Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Peněženka
aktualizováno 09.10.
Celoživotní úspory

Stařenka nechala v baru kabelku s 200 tisíci! Tohle s ní udělal číšník

Téměř 90letá stařenka oznámila na policii v Semilech, že jí zmizela kabelka, ve které měla mít 116 tisíc korun. Policisté se pustili do vyšetřování a případ měl ještě lepší konec, než čekali. Peníze totiž vrátil číšník z baru, kde žena byla. A v obálce bylo ještě více peněz, než říkala.

Bazén
aktualizováno 04.10.
Nejsou peníze

Zavřená hřiště i bazény. Sportovci živoří, odnese to i veřejnost

Konec rekreačních sportovišť v Česku. Až k tomu může podle některých sportovních klubů dojít. Kvůli nedostatku financí od ministerstva školství přistupují ke krizovým plánům.

Uspory
07.04.
Obchodní sdělení

Berete si hypotéku? Na kolik vás opravdu vyjde?

Hypotéku si člověk zpravidla bere jen jednou za život. Je to závazek i na několik desítek let. Než si půjčíte vysoký obnos peněz na bydlení, zjistěte si o hypotéce co nejvíc informací, možná vás konečná částka překvapí.

Prásk.tv píše:

Škola, kde chlapec rozdal peníze babičky
čtěte o tématu úspory na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Chlapec a peníze
10.03.
překvapivé zjištění

Malý školák našel úspory babičky: 270 tisíc rozdal svým spolužákům!

Stačil okamžik nepozornosti a celoživotní úspory byly pryč. Babička 10letého školáka se pořádně divila, když zmizelo celých 10 tisíc dolarů (cca 270 tisíc korun). Šetřila si je na zdravotnické pomůcky, její vnuk s nimi ale měl své plány.

Zabíjačka
21.11.
Nová finta

Podlý trik zlodějů! Použili výslužku z domácí zabijačky!

Bezohlední zloději, kteří bez uzardění připraví seniory o celoživotní úspory, mají nový trik, jak se starým lidem vlísat do přízně. Zloděj v Příbrami k tomu využil zabijačku.

Topení - 2
aktualizováno 22.10.
Neplaťte zbytečně moc

Topná sezóna je tu: Takhle můžete ušetřit za topení! RADY

Ať již topíte tuhými palivy, plynem nebo elektřinou, své náklady můžete během topné sezóny výrazně snížit! Stačí k tomu několik chytrých kroků, kterými minimalizujete tepelné ztráty a budete vytápět efektivně.

Rodina - stavební spoření
17.05.
Stavební spoření

Vyplatí se ještě spořit? Tuzemské spořitelny chtějí snížit úroky!

Na žebříčku oblíbenosti spořících produktů se u nás stavební spoření dlouhodobě drží na horních příčkách. Možnost stavebního spoření využívají stále téměř 4 miliony Čechů. Jen v prvním kvartále roku 2016 poskytly stavební spořitelny úvěry s celkovou hodnotou 10,2 miliardy korun. V porovnání s minulým rokem je to nárůst o více, než 10 procent.

ČSSD má vážný problém
16.04.
peníze pro altnera

Došlápne si na ČSSD exekutor? Dluh nezaplatila, peníze nepošle

Advokát Zdeněk Altner ohlásí v pondělí, jakým způsobem se bude domáhat stovek milionů korun od sociální demokracie. Potvrdil to jeho právník. Pokud v pondělí nebude na účtu Zdeňka Altnera částka, kterou mu má Česká strana sociálně demokratická zaplatit za dávný spor o Lidový dům, nevylučuje ani to, že na vládní stranu pošle exekutory.

ČSSD má vážný problém
aktualizováno 09.04.
ANKETA Prohraný spor s Altnerem

ČSSD schválila úsporná opatření. Takhle chce ušetřit miliony

Sociální demokraté sice kvůli prohranému sporu s advokátem Zdeňkem Altnerem podali dovolání k Nejvyššímu soudu, zároveň se ovšem chystají na nejhorší, tedy na to, že mu budou muset zaplatit 337 milionů korun. Na tuto částku vyrostl dluh ČSSD vůči advokátovi, který pro Sociální demokraty vyhrál spor o Lidový dům, sídlo strany.

Cena plynu
aktualizováno 04.08.
průzkum

Jak uspořit na energiích v bydlení? RADY A TIPY

Ekologického a zároveň ekonomicky úsporného bydlení lze docílit využitím alternativních zdrojů elektrické a tepelné energie. Podle průzkumu Raiffeisen stavební spořitelny 50 % lidí zvažuje využití solárních panelů či tepelných čerpadel, 21 % dokonce vážně plánuje jejich instalaci. Aktivně využívají tyto technologie zatím pouze 4 % respondentů.