Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bouřky ve Folmavě - 4
aktualizováno 12.06.
varování Předpověď na týden

Bouřky udeřily, západ Čech zalila voda a zasypaly kroupy!

Z Bavorska v pondělí odpoledne dorazily na západ Čech velmi silné bouřky, které provázejí prudké lijáky, kroupy a nárazy větru až 90 kilometrů v hodině. Meteorologové vydali výstrahu, někde je platná až do středy.

Horko a bouřky
aktualizováno 07.06.
Abnormální počasí

Tropy a bouřky v květnu? Experti řekli, proč je na jaře jako v půli léta

Letošní jaro překvapilo i samotné meteorology. Duben byl vůbec nejteplejší v historii měření, tropy přišly už v květnu a sucho trvá i navzdory bouřkám. Proč jarní měsíce připomínají spíše léto? To vysvětlili experti z předpovědních agentur.

Déšť - 1
aktualizováno 31.05.
srážkové mapy předpověď na víkend

Tropy si dají pauzu. Udeří velmi silné bouřky, varují meteorologové

Tropické počasí bude panovat i koncem pracovního týdne. Mírného ochlazení se dočkáme o víkendu, kdy meteorologové očekávají také déšť.

Prásk.tv píše:

Jitka Čvančarová
čtěte o tématu tropy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Zatopené sklepy ve Štarnově - 9
aktualizováno 28.05.
Výstraha meteorologů

Česko zasáhly bouřky. Hasiči vyčerpávali vytopené sklepy

Česko zasáhly v pondělí odpoledne bouřky. Hasiči museli vyrážet vyčerpávat ze zatopených sklepů vodu. Podle meteorologů nás čeká až do pátku teplé počasí s teplotami atakujícími třicítky, které budou narušovat přeháňky a bouřky.

Horko - 1
20.04.
víkendová předpověď

Rekordní teplo hlásilo 100 stanic! Největší vedra ale teprve přijdou

Hned na stovce měřících stanic po celém Česku padly desítky let staré teplotní rekordy. Nejvíc naměřili meteorologové v Praze-Karlově (28,6 °C), na pomyslném druhém místě pak skončila stanice v Plzni-Bolevci (28,4 °C). A meteorologové očekávají, že sobota bude ještě teplejší. Předpovídají i tropických 30 °C!

Bouřky
aktualizováno 01.09.
Suma srážek víkendová předpověď

Bouřky v Německu lámaly stromy. V Čechách vydatně prší. MAPY

Od západu přišly ve čtvrtek do České republiky bouřky, i když se na Moravu a do Slezska dostanou až v pátek, déšť by se měl podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) objevovat na našem území přes celý víkend.

Počasí - koupaliště
aktualizováno 25.08.
udeří tropy

Meteorologové vydali výstrahu: O víkendu nás čekají extrémní vedra

Do Česka se o víkendu vrátí tropické počasí. Meteorologové před vysokými teplotami dokonce vydali výstrahu. Ta začne platit od zítřejšího poledne a na některých místech v republice potrvá až do nedělního podvečera.

Počasí - léto - 2
24.08.
předpověď na víkend

O víkendu se vrátí tropické počasí! Objevit se ale mohou také bouřky

Po chladnějším pracovním týdnu se o víkendu konečně dočkáme oteplení. Na Moravě dokonce mohou teploty stoupat až k 34 stupňům. Už dnes mohou do Čech dorazit přeháňky a bouřky.

Déšť
aktualizováno 19.08.
Výstraha ČHMÚ

Do Česka dorazily v noci bouřky, doprovázel je velmi silný vítr

Meteorologové varují před vlnou silných bouřek, která večer udeřily hlavně na západě Čech. Doprovodí je přívalový déšť, který může zvedat hladiny menších toků. Pro východ republiky platí výstraha před vysokými teplotami.

Bouřky a horko
aktualizováno 14.08.
POČASÍ

Do Česka se vrátí tropy, pak přijde ochlazení! TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ

Tento týden nás čekají opět letní teploty, které by měly vydržet do víkendu, kdy se mírně ochladí. Vysoké teploty budou doprovázeny přeháňkami a bouřkami. Ve středu a ve čtvrtek by teploměry měly vyšplhat až na 31 °C.