Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tvůrci filmu Tři billboardy kousek za Ebbingem přebírají Zlatý glóbus za nejlepší dramatický film
aktualizováno 08.01.
Prestižní ceny

Zlatým glóbům "vládlo" sexuální násilí. Hvězdy přišly v černé

Filmovým cenám Zlatý glóbus vévodily v neděli v Los Angeles snímek Tři billboardy kousek za Ebbingem a seriál Sedmilhářky, oba získaly čtyři trofeje.

EDEN 2017: Orlické hory a Podorlicko
27.11.
česká loira

Česko získalo prestižní cenu! EU řekla, kde je u nás nejkrásněji

Orlické hory a Podorlicko patří k nejkrásnějším místům, které v Česku máme. Myslí si to i Evropská komise, která tuto lokalitu ocenila prestižní cenou. Do soutěže se zapojila s produktem Zámky na Orlici - česká Loira. Ocenění vyzdvihlo destinaci na evropskou úroveň.

Sbírka známek
12.11.
návod

Myslíte, že máte doma obyčejné známky? Takhle poznáte poklad

Ať už jste začínajícím sběratelem nebo jste jen našli sbírku známek na půdě, před tím, než se vydáte se svými úlovky na trh, je dobré znát jejich orientační cenu. Aby člověku neprošel rukama poklad, aniž by to věděl.

Prásk.tv píše:

Zlaté glóby - 1
čtěte o tématu ocenění na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Darina Nešporová
aktualizováno 08.11.
Hrdinka z Olomoucka

Učitelka zachránila životy čtyř dětí! Získala Cenu Michala Velíška

Cenu Michala Velíška za minulý rok převzala Darina Nešporová. Učitelka z mateřské školy zachránila životy čtyř dětí, na které se řítilo auto. Na mokré silnici dostalo smyk a řidič nemohl srážce zabránit. Naštěstí si Darina dokázala umět poradit.

Nominovaní na cenu Michala Velíška
aktualizováno 29.10.
cena Michala Velíška

Záchrana souseda nebo dětí: Hlasujte, kdo má být letos oceněn

Diváci TV Nova mají opět možnost rozhodnout, kdo má dostat Cenu Michala Velíška. Ocenění pojmenované po muži, který před 12 lety zaplatil životem za to, že se zastal neznámé dívky v Praze na Karlově náměstí.

Vladislavský sál
aktualizováno 26.10.
Ocenění osobností

Nahlédněte exkluzivně do zákulisí státních vyznamenání na Hradě!

Helena Vondráčková, Martina Sáblíková nebo Jaromír Nohavica. To jsou osobnosti, které by měly v sobotu dostat státní vyznamenání z rukou prezidenta republiky Miloše Zemana.

Karel Gott získal cenu Zlatá slepice - 3
aktualizováno 14.10.
velký úspěch

Gott se za písně v němčině dočkal velkého ocenění. Poslechněte si je

Karel Gott v Lipsku převzal významnou německou mediální cenu Zlatá slepice, a to za celoživotní dílo. Tisíce přítomných diváků mu tleskaly vestoje.

Karel Gott
aktualizováno 11.10.
oblíbený i za hranicemi

Karla Gotta v Německu milují! Ocení ho prestižní Zlatou slepicí

Zpěvák Karel Gott je uznávanou celebritou nejen v České republice. Velkou poklonu mu chtějí složit i v Německu, a to udělením prestižní mediální ceny.

Vyhlášení Nobelovy ceny za medicínu
aktualizováno 02.10.
Prestižní ocenění

Důležitý výzkum biorytmů vynesl třem lékařům Nobelovu cenu

Letošní Nobelovu cenu za fyziologii a lékařství získala trojice Američanů Jeffrey C. Hall, Michael Rosbash a Michael W. Young. Oceněni byli za výzkum v oblasti chronobiologie, která se zabývá biologickými rytmy živých organismů. Jména laureátů dnes oznámil stockholmský Karolinský institut.

Móda z předávání cen Emmy 2017 - 1
aktualizováno 18.09.
Předávání cen

Ceny Emmy ovládly Sedmilhářky! Jak jim to slušelo? GALERIE

Ve Spojených státech se v noci na dnešek udílely populární ceny Emmy, televizní obdoba filmových Oscarů. Ani letos se nevyhly politickým tématům. Slavnostní večer ovládla minisérie Sedmilhářky, politická satira Viceprezidentka a drama Příběh služebnice.