Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž u počítače
aktualizováno 15.01.
co se stalo?

Lidí zuří kvůli bankovnictví Equa bank: Nefunguje ani na mobilu

Na facebookových stránkách Equa bank se množí stížnosti na internetové bankovnictví. Podle uživatelů nefunguje ani na mobilním telefonu. Nespokojení klienti banky se ozvali i redakci TN.cz.

Hacker
aktualizováno 22.11.
citlivé informace

Uberu ukradli jména a adresy zákazníků, incident se rok tajil!!

Společnost Uber poskytující sdílenou taxislužbu přiznala, že dva hackeři ukradli data z 57 milionů účtů jejich zákazníků a řidičů. Stát se tak mělo už loni v říjnu. Šéf Uberu se to ale údajně dozvěděl až včera.

Patrik Paulis - 2
aktualizováno 03.11.
Patrik Paulis

Chirurg zavinil smrtelnou nehodu, operoval Langmajera i Rolins!

Plastický chirurg Patrik Paulis zřejmě zavinil čelní srážku, při které zemřel řidič druhého auta. Mezi jeho klienty patřily české i světové celebrity, ošetřoval třeba Ozzyho Osbourna, Madonnu, Jiřího Langmajera nebo Hanu Reinders Mašlíkovou.

Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Turisti
aktualizováno 13.09.
Návrat z dovolené

Klienti zkrachovalých cestovek se vracejí do ČR. Část ale stále čeká

Všichni klienti zkrachovalých cestovních kanceláří Azur Reizen a Maxi Reisen, kteří uvízli na dovolené v Turecku, Tunisku nebo Egyptě, by se do konce týdne měli vrátit zpět do České republiky.

Peníze
28.11.
novela zákona

Konec lichvářů? Nový zákon má ochránit klienty, aby nenaletěli

Od začátku prosince začne platit nový zákon o spotřebitelském úvěru, který má chránit klienty shánějící peníze hlavně u mimo bankovních poskytovatelů půjček. Nová verze zákona má zároveň eliminovat ty, kteří požadují lichvářské úroky.

Prostitutka šířila HIV
aktualizováno 30.07.
RIZIKO ŠÍŘENÍ

Prostitutku, která šířila smrtící HIV, už obvinili! Policie hledá nakažené

Ve vazbě skončila 27letá prostitutka, která čtyři roky v Hradci Králové nabízela sex, ačkoli věděla, že je HIV pozitivní. Říkala si "Niki 69" a policisté teď prosí všechny muže, kteří s ní měli styk, aby se jim ozvali. Třeba i anonymně. Je možné, že je nakazila a oni dál šíří pohlavní chorobu.

Ruleta
aktualizováno 04.03.
těžká závislost

Bankéř z Brna vysál z účtů klientů čtyři miliony! Neměl na ruletu

Osmadvacetiletý bankéř z Brněnska padělal příkazy k platbě klientů a sám sobě pak postupně převedl na účty téměř čtyři miliony korun. Chtěl tak řešit svou závislost na internetových hrách. Za podvod mu hrozí osm let vězení.

Zpověď prostitutky Anny
aktualizováno 25.09.
video nejstarší řemeslo

ZPOVĚĎ PROSTITUTKY: Kdo jsou nejhorší klienti a co chtějí?

Anně je 46 let a živí se prostitucí. K tomuto řemeslu ji dohnala nutnost. Přišla o práci i o byt. Stále ale věří, že se její situace zlepší. V rozhovoru s reportérkou portálu tvnoviny.sk prozradila, jaký je život prostitutky.

Cestovní kancelář Hellas
aktualizováno 13.08.
Vyhlásila bankrot

Cestovka z Prostějova zkrachovala. V Řecku má 120 klientů!

Prostějovská cestovní kancelář HELLAS - nejen Řecko vyhlásila úpadek. Je třetí zkrachovalou cestovní kanceláří v letošní turistické sezoně. Informaci portálu Invia.cz dnes ČTK potvrdila pojišťovna Generali, u které je kancelář pojištěna proti úpadku.