Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Řidič jel na červenou
dnes 14:05
Česká Lípa

Na přejezdu blikala červená, řidiče to nezajímalo! Ani nezpomalil

Velký risk řidiče osobního auta zaznamenala zcela náhodně kamera městských strážníků v České Lípě. Auto v plné rychlosti přímo před nimi přejelo přes železniční přejezd, na němž blikala červená výstražná světla. Po řidiči teď policisté pátrají.

Prezident Miloš Zeman na setkání se Sergejem Lavrovem
aktualizováno dnes 08:46
cukrovka a kouření

Prezident hazarduje se zdravím. Tohle vše mu hrozí kvůli kouření

Zdraví Miloše Zemana je velmi sledovaným tématem, poslední vyšetření ukázalo, že ho trápí jen cukrovka a neuropatie dolních končetin. I přesto prezident hazarduje se svým zdravím, kouření se stále nevzdal. To ve spojení s cukrovkou může neblaze působit na průběh nemoci i její léčbu.

Postup hurikánu Maria
aktualizováno 18.09.
Další katastrofa

Z bouře Maria je hurikán a dál sílí! Jde ve stopách ničivé Irmy

Spojené státy a karibské ostrovy se ani nestihly vzpamatovat z ničivé bouře Irma a už se na ně žene další katastrofa. Bouře Maria, která jde ve stopách Irmy, zesílila na hurikán prvního stupně. Během 48 hodin by měla stoupnout až na čtvrtý stupeň.

Prásk.tv píše:

Lahev v autě
čtěte o tématu nebezpečí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Dramatické natáčení Ordinace - 2
12.09.
nebezpečné natáčení

Herci Ordinace v ohrožení života! Mohli se utopit v ledové Sázavě

V dnešním díle Ordinace půjde o život! Adrenalinové bylo i samotné natáčení. Jak zákeřná může být řeka, na vlastní kůži pocítili Radim Fiala (46) a Štěpán Benoni (33) v rolích záchranářů Petra Hanáka a Marka Doležala.

Most u ledovce Trift
aktualizováno 10.09.
nebezpečí v horách

V Alpách se odlomil kus ledovce, domovy muselo opustit 220 lidí

Ve švýcarských Alpách hrozilo v sobotu nebezpečí, že se do údolí sesune ohromná část ledovce Trift. Úřady kvůli tomu nechaly evakuovat 220 lidí. Odlomená část ledovce se nakonec včas zastavila ve výšce zhruba 3 tisíc metrů nad mořem a nezpůsobila tak škody.

Češi na Kubě čekají úder hurikánu Irma
aktualizováno 09.09.
hurikán irma

Češi na Kubě se bojí o život: Místo bunkru nás schovají na diskotéce

Hodiny hrůzy prožívá skupina Čechů, kterým se nepodařilo odletět z hurikánem ohrožené Kuby. Mezi nimi je i Ivan Mareš, který portálu TN.cz popsal, jak "zvláštně" probíhá evakuace.

Hurikán Irma
07.09.
troufalý let

Tváří v tvář hurikánu: Piloti těsně zachránili desítky lidí z Portorika

Tváří v tvář hurikánu Irma stanula posádka letadla společnosti Delta Air Lines. Díky dokonalé práci všech lidí se povedla záchrana několika set lidí ze San Juanu, kam v poslední chvíli letadlo dorazilo a vzlétlo jen chvíli před tím, než je zasáhl silný vítr v hurikánu.

Nebezpečná vajíčka
aktualizováno 06.09.
Firma je stahuje

Vejce s toxickým fipronilem jsou v Česku! Dovezli je z Německa

Veterináři poprvé v Česku odhalili toxický fipronil ve vejcích a vaječných výrobcích. Z Německa putovaly do firmy z Plzeňska, která zásobuje pekaře a cukráře. Mělo jít o sedm tun zboží, které teď prodejce stahuje z trhu.

Střelba
06.09.
rychlý zákrok

Horor první školní den: Děti na Levicku ohrožoval ozbrojený muž!

První školní den zažily horor děti ze školy ve slovenském okrese Levice, kam měl vniknout ozbrojený agresivní muž, který vyhrožoval smrtí. To vše před zraky dětí, které nastupovaly do školy. Policisté muže odzbrojili a zneškodnili. Může jít do vězení až na 3 roky.

Kate Middleton si nevzala podprsenku - 8
05.09.
Komplikované těhotenství

Kate trpí vzácnou chorobou, která ohrožuje ji i miminko! Jde o život

Královská rodina se raduje z úžasné zprávy, že princ William a jeho manželka Kate budou mít třetí dítě. Vévodkyně ale trpí vzácnou komplikací, která ji dokonce ohrožuje na životě. A v nebezpečí je i miminko!