Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Letní teploty
aktualizováno 19.04.
týdenní předpověď

Česko zasáhne vlna veder! Pak ochlazení až o deset stupňů

V následujících dnech nás čekají další příjemné letní teploty, místy se dokonce můžeme dočkat i 28 °C. Ke konci týdne ale přes území Česka začne přecházet studená fronta, která s sebou přinese ochlazení i o deset stupňů Celsia.

Slunce
aktualizováno 10.04.
letní teploty

Do Česka přišlo léto. Padaly rekordy a bylo i přes 25 °C

Do Česka dorazily letní teploty. Hranici 25 °C, což meteorologové považují za letní teplotu, překonali na devíti stanicích. Nejtepleji bylo v Karviné. Na 42 stanicích ze 147 naměřili nový rekord.

Bouřky
aktualizováno 09.04.
počasí týdenní předpověď

Do Česka vtrhne léto, hrozí ale i bouřky! Nejtepleji bude v pondělí

Ačkoli ještě nad ránem se na mnoha místech držela venkovní teplota okolo nuly, přes den má být až 24 °C! A právě pondělí bude podle meteorologů nejteplejším dnem celého týdne, během kterého se ale místy se mohou objevovat i bouřky.

Prásk.tv píše:

Jak usnout při parném létu
čtěte o tématu teplo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Počasí - teplo/ zima
aktualizováno 07.04.
Měsíční předpověď

Čeká nás extrémně teplý týden! Sluníčka si ale neužijeme dlouho

Nadcházející dva týdny budou nezvykle teplé. V příštím týdnu se má ještě více oteplit, v polovině dubna pak přijde mírné ochlazení. K 15 až 17 stupňům teploty znovu vystoupají na začátku května. Srážek bude spíše méně.

Sněžení - ilustrační
aktualizováno 06.04.
proměnlivé počasí

Do Česka vtrhla studená fronta, na horách padal sníh! PŘEDPOVĚĎ

Před víkendem vtrhla na území Česka studená fronta, která přinesla ochlazení a přeháňky. Na hory se tak podle předpovědi v noci ze čtvrtka na pátek měl vrátit sníh. Po studené noci se však opět otepluje a dočkáme se prosluněného víkendu. V neděli budou teploty dokonce atakovat 21°C.

Oteplení
09.03.
zima končí

Už je tu jaro? Příroda vysílá jasné signály! Fotky a video jako důkaz

Do Česka dorazilo jaro, příroda se už začala probouzet. Myslivci už v lese nachází první mláďata, stěhovaví ptáci se pomalu vrací a zahrádkáři se chystají na první výsadbu. O víkendu k nám navíc podle meteorologů vtrhne teplo.

Oteplení - 1
08.03.
Prudké oteplení

Mrazy končí, je tu jaro! Teploty stoupnou o desítky stupňů

Zdá se, že do Česka přišlo jaro. Mrznout bude v následujících dnech jen v noci - a to ještě ojediněle. Postupně se bude oteplovat, o víkendu teploty vystoupají až na neuvěřitelných 18 stupňů.

Oteplení - 2
aktualizováno 05.03.
Týdenní předpověď

POČASÍ: Nejdřív chumelenice, pak přijde oteplení na 17 stupňů!

Po tuhých mrazech se dočkáme rychlého oteplení. Už na začátku týdne stoupnou teploty nad nulu, o víkendu by se mohly vyšplhat až k 17 stupňům. Ojediněle může i v nížinách sněžit nebo padat déšť se sněhem. Meteorologové kvůli oteplení varují před ledovkou a také čerstvým sněhem.

Zima - ochlazení
aktualizováno 27.01.
měsíční předpověď

Konec ledna bude teplý a deštivý. Meteorologové: Zima ještě udeří!

Zatímco v pondělí budou teploty přes den i 13 °C, s nástupem února přijde do Česka mírné ochlazení. A v druhé polovině měsíce se zima vrátí v plné síle. Teploty se budou pohybovat kolem nuly, v noci se budou držet pod bodem mrazu.

Zima - 1
aktualizováno 22.01.
Týdenní předpověď

PŘEDPOVĚĎ: Oteplí se až na osm stupňů! Sněžit bude jen na horách

Po krátkém ochlazení a sněžení se teploty znovu přehoupnou přes nulu. Mírně se oteplí už v úterý, na konci týdne teploměr ukáže až osm stupňů. Ráno se ale budou objevovat mlhy a řidiče potrápí také ledovka.