Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Led začíná slábnout a hrozí riziko utonutí
10.02.

VIDEO: Led začíná slábnout a hrozí riziko utonutí. Největší nebezpečí je na přehradách

Kvůli oblevě teď velmi důrazně varují vodohospodáři před vstupem na zamrzlé vodní plochy. Varování platí například na celé Jižní Moravě. Nejvíce nebezpečné jsou v těchto dnech přehrady.

Žena v soláriu
09.02.
Ráda se opalovala

Od čtrnácti let byla závislá na solárku, přišla kvůli tomu o ucho

Kvůli touze po celoročně opáleném těle navštěvuje mnoho žen a mužů solária. Taková krása ale může být životu nebezpečná. Přesvědčila se o tom třiačtyřicetiletá Anthea Smithová z Manchesteru. Kvůli opalování v solárku dostala rakovinu a nakonec přišla o ucho.

Řidiči mají problém s přejezdem ve Vratislavicích
aktualizováno 08.02.
Vratislavice nad Nisou

U Liberce vlak zlikvidoval kamion. Je to chyba přejezdu, tvrdí experti

Nehodu vlaku s nákladním autem ve Vratislavicích nad Nisou, která skončila škodou ve výši 25 milionů, má z velké části na svědomí i nebezpečný přejezd. Nákladní auto na něm totiž uvízlo a řidič neměl šanci vyjet. Policie teď připravuje řešení v podobě značek a terénních úprav.

Prásk.tv píše:

Najdete hada na fotografii? - 1
čtěte o tématu nebezpečí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Dítě pije z hrnku
07.02.
TEST čajů

V ovocných čajích pro děti objevili pesticidy! Nemáte je doma?

Nebezpečné ovocné čaje plné pesticidů odhalil test časopisu dTest. Mezi nimi byly také tři čaje, které jsou určeny dětem. Výrobci je přitom doporučují dávat do pitného režimu dětí už od jednoho roku.

Hazardování lidí v boudě pod sněhem
07.02.
Špindlerův mlýn

Šílená zábava. Děti riskují životy v přístřešku pod tunami sněhu!

Nebezpečnou zábavu si našly děti u Špindlerovy boudy v Krkonoších. Správci národního parku zveřejnili video, na kterém je vidět, jak se děti schovávají pod dřevěný přístřešek. Problém je, že na jeho střeše leží obrovské množství sněhu. Dětská hra se tak může během vteřiny změnit v obrovskou tragédii.

Na Británii se žene obří bouře
aktualizováno 06.02.
extrémní počasí

Na Británii se žene apokalyptická bouře! Bude mít sílu hurikánu

Obyvatele Velké Británie ve středu vyděsila předpověď počasí. Udělali by nejlíp, kdyby se na příští čtyři dny zabarikádovali doma a zatloukli okna. Na ostrovy se totiž žene obří bouře, která dosáhne síly hurikánu.

Hovězí
aktualizováno 06.02.
kauza nemocných zvířat

Nesnědli jste v hospodě vadné hovězí z Polska? Takhle to zjistíte

Kauza problémového hovězího z Polska hýbe v posledních týdnech celým Českem. Na naše území dorazilo 300 kilogramů masa z jatek, kde měli porážet nemocná zvířata. Jak zjistit, jestli jste závadné maso nesnědli i vy?

Lesníci varují před vstupem do lesů
aktualizováno 06.02.
lámání stromů

Riziko v lesích! Šumava je nebezpečná, varují lesníci

Lesníci varují před vstupem do lesů na Šumavě. Těžký sníh láme stromy a snadno by tak mohlo dojít k úrazu. Nejen běžkaři by proto měli zvážit, kam se vydají za bílou stopou.

Mladý Rus házel batoletem do vzduchu
aktualizováno 05.02.
Šokující video

Muž s malou dcerou házel na ulici. Brání se, že šlo o umění

Mladý ruský pár na dovolené skončil v rukou malajsijské policie poté, co si na ulici hrál se svým miminkem. Na videu, které obletělo svět je vidět otec, jak svou dcerku vyhazuje do vzduchu nebo houpe za nohy. Tamní policie čin považuje za ohrožení dítěte.

Lékárna - ilustrační
05.02.
nepoužíváte ho?

Lékárny stahují lék na močový měchýř. Může být nebezpečný!

Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) v úterý informoval o stahování dvou šarží léku Sentacurin od pacientů. Varoval je, aby lék nepoužívali a vrátili jej zpět do lékárny. Může být totiž zdraví nebezpečný.