Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Simon Louis a Mary Emmanuelle - 1
aktualizováno 13.02.
Srdci neporučíš

Daroval kamarádce ledvinu, pak ji požádal o ruku. Reakce ho zdrtila

Ani dar života nezajistil muži lásku vysněné ženy. Simon daroval kamarádce Mary, do které je zamilovaný, ledvinu. Poté se rozhodl požádat ji o ruku. I přesto, že je mu do smrti zavázána, odmítla. Jejich přátelství ale trvá dál.

Michal Jančařík
aktualizováno 21.09.
Zdravotní problémy

Michalu Jančaříkovi praskla ledvina, přesto se nevzdává!

Oblíbený moderátor počasí Michal Jančařík prochází náročným životním obdobím. Vážné problémy s ledvinami stále neberou konce, Michal netrpělivě čeká na transplantaci. Přesto se do budoucnosti dívá s nadějí.

Dialýza
10.03.
Světový den ledvin

Máte tyto symptomy? Nechte se vyšetřit, dnes je to zdarma!

Na 10. březen připadá každoročně Světový den ledvin. Nemocnice a dialyzační střediska využívají tento den k tomu, aby zvyšovaly povědomí o nebezpečích spojených s onemocněním ledvin. Pacientům nabízejí zdarma konzultace a vyšetření. Pokud vykazujete některé z následujících symptomů, měli byste návštěvu takového střediska také zvážit.

Prásk.tv píše:

Michal Jančařík
čtěte o tématu ledvina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Deset půodců stresu
aktualizováno 07.05.
smutný příběh

Antonín je na dně, nabízí k prodeji svou ledvinu za půl milionu!

Pana Antonína život pořádně zkouší. Má velké dluhy, opustila ho manželka a musí se starat o nemocnou maminku. Nemá peníze na to, aby své závazky splácel a tak se rozhodl k zoufalému činu - nabídl k prodeji svou ledvinu.

Masožravec
aktualizováno 25.02.
maso, vejce, fazole

Pozor na BÍLKOVINY: Příliš mnoho proteinů zničí vaše ledviny!

Proteiny neboli bílkoviny vás zasytí na dlouhou dobu, a tak pomáhají při redukci váhy. Je důležité, aby je člověk jedl každý den - je to klíč k tomu, aby byl jeho organismus fit. Příliš mnoho bílkovin ale může uškodit životně důležitým orgánům!

Hledaný kocour
aktualizováno 15.05.
odměna 2500 KČ

Nejhledanější kocour Česka! Má nemocné ledviny a můžete na něm vydělat!

ODMĚNA 2500 KČ! Zoufalá majitelka nemocného zvířete prosí o pomoc! Hledá svého kocourka, který nutně potřebuje léky. Neviděli jste ho? Nabídnuta je i odměna!

Operace ledvin
aktualizováno 17.12.
Průlomový objev

Průlom v lékařství! Vědci vypěstovali v laboratoři lidskou ledvinu!

Australští vědci vypěstovali první ledvinu z kmenových buněk. Tento průlom by měl zrychlit vývoj léků na ledviny a během let by uměle vzniklé orgány mohly lékařům umožnit napravovat poškozené ledviny bez transplantace.