Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Příchod jara
Aktualizováno 18.3. 2017 20:47
počasí

Začátek jara bude nadprůměrně teplý. MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚĎ

Příští týden bude podle meteorologů nadprůměrně teplý, s teplotami vzduchu kolem 13 stupňů. Na přelomu března a dubna se mírně ochladí, ale pak se rtuť teploměru opět začne šplhat vzhůru. Vyplývá to z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) na následující čtyři týdny. Srážkově bude toto období průměrně.

Oteplení - 5
Aktualizováno 13.3. 2017 13:27
týdenní předpověď

Jaro klepe na dveře, v pátek teplota vystoupá na 18 stupňů

Jaro o sobě dá tento týden vědět, i když teploty přes noc mohou stále klesat mírně pod nulu, přes den budou často stoupat nad 10 °C. I přes jasné pondělní počasí by se mohl už začátkem týdne objevit slabý déšť.

Silný vítr
Aktualizováno 4.3. 2017 11:09
Týdenní předpověď

Slunečný víkend zkazí silný vítr! Meteorologové varují před vichřicí

Česko zažije slunečný a na březen nezvykle teplý víkend. Rtuť teploměru by měla vystoupat až k 18 stupňům. Meteorologové ale zároveň varují před silným větrem, který naše území zasáhne už v sobotu odpoledne.

Prásk.tv píše:

Ponožky
čtěte o tématu teplo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořádná velikonoční nadílka čeká v Albertu na 35 šťastlivců

Velikonoce už klepou na dveře. A v obchodním řetězci Albert vědí, jak vám je pořádně zpříjemnit.

Déšť
Aktualizováno 20.2. 2017 09:49
Týdenní předpověď

POČASÍ: Sluníčko se schová za mraky, celý týden proprší!

V následujícím týdnu nás čekají teplé dny, slunce ale zůstane spíše skryto za mraky. Teploměr ukáže i více než 10 stupňů, od pátku se ale začne mírně ochlazovat. Vrátit by se mělo i sněžení.

Teploměr - Ilustrační foto
Aktualizováno 26.1. 2017 11:24
milovníci tepla

Češi přetápějí své byty i kanceláře. Škodí sobě, peněžence i přírodě!

Na kolik stupňů právě vytápíte svůj byt, dům nebo kancelář? Je to 20, 22 nebo dokonce 24 °C? Patrně to bude vyšší číslo, než je zvykem v zahraničí. Ukazuje se, že Češi místnosti přetápějí asi o dva stupně víc než jiní Evropané. Je to ale dražší, nezdravé a navíc to přispívá ke smogu v ovzduší, píší dnešní Lidové noviny.

Topení - 1
Aktualizováno 24.1. 2017 13:14
proti nedoplatkům

MRÁZ A PENÍZE: Zima prodraží náklady za teplo. Ale nepanikařte

Zima udeřila poměrně nezvyklými mrazy, které přetrvávají a zdá se, že na nějaké oteplení si ještě počkáme. Někteří lidé se tak začínají bát, kolik peněz protopí a jak horentní účty budou muset za pár měsíců platit. Máte-li strach, je lepší zvednou peněžní zálohy, ale ještě to není nezbytně nutné. Přečtěte si proč...

Jak doma udržet teplo
Aktualizováno 7.1. 2017 17:22
Maličkosti, které fungují

Hodně tepla za málo peněz! Jak ušetřit na vytápění? RADY A TIPY!

Výdaje za topení jsou málokdy příjemné. Většina z nás by chtěla proto za topení ušetřit. Zateplujeme fasády, vyměňujeme okna, ale pořád to není ono. Stačí však udělat malé změny, které přinesou velké úspory.

Inspirace pro vás

Ušetřete výdaje za energie! 5 tipů, které vám doma zajistí teplo

Dlouhé večery a chladné počasí mají velký vliv na náš životní styl. Doma začínáme více topit, uvnitř trávíme mnohem více času než venku. Podzim a přicházející zima jsou proto dobrou příležitostí zkrášlit si domácí prostředí interiérovými dekoracemi a doplňky, kterými lze zároveň ušetřit za vytápění. V následujícím článku přinášíme několik tipů a triků, jak si vytvořit pocit pohodlného a teplého domova bez navýšení prostředků za teplo.

Zima - 1
Aktualizováno 19.11. 2016 20:46
Dlouhodobá předpověď

Teplo bude až do konce listopadu! Sněžit začne během adventu

Počasí příští týden bude poměrně teplé a bez výrazných srážek. Na začátku adventu se ale ochladí a na horách začne sněžit. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Oteplení - 5
Aktualizováno 18.11. 2016 11:54
Mapy srážek

Těšte se na víkend, čekají nás jarní teploty a sluníčko!

Zatímco v první půlce týdne ráno mrzlo a všichni jsme se choulili do kabátů, nyní přišlo výrazné oteplení. A to vydrží nejen o nadcházejícím víkendu, ale i na začátku příštího týdne.