Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bydlení v plovoucí kapli
včera 10:00
krásná stavba

Unikátní bydlení v kapli na vodě. Dříve se v ní páry oddávaly!

Na Floridě je na k prodeji opravdový unikát. Plovoucí domek, který byl dříve vyhlášenou svatební kaplí, bude mít brzy nového majitele.

Dům z 3D tiskárny - 2
včera 05:45
galerie rychlá stavba

Stačí deset tisíc dolarů a za jeden den můžete mít dům z 3D tiskárny!

Levné bydlení snadno a rychle. Takové heslo by si mohla zvolit americká společnost, která nabízí domy vyrobené na 3D tiskárně. Doba výstavby má být dokonce jen jeden jediný den!

Elektronická karta
aktualizováno 16.03.
šikovná finta

Elektřina v hotelovém pokoji i bez karty? Existuje jednoduchý trik!

Už se vám stalo, že jste si nutně potřebovali nabít telefon na hotelovém pokoji, ale zároveň jste museli i s pokojovou kartou odejít pryč? Problém je vyřešen! Místo hotelové karty totiž můžete do zařízení vložit jakoukoliv jinou. Klidně průkazku na autobus, pokud se tam vejde.

Prásk.tv píše:

Jágrův život s Veronikou
čtěte o tématu bydlení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ULTRA MUSIC festival přitáhl za dvacet let už více než dva miliony posluchačů

Dvacátý ročník festivalu elektronické hudby, ULTRA MUSIC FESTIVAL 2018, letos přesáhne návštěvnost dvou milionů posluchačů. Začátek nejočekávanější sestavy v historii akce, Phase One, byl vypuštěn právě včas, aby zahájil nadcházející prázdninovou sezónu. Festival proběhne v závěrečné fázi Miami Music Week.

Rodina se čtyřmi dětmi vyměnila dům za autobus - 9
16.03.
život na cestách

Rodina se 4 dětmi vyměnila dům za autobus. Rozhodně nelituje!

Pár se čtyřmi dětmi se rozhodl prodat svůj dům v Chicagu a investoval do přestavby starého školního autobusu. Ten nyní slouží jako obytný vůz pro šest členů rodiny a je tím nejlepším partnerem na cestách.

Malý domek
13.03.
video úžasné bydlení

Nahlédněte do pojízdného mini domku. Na 9 metrech má vše!

Malý domek má vše, co lidé k životu potřebují. Přesto je v něm jeden veliký rozdíl – má pouhých devět metrů. Bílé zdi ukrývají plno úložného prostoru.

Spaní ve stylu Star Wars
aktualizováno 12.03.
GALERIE stylové spaní

Splněný sen: Otec vyrobil synovi postel ve stylu Star Wars!

Po tomhle touží snad každý malý kluk! A možná i leckterý dospělý. U stropu zavěšená postel ve stylu kosmické lodi ze slavných Star Wars, to je pro každého fanouška hvězdných válek splněný sen!

Nafukovací karavan - 2
09.03.
GALERIE A VIDEO letošní hit

Nafukovací karavan postavíte za 2 minuty. Ukrývá moderní interiér!

S blížícím se létem lidé plánují výlety do přírody. Turisté často vyhledávají pohodlí, které běžný stan nenabízí. Zahraniční firma přišla s nafukovacím karavanem, který je větší než stan, rychleji ho postavíte a nabízí velké pohodlí.

Nejlepší hotely
06.03.
GALERIE dovolená snů

Dubaj láká na úžasné hotely: Luxus, který chce zažít každý

Dubaj je město oplývající luxusem. Metropole stejnojmenného emirátu nabízí mnoho možností, jak strávit skvělou a nezapomenutelnou dovolenou. Turisté si mohou vybrat z obrovské nabídky hotelů. Od těch nejluxusnějších po cenově dostupnější variantu, která také nezklame.

Vyhrál v loterii, teď prodává dům s výherním číslem
05.03.
sídlo na prodej

Vyhrál v loterii a pořídil si dům snů. Teď ho můžete mít i vy

Tento dům opravdu vypadá jako dům milionáře. Roy Gibney vyhrál v roce 1998 v přepočtu zhruba 200 milionů korun a za necelých 11 milionů si pořídil v britském Grimsby dům. Ten ho ale omrzel a rozhodl se ho prodat. A pokud máte zbytečných 32 milionů, které potřebujete investovat, může být i váš.

Zimní a letní režim oken
03.03.
ušetřete za teplo

Táhne vám okny? Asi jsou špatně nastavená! Takhle to změníte

V současných mrazech se jen málokomu chce chodit ven. Jenže co když na vás netěsnícími okny doráží zima také doma? Důvodů může být několik – okna mohou být stará nebo špatně nastavená. Řešení na váš problém se ale najde vždycky!