Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

šikovná máma

Týraná žena sama postavila dům! Řídila se jen návody na internetu

Cara Brookinsová z Arkansasu si prošla v životě peklem, má za sebou už druhé manželství plné násilí. Sama nyní vychovává čtyři děti, se kterými neměla po rozvodu kde bydlet, navíc dlouho toužila po rodinném domě. Protože si ho však nemohla dovolit, rozhodla se, že si ho sama postaví. Nový domov postavila svými vlastními silami, jen za pomoci video návodů z Youtube. Ruku k dílu přiložili i její děti.

Projekt plovoucího města
Aktualizováno Včera 10:26
vizualizace

Postaví první plovoucí město na světě! Podívejte se na plány

Americká firma chce začít s budováním prvního plovoucího města, stavba by měla vyrůst ve vodách Francouzské Polynésie. Plovoucí města by mohla být částí řešení na zvedání hladin moří.

super bydlení

Toužili jste někdy bydlet v Legu? Nyní máte možnost! VIDEO

Také máte v oblibě stavebnici Lego? Ta už není jen hračkou pro všechny věkové kategorie, ale díky nápadu zahraniční společnosti můžete z kostek stavět i opravdové zdi a nábytek.

Prásk.tv píše:

Lukáš Rosol - 1
čtěte o tématu bydlení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Auto ESA spouští akci „SLEVA TÝDNE“

Fenomén akčních slev na vybrané druhy nebo kategorie zboží se neobjevuje již pouze u elektroniky, letenek nebo zájezdů.

Ubytovna
Aktualizováno 16.1. 2017 21:15
Nová pravidla

Úřady neví, kam posílají dávky na bydlení! Změnit to má nový plán

Jak zlepšit podmínky v sociálně vyloučených lokalitách - i o tom dnes jednala vláda. Chce nastavit jasné mantinely, podle kterých by se zhruba za rok měly posuzovat a vydávat dávky na bydlení. Úřady práce totiž zatím nemají možnost si zkontrolovat, kam vlastně peníze posílají.

3D podlahy - 12
Aktualizováno Předevčírem 10:31
VIDEO A GALERIE úžasný efekt

BYDLENÍ: 3D podlahy promění koupelnu v pláž a obývák v les

Nudí vás běžné podlahové materiály jako je dřevo, lamino, korek a obdobné povrchy? Zapomeňte na klasiku a dejte šanci moderním 3D podlahám, které vám zajistí v místnosti oceán, les a třeba i propast.

Obchodní sdělení

Za úvěr Raiffeisen stavební spořitelna lidem na účet připíše prémii až 4 000 korun

Raiffeisen stavební spořitelna od nového roku podpoří své klienty, kteří se s ní rozhodnou pro rekonstrukci či pořízení bydlení. Každému, kdo si sjedná úvěr, připíše do začátku prémii ve výši až 4 tisíce korun.

nevšední bydlení

Tento unikátní dům je na prodej! Celý je postavený ve skále

Nevšední nemovitost ve skále v Utahu je nyní na prodej. Bydlení je krásné, ale není vhodné pro každého. Nenajdete v něm totiž žádné internetové připojení.

útulný pokojík

Z auta si udělala luxusní bydlení jen za 15 tisíc a vyrazila do světa

Krásná Italka se vypravila na cestu kolem světa. Mladá žena si sama přestavěla svůj automobil na pojízdné bydlení a společně se svým psem Odiem vyrazila vstříc dobrodružstvím.

Bydlení Obamových
Aktualizováno 9.1. 2017 22:33
Velké stěhování

Trump se těší do Bílého domu: Obama ukázal, kde bude bydlet!

Do akce Kulový blesk v Bílém domě zbývá 11 dní. Barack Obama proto se svým nástupcem Donaldem Trumpem vede jednání, aby stěhování i předání moci proběhlo hladce. Barack Obama dal svému nástupci několik cenných rad, zároveň ukázal dům, ve kterém nyní bude bydlet.

nová zelená úsporám

Stát rozdává 100 milionů na lepší bydlení! NÁVOD, jak peníze získat

Celkem 100 milionů korun rozdá Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR v rámci programu Nová zelená úsporám (NZÚ) na podporu nízkoenergetických bytových domů. Majitelé rodinných domů mohou žádat o dotace na zelené střechy a využívání tepla z odpadních vod. Žádosti je možné podávat ode dneška.