Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

VÍKEND: Největší trendy zahrádkářské sezóny!
aktualizováno 10.05.

VÍKEND: Největší trendy zahrádkářské sezóny!

Ledoví muži jsou za dveřmi a pro majitele zahrádek a záhonů to znamená jediné. Záda budou bolet, ale pocit blaženosti to hravě vykoupí. Sledovat, jak příroda kouzlí s rajčaty, se špenátem nebo s tulipány, chce stále víc Čechů.

Pila
12.08.
Kutilské přešlapy

Zlaté české ručičky? Poslední dobou vládnou spíš Pat a Mat

Zahrádkáři a kutilové, kteří se přes léto pouští do práce všeho druhu, podle odborníků často hazardují se svým životem. Přeceňují své schopnosti, místo aby si nechali pomoci od profesionálů. Dokazují to případy z posledních dnů.

Slimáci
aktualizováno 25.04.
Španělský plzák

Zahrady zamoří zmutovaní slimáci, varují odborníci! Jak se jich zbavit

Zahrádkáři bijí na poplach! Varují, že Evropu zamořuje invazní druh slimáků. Ti se podle odborníků častěji rozmnožují a dokážou se pářit i s domácími druhy. Takovým způsobem pak vzniká hybrid, který přežije i extrémní podmínky. Jak se jich tedy zbavit?

Prásk.tv píše:

Everybody do školky
čtěte o tématu zahrádkář na Prásk.tv
Zmrzlý květ
aktualizováno 18.04.
zachraňte úrodu

Ochraňte květy stromů i zeleninu před mrazy! RADY ZAHRÁDKÁŘŮ

Čeká nás nechladnější den tohoto týdne, ve středu ráno by teploty mohly klesat až k minus šesti stupňům. A zahrádkáři se hrozí toho, co by mrazy mohly napáchat na právě rozkvetlých ovocných stromech. Existují ale určité triky, jak květy před mrazy ochránit.

Farmbot
aktualizováno 04.08.
VIDEO to svět neviděl

Zahradničit a při tom nesáhnout do hlíny? Robot udělá vše za vás

Roboti zřejmě brzy ovládnou naše zahrádky. Lídrem této malé revoluce je FarmBot, který z trysky vytlačuje buď semena rostlin nebo vodu na jejich zalévání. Všechnu práci udělá za vás.