničních partnerů, a proto považovala za nezbytné informovat veřejnost.

Rozmazlené dítě
Aktualizováno 19.4. 2017 21:39
On-line hrozby

Experti: Na webu na děti číhá víc hrozeb, nejen Modrá velryba

Internetová hra s názvem Modrá velryba vyvolává od minulého týdne mezi lidmi paniku. Jejím cílem má být donutit děti, které ji hrají, spáchat sebevraždu. Možná se ale v České republice vůbec nevyskytuje.

Nebezpečná hra
Aktualizováno 18.4. 2017 11:07
skrytá hrozba

Další nebezpečná hra ohrožuje vaše děti! Využívají ji pedofilové

Tráví vaši potomci volný čas hraním online her? Nebezpečí nepředstavuje pouze sebevražedná Modrá velryba. Internetová hra Roblox, kterou hrají miliony dětí po celém světě, může představovat další hrozbu. Pedofilové ji využívají k oslovení mladistvých.

děsivý obsah

Svědectví o Modré velrybě: Takhle videa zmanipulují psychiku obětí!

Nebezpečná hra Modrá velryba straší už i rodiče v České republice. Hráči plní úkoly, mezi které patří i sledování hrůzných záběrů. První česká oběť hry popsala, o čem videa jsou.

napadení houbou

Lesníci se bojí, v Krušných horách odumírají tisíce hektarů lesa

V Krušných horách odumírají tisíce hektarů lesa. Může za to houba kloubnatka, která napadá a ničí smrky. Proti této nákaze v takovém měřítku podle lesníků zatím neexistuje účinná ochrana. Kalamita proto není k zastavení. Nejhorší situace je v Krušných horách na Chomutovsku, Mostecku a Teplicku.

nebezpečí pro psy

POZOR: V Jablonci opět řádí travič psů! Rozhazuje párky s jedem

Travič psů opět řádí v Jablonci nad Nisou. Lidé znovu našli několik otrávených nástrah. Jde o kousky párků, naplněné bílo-modrým práškem, zřejmě jde o jed na krysy. Případem se už zabývá policie i Liga na ochranu zvířat České republiky. Psy ve městě někdo tráví už 7 let.

Modrá velryba
Aktualizováno 14.4. 2017 22:34
nebezpečná hra

Nebezpečí Modré velryby: Policie za jeden den přijala 22 oznámení

Přes dvacet lidí zavolalo na linku 158 jen pár hodin poté, co policie varovala před nebezpečnou sebevražednou hrou Modrá velryba, která ohrožuje hlavně děti. Policie teď všechny případy prověřuje a trvá na tom, že hra je velkou hrozbou. A to i přesto, že se objevují názory, že jde o podvrh a hra vůbec neexistuje.