Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Magické čarodějnice
28.04.
co nás čeká

Pálení čarodějnic bude nabité sexuální energií! Co říká magie?

Jedna z nejmagičtějších chvílí roku se blíží. Už v neděli nastane tzv. Filipojakubská noc, lidově známá jako pálení čarodějnic. Během ní mají prý zlé síly větší moc než obvykle. Doprovázena je ale i silnou sexuální energií, takže se máme na co těšit.

Povodně
aktualizováno 27.04.
Víkendová předpověď

VÝSTRAHA! Hladiny řek stále stoupají, vydatný déšť neustupuje

Kvůli intenzivním srážkám byl v noci na Moravě vyhlášen první stupeň povodňové aktivity, v Olomouckém a Moravskoslezském kraji je stále vyhlášena povodňová bdělost. Výstrahu následně meteorologové rozšířili i do Plzeňského kraje. I v následujících dnech bude na většině našeho území pršet. Zlepšení by měl přinést až víkend, na čarodějnice bude polojasno, přeháňky se objeví ojediněle.

Pálení čarodějnic
aktualizováno 01.05.
Nehody při oslavách

Drama při pálení čarodějnic. Muž skákal přes oheň a skončil v něm

Ani letos se neobešlo tradiční pálení čarodějnic bez problémů. Hasiči a záchranáři museli zasahovat po celé republice v desítkách případů.

Prásk.tv píše:

Pálení čarodejnic - 3
čtěte o tématu pálení čarodějnic na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Převrácený traktor
aktualizováno 30.04.
Příprava čarodějnic

Tragédie při přípravách vatry: Při převrácení traktoru zemřel mladík

Příprava vatry na letošní čarodějnice se stala osudnou jednadvacetiletému muži na jižní Moravě. Když s kamarádem jeli pro dřevo, převrátil se s nimi v lesním porostu traktor. Mladý spolujezdec zůstal pod traktorem zaklíněný a na místě zahynul.

Pálení čarodějnic
aktualizováno 29.04.
výzva Oslavujte s námi!

Pálení čarodějnic: Hrozí pokuty i popáleniny! Na tohle POZOR

A je to tady! V sobotu vypuknout tradiční lidové veselice a po Česku budou "lítat" čarodějnice. Dávejte si ale pozor! Se zapalováním ohňů jsou spojená bezpečnostní pravidla, která v případě nedodržování budou hasiči a policisté trestat. A můžete to odskákat i za své děti!

Pálení čarodějnic
30.04.
zvyky a obyčeje

PÁLENÍ ČARODĚJNIC kdysi provázela i tajná sexuální magie!

Na mnoha místech země se dnes večer rozhoří ohně, které lidé tradičně zapalují na filipojakubskou noc. Jinde se jí říká noc Valpuržina a je spojena s mnoha tradicemi a obyčeji. Hasiči ale upozorňují, že by lidé měli dávat pozor, aby nezaložili požár...