Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jizva po operaci ledvin
10.01.
Nerozvážné mládí

Ledvinu vyměnil za iPhone! Nyní trpí na lůžku a je závislý na dialýze

Jako teenager si nechal muž z Číny vyjmout orgán z těla, aby dostal peníze na vytoužený mobil. O několik let později je upoutaný na lůžku a jeho vyhlídky jsou temné. Musel také zanechat studia a žije z podpory.

Michal Jančařík oslavil narozeniny
10.07.
zdravotní potíže

První slova od operace: Jančařík oslavil narozeniny, jak se teď cítí?

Moderátor Michal Jančařík oslavil 43. narozeniny a nyní se doma zotavuje po náročné operaci. Při ní mu lékaři odebrali i druhou ledvinu, tu první mu museli transplantovat před dvěma lety. Jak se cítí a kdy se na něj můžete těšit na obrazovce?

Melania Trump - 7
aktualizováno 14.05.
V nemocnici zůstane

Melania Trumpová musela náhle na operaci! Měla nález na ledvině

Americká první dáma musela na operaci ledviny! Lékaři Melanii Trumpové odstranili "nezhoubný nález", v nemocnici bude do konce týdne. Během zákroku byl přítomen i prezident Donald Trump.

Prásk.tv píše:

Anestezie
čtěte o tématu ledvina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Operace
16.03.
Zázračná metoda

Unikátní operace ledvin: Takhle zachraňují pacienty bez naděje!

Netradiční operační výkon zachraňuje některé pacienty s nemocnými ledvinami před dialýzou. Tzv. autotransplantace ledvin je metoda, při které lékaři pacientovi vyjmou ledvinu, mimo tělo ji ošetří a pak ji vrátí zpátky. Tento náročný úkon se u nás provádí jen výjimečně.

Simon Louis a Mary Emmanuelle - 1
aktualizováno 13.02.
Srdci neporučíš

Daroval kamarádce ledvinu, pak ji požádal o ruku. Reakce ho zdrtila

Ani dar života nezajistil muži lásku vysněné ženy. Simon daroval kamarádce Mary, do které je zamilovaný, ledvinu. Poté se rozhodl požádat ji o ruku. I přesto, že je mu do smrti zavázána, odmítla. Jejich přátelství ale trvá dál.

Michal Jančařík
aktualizováno 21.09.
Zdravotní problémy

Michalu Jančaříkovi praskla ledvina, přesto se nevzdává!

Oblíbený moderátor počasí Michal Jančařík prochází náročným životním obdobím. Vážné problémy s ledvinami stále neberou konce, Michal netrpělivě čeká na transplantaci. Přesto se do budoucnosti dívá s nadějí.

Dialýza
10.03.
Světový den ledvin

Máte tyto symptomy? Nechte se vyšetřit, dnes je to zdarma!

Na 10. březen připadá každoročně Světový den ledvin. Nemocnice a dialyzační střediska využívají tento den k tomu, aby zvyšovaly povědomí o nebezpečích spojených s onemocněním ledvin. Pacientům nabízejí zdarma konzultace a vyšetření. Pokud vykazujete některé z následujících symptomů, měli byste návštěvu takového střediska také zvážit.

Deset půodců stresu
aktualizováno 07.05.
smutný příběh

Antonín je na dně, nabízí k prodeji svou ledvinu za půl milionu!

Pana Antonína život pořádně zkouší. Má velké dluhy, opustila ho manželka a musí se starat o nemocnou maminku. Nemá peníze na to, aby své závazky splácel a tak se rozhodl k zoufalému činu - nabídl k prodeji svou ledvinu.

Masožravec
aktualizováno 25.02.
maso, vejce, fazole

Pozor na BÍLKOVINY: Příliš mnoho proteinů zničí vaše ledviny!

Proteiny neboli bílkoviny vás zasytí na dlouhou dobu, a tak pomáhají při redukci váhy. Je důležité, aby je člověk jedl každý den - je to klíč k tomu, aby byl jeho organismus fit. Příliš mnoho bílkovin ale může uškodit životně důležitým orgánům!

Hledaný kocour
aktualizováno 15.05.
odměna 2500 KČ

Nejhledanější kocour Česka! Má nemocné ledviny a můžete na něm vydělat!

ODMĚNA 2500 KČ! Zoufalá majitelka nemocného zvířete prosí o pomoc! Hledá svého kocourka, který nutně potřebuje léky. Neviděli jste ho? Nabídnuta je i odměna!