Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Koupání a pláže v okolí Zadaru
Aktualizováno Včera 21:31
Seriál TV NOVA

Kde v okolí Zadaru je nejlepší koupání? Záleží na vkusu

Štáb televize Nova se vydal do letoviska Zadar v severní Dalmácii a zjišťoval, co mohou letos v létě čeští turisté očekávat. Dnešní díl je o tom, co láká na dovolenou k Jadranu nejvíce - tedy o moři a plážích.

lodím vjezd zakázán

Dobrá zpráva! Přibude u nás míst na koupání, kam nemohou lodě

Policie na letní měsíce chystá rozsáhlé kontroly, při kterých se zaměří na vodní plochy v Česku. Podobné kontroly se poprvé konaly v loňském roce, kdy policisté prověřili 435 lodí, u každé třinácté byly závady. Padly pokuty za 30 tisíc korun. Letos se také rozšíří plochy určené pouze pro plavce, kam lodě nesmějí vplout.

zábava na dosah

To u nás nemáme! Do nejlepších aquaparků dojedete i z Česka

Pokud jsou vám české aquaparky malé, nic vám nebráním v tom, abyste si zajeli do zahraničí. V okolních státech najdete takové, o kterých se vám u nás ani nesnilo. Třeba v německém Tropical Island můžete přenocovat přímo na pláži. A dojedete tam v pohodě autem.

Prásk.tv píše:

Optická hádanka
čtěte o tématu koupání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

vodní radovánky

Kde najdete nejdelší tobogány? Tyto aquaparky jsou nejlepší v ČR!

K létu jednoznačně patří koupání a vodní radovánky. I v Česku si můžete užít den plný zábavy v některém z moderních aquaparků. Třeba v pražských Čestlicích mají největší aquapark ve střední Evropě. A to už stojí za návštěvu!

Až týden po koupání

Chlapec zemřel na suché utopení! Na tohle pozor, varují lékaři

Dovádění ve vodě může mít někdy katastrofální následky. Hlavně malým dětem hrozí tzv. suché utopení. Právě na tuto neznámou příčinu zemřel i čtyřletý chlapeček v Texasu.

Rozsáhlé pátrání

Chlapec (13) se šel koupat do řeky, dva dny ho nikdo neviděl!

Slovenští policisté už druhý den pátrají po třináctiletém Máriovi. Ten se v neděli odpoledne odešel koupat k soutoku Váhu a Dunaje, od té doby ho nikdo neviděl. Informuje o tom portál tvnoviny.sk.

Michal - Sokolov
Aktualizováno 9.6. 2017 15:12
Otevřená koupaliště

Čekají nás tropy! Kde se koupat ve vašem kraji? VELKÝ PŘEHLED

Tropické teploty, které v posledních týdnech v Česku panují, lákají k vodě. Na poptávku už zareagovala většina koupališť a plováren, a tak už se můžete smočit i pod otevřeným nebem. Podívejte se, jaká koupaliště mají otevřeno ve vašem kraji.

PŘÍRODNÍ KOUPALIŠTĚ

Koupání v Česku: Těmto místům se vyhněte kvůli špatné vodě

I o víkendu bude slunečné počasí a teploty se budou šplhat až k třiceti stupňům, což je ideální počasí k návštěvě plováren a přehrad. Jenže ne všude je vyhovující kvalita vody.

Koupání
Aktualizováno 25.5. 2017 20:25
PŘEHLED Přírodní koupaliště

Přežijte víkendové tropy u vody! Tady se můžete koupat už teď

O víkendu se do Česka vrátí slunečné počasí a teploty se budou šplhat až k tropické třicítce. Mnozí by tak nejradši strávili sobotu a neděli u vody. Jenže ne všude mají plovárny a koupaliště otevřeno, a tak je nejlepší zamířit do přírody.

hlavní výhody

Věčné dilema: Je lepší ranní, nebo večerní sprcha? Známe odpověď!

Právě část dne, ve které si dopřejete sprchu, rozhoduje o kvalitě vaší pokožky nebo třeba spánku. Mytí se ráno i večer má své výhody, která doba je ale pro sprchování lepší?