Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ordinace - Ilustrační
dnes 07:31
nedostatek doktorů

Ordinoval až do smrti: Lékař zemřel přímo v ambulanci

Desítky let ordinoval sedmasedmdesátiletý lékař ve slovenském Lubeníku. Před nedávnem ale postihla místní velká tragédie, když zemřel přímo v ambulanci, místní hovoří o infarktu. I Slovensko se potýká s nedostatkem lékařů, kterých přibývá jen pomálu. Aktuálně chybí přibližně tři tisíce doktorů.

Nemocnice zavřela oddělení! Nejsou lékaři, pacienty převezou
21.09.
problémy ve zdravotnictví

Nemocnice zavřela oddělení! Nejsou lékaři, pacienty převezou

Nedostatek zdravotnického personálu, hlavně lékařů. To je důvod, proč vsetínská nemocnice musí dočasně uzavřít lůžkovou část interního oddělení a omezit provoz příjmové ambulance. Akutní případy budou muset rozvážet sanitky do nemocnic ve Valašském Meziříčí nebo až do Zlína.

Kuba s maminkou Dagmar - 4
19.09.
Lékaři nepochybili

Kuba dostal šest klystýrů a zemřel mámě v náručí. Verdikt ji zdrtil

Devět měsíců čekala zoufalá maminka na verdikt úřadů, zda bude za smrt jejího syna někdo potrestaný. Dagmar tvrdí, že ani ne dvouletému Jakubovi dali lékaři v Dolním Kubíně na Slovensku šest klystýrů. Podle rozhodnutí ale nepochybili.

Prásk.tv píše:

Muž měl v těle 60 cm dlouhé dildo - 1
čtěte o tématu lékaři na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Chcete vlastní bydlení? Nečekejte, až se podmínky zpřísní

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Lékařka
06.09.
Lékaři bez aprobace

ČLK varuje před lékaři z ciziny. Ověřte si, jestli je váš v pořádku

Česká lékařská komora (ČLK) varuje před lékaři z ciziny, kteří v Česku pracují bez toho, aby měli složenou aprobační zkoušku. Podle Komory není jasné, jestli mají dostatečné vzdělání a umí česky, přesto na základě výjimky ministerstva mohu v českých nemocnicích léčit. Na stránkách Komory si můžete snadno ověřit, jestli lékař, který vás léčí, je členem ČLK.

Zika
05.09.
Západonilská horečka

Smrtelný virus se blíží k hranicím! Není na něj lék, varují čeští lékaři

Evropou se šíří nebezpečná nemoc, potencionálně smrtelná Západonilská horečka. Čeští lékaři varují, že tato nákaza je doslova už za hranicemi. Na nemoc neexistuje žádný lék. První úmrtí na virus zaznamenalo Chorvatsko. Od začátku roku se v zemích EU objevilo 710 případů nákazy. Nemoc přenášejí komáři.

Nemocnice
05.09.
Seznam nemocnici

Lékařská komora: V nemocnicích slouží 400 cizinců bez aprobace!

Česká lékařská komora obvinila Ministerstvo zdravotnictví, že porušuje zákon, když cizincům z třetích zemí, převážně pak z Ukrajiny, povolilo pracovat v českých nemocnicích bez aprobační zkoušky. Komora zveřejnila přehled oddělení a nemocnic, kde tito lékaři mají pracovat. Ministerstvo se ale brání. K žádnému porušení zákona a ohrožení péče o pacienty podle úřadu nedochází.

Mária zemřela při porodu - 2
01.09.
Záhadná smrt

Majku stál život tento krok lékařů, říká manžel! U porodu krutě trpěla

Majka se s manželem těšila na nový přírůstek do rodiny, chlapečka ale ani neviděla. Při porodu se objevily komplikace a mladá maminka upadla do kómatu, ze kterého už se neprobrala. Podle manžela za její smrt mohou lékaři, konkrétně jedno rozhodnutí.

Africké děti
31.08.
Děsivá bilance

Ve válkách zbytečně zemřely miliony dětí. Nedostaly se k lékaři!

Pět milionů dětí zemřelo za uplynulých 20 let v Africe zbytečně. Sice byly nemocné, ale trápily je choroby, které jsou bez problémů léčitelné. Jenže kvůli válkám a ozbrojeným konfliktům se malí pacienti nedostali včas k lékaři či alespoň k čisté vodě.

Mária zemřela při porodu - 2
aktualizováno 30.08.
Zemřela v nemocnici

Smrt Majky při porodu: Manžel už zná výsledky pitvy. Mluví za vše!

Manžel Majky, která zemřela při porodu, prožil hrůzu podruhé, když četl výsledky pitvy. Sám se teď bude muset postarat o tři děti. Mladá maminka prosila lékaře, aby jí udělali císařský řez, stěžovala si, že nemůže dýchat. Než ale zasáhli, Majce už nebylo pomoci.

Malé lásky - sestřičky
25.08.
Záběry ze zákulisí

VIDEO: Startuje druhá řada Malých lásek! Tohle v televizi neuvidíte

Dokureality Malé lásky patří k nejoblíbenějším pořadům televize Nova. Všechny fanoušky tak určitě potěšila zpráva o brzkém začátku druhé řady. Na nové příběhy se můžete těšit už od 29. srpna. A čekání si můžete zpříjemnit pohledem do zákulisí.