Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

garsonka

Manželé si zařídili byt v kanále! Žijí tam už přes 20 let i se psem

Když se řekne kanál, málokoho by si asi napadlo, že by se daly podzemní prostory pod ulicí využít k bydlení. V Kolumbii žije manželský pár, který už přes 20 let tuto teorii vyvrací. V kanále si zařídili malý "byt", který sdílí společně s pejskem.

Neobvyklé bydlení

Muž proměnil železniční stanici na chalupu. Bydlet zde můžete i vy!

Muž přestavěl železniční stanici na chalupu, ve které se dá bydlet. Vlaky stanicí stále projíždějí. Můžete zde žít i vy, chalupa se totiž prodává v přepočtu za 6 milionů korun.

Bydlení v kanále
Aktualizováno Včera 14:21

GALERIE: Manželé si zařídili bydlení v opuštěném kanále

Když se řekne kanál, málokoho by si asi napadlo, že by se daly podzemní prostory pod ulicí využít k bydlení. V Kolumbii žije manželský pár, který už přes 20 let tuto teorii vyvrací. V kanále si zařídili malý "byt", který sdílí společně s pejskem.

Prásk.tv píše:

Tomáš Řepka, Kateřina Kristelová
čtěte o tématu bydlení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Plýtvání

V českých "domech duchů" leží ladem tisíce prázdných bytů!

Byty v Česku, především v Praze, stále zdražují a sehnat tak bydlení je pro řadu Čechů stále těžší, ne-li nemožné. Přitom je u nás spousta úplně prázdných domů, ve kterých by mohly vzniknout tisíce bytů!

Babské rady

Domácnosti zamořili mravenci a moli! RADY, jak se jich zbavit

V létě se všemožnému hmyzu daří. A tím, že větráme, dáváme jim nepsanou pozvánku k nám do bytu. Jenže zbavit se otravných mravenců, molů či komárů není jednoduché. Naštěstí už naše babičky věděly, jak na ně vyzrát.

nabídka nemovitostí

Sháníte byt, dům nebo pozemek? Tyhle pořídíte v dražbě za hubičku

Plánujete koupit dům nebo byt? Pokud chcete ušetřit, zkuste si ho pořídit v dražbě! Na portálu exdrazby.cz si můžete vybrat z nemovitostí z celé České republiky, které se staly předmětem exekučního řízení.

Ceny rostou

Byty v Česku zdražují nejrychleji z celé EU! Koupí si ho jen vyvolení

Byty v Česku zdražují nejrychleji v celé Evropské unii. Dokazují to data evropského statistického úřadu. Ceny nemovitostí u nás vylétly za poslední rok o téměř 13 procent. V ostatních evropských zemích to bylo přitom průměrně jen zhruba o polovinu.

Zavařování
Aktualizováno 23.7. 2017 20:48
domácí recepty

Letní zavařování: Zkuste lahodné recepty! Ovocné i netradiční

Léto je ideálním obdobím pro zavařování. Přinášíme vám několik výborných receptů našich čtenářů.

galerie luxus za miliardy

Na schodech této luxusní vily byl zastřelen Gianni Versace! VÝROČÍ

Gianni Versace byl zastřelen před dvaceti lety na schodech před svou luxusní vilou v Miami na Floridě. Dům se po jeho smrti stal kultovním místem, neboť tisíce fanoušků chtějí vidět a vyfotit si schody, na kterých byl módní guru zavražděn.

GALERIE úžasná přestavba

Otec se synem úžasně přestavěli starý bazén! Překvapili i sousedy

Rodina měla na pozemku starý bazén, který se jim ale nelíbil. Zároveň však nechtěla investovat do nového, když ten původní stále neztratil svou funkčnost. Otec se rozhodl, že ho zkusí přestavět. Pomáhal mu jeho syn.