Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena s bolestí ramene - ilustrační
aktualizováno 16.02.
Krutá nemoc

Žena měla na rameni modřinu šest let. Lékaři jí sdělili krutou zprávu

Žena měla celých šest let na rameni asi centimetrovou modřinu. Když se konečně odhodlala dojít k lékaři, nejdříve ji poslal na vyšetření pohlavních nemocí. Tam ale přišli na to, že žena trpí vzácnou formou rakoviny.

Neschopenka
aktualizováno 13.02.
Polovičatý systém

Lékaři odmítají e-neschopenky! Ani povinné je nebudou používat

Lékaři protestují proti zavedení elektronických neschopenek v současné podobě. Podle novely by měl od července systém e-neschopenek fungovat v "polovičaté" podobě, plně funkční by měl být od příštího roku. Právě to se lékařům nelíbí.

Dianka zemřela vinou lékařů - 2
13.02.
Výsledky vyšetřování

Dianka zemřela vinou lékařů. Matka: "Zabíjeli mi ji před očima!"

Rok a půl stará holčička ze Slovenska zemřela poté, co se v nemocnici nakazila rotavirem. V jiném zařízení pak lékaři nedokázali rychle nasadit správnou léčbu. Po téměř dvou letech od smrti Dianky to potvrdil vyšetřující úřad.

Prásk.tv píše:

Muž zvracel krev - 3
čtěte o tématu lékaři na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Nehoda na konci Bubenečského tunelu - 1
aktualizováno 12.02.
zásah hasičů

Nehoda tří aut ochromila dopravu v Praze, tunel Blanka byl uzavřen

V Bubenečském tunelu v Praze došlo v úterý odpoledne k nehodě tří vozidel. Na místě zasahovaly složky Integrovaného záchranného systému. Provoz tunelu byl plně obnoven po půl páté odpoledne.

Bethan Simpson a miminko
12.02.
Rozštěp páteře

Unikátní záchrana! Dítě vyjmuli z dělohy a po operaci vrátili zpět

Unikátní operaci podstoupila těhotná Britka, jejíž miminko mělo rozštěp páteře. Lékaři dítě vyjmuli z její dělohy, operovali a vrátili zpět. Po čtyřech týdnech od zákroku vypadá holčička, která se má narodit v dubnu, zdravě, stejně jako její maminka.

Rvačka v Brně o jogurty
aktualizováno 11.02.
Brutální útok

Rvačka v Brně o jogurty. Jeden muž skončil v nemocnici! VIDEO

Kuriózní případ řešili brněnští policisté. Útočník měl napadnout přímo před budovou městské policie kvůli jogurtům pětapadesátiletého muže. Začal do něj kopat a udeřil ho do hlavy. Poté mu ukradl nákup a předal ho dvěma mužům. Všichni tři byli strážníky zadrženi a předání státní policii.

penis
aktualizováno 01.02.
Unikátní operace

Mladíkovi uřízli celý penis! Úd v mrazáku přežil, lékaři mu ho přišili

Po strašném nočním útoku, při němž někdo v Keni chlapci usekl penis kuchyňským nožem, se tamním lékařům povedlo nezbytný orgán přidělat zpět. Několik hodin trvající operace byla první svého druhu v celém regionu.

Nalezená holčička
01.02.
Nezodpovědné chování

Holčičku nechala matka v parku v mrazech! Ležela jen v ručníku

Nepochopitelný případ řeší londýnská policie. V mrazech, které Británii sužují, nechala matka novorozenou holčičku v tašce v parku. Naštěstí ji našla žena, která při procházce uslyšela dětský pláč. Holčička byla převezena do nemocnice, kde jí zatím dali jméno Roman.

Rozhovor s policistou Tomášem Mauerem
aktualizováno 31.01.
Smutný příběh policisty

Tomáš zůstal na syna sám. Žena (†32) mu zemřela, viní doktory!

Pro příslušníka cizinecké policie Tomáše Mauera to mělo být nejšťastnější období jeho života. S manželkou Renatou (†32) se jim narodil syn Oliver. Během několika měsíců se ale celé rodině převrátil život naruby. Renata zemřela na rakovinu, na kterou lékaři přišli až po několika návštěvách nemocnice, urgencích a prosbách o pomoc. Na Tomáše a jeho syna Olivera po této tragédii byla vyhlášená veřejná sbírka.

Dívka s léky
28.01.
Na prahu epidemie

Chřipka už v Česku zabíjela! Pacientů přibývá, už zavírají školy

V Česku stále přibývá lidí nakažených chřipkovým virem, oproti minulému týdnu o 25 %. Podle lékařů jsme na prahu epidemie, sedm lidí už nemoci podlehlo.