Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Garáž
aktualizováno 18.01.
záhadný objev

Rodina našla pod podlahou místnost! Ukrývala staré tajemství

Rodina z amerického Idaha je v šoku. Pod podlahou v garáži našla něco podivného. Doufají, že za tím není nic zlověstného.

Bydlení v nákladním automobilu - 6
17.01.
GALERIE foto uvnitř článku

V kamionu jako doma v obýváku. Firma láká na luxusní kabiny

O řidičích kamionů se říká, že vlastně tráví celý život na kolech. Společnost Bolt Custom Trucks tak začala vyrábět luxusně vybavené tahače, které mají život na silnici zpříjemnit.

Zdražení
17.01.
sazby hypoték rostou

Půjčit si na bydlení je čím dál dražší. A bude hůř, varují analytici

Průměrná úroková sazba hypoték loni v prosinci stoupla na 2,19 procenta z listopadových 2,15 procenta. Vyplývá to z údajů Fincentra Hypoindexu. Předloni v prosinci byla sazba na minimu 1,77 procenta. Tehdy začal platit zákon o spotřebitelském úvěru a velké banky v této souvislosti ohlásily růst sazeb. Loni začala zdvihat sazby také Česká národní banka.

Prásk.tv píše:

Ivan Krasko a Natalia
čtěte o tématu bydlení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Nádherné bydlení z bývalého skladu
16.01.
úžasná přestavba

Mladý pár si zakoupil starý sklad. Proměnil ho k nepoznání!

Ve vysněné bydlení se proměnil starý sklad, který mladý pár zakoupil v jižní části Hongkongu. Na pomoc si přizval zkušené architekty. Měli jediné přání – zachovat co nejvíce z původního vzhledu skladu.

Mladí manželé přišli o střechu nad hlavou
11.01.
dojemný příběh

Balážovi si stavěli vysněný domov. Ten jim pak shořel na prach

Příběh manželů Balážových ze Slovenska chytil za srdce snad každého, kdo o něm slyšel. Katka a Ján si vlastníma rukama stavěli dům v Hrabušicích. Měl to být jejich vysněný domov. Krátce před nastěhováním však jejich sen doslova shořel na prach.

Bydlení
09.01.
lepší bydlení

Nepropásněte příspěvek od státu, rozdá miliardy! PŘEHLED DOTACÍ

I v letošním roce rozdělí stát mezi lidi stamiliony korun prostřednictvím dotací na nové bydlení nebo na rekonstrukci toho stávajícího. Těšit se ale mohou i na kotlíkové dotace a stále je možné žádat o příspěvek v programu Dešťovka.

Robotický vysavač
09.01.
Narušení soukromí

Robovysavač natočí, kde luxuje a obrázky pak pošle dál!

Technika je v posledních letech stále "chytřejší". A nejde zdaleka jen o telefony, ale také o pračky, žehličky, ledničky nebo robotické vysavače. Některé dokonce okolí natáčejí kamerou a data pak odesílají pryč.

Hobití domek - 1
08.01.
galerie a video krásné bydlení

Mladá žena postavila hobití domek! Lidé ho mohou vyzkoušet

Pokud jste fanoušci J. R. R. Tolkiena, líbily se vám knihy a filmy, jako je Pán prstenů či Hobit, tak se vám pravděpodobně bude líbit i hobití domek, který postavila mladá Američanka. Nyní ho nabízí k pronajmutí.

Ledový hotel
06.01.
nevšední zážitek

Ledový hotel má nové pokoje! Unikátní bydlení vytvořili umělci

Majitelé hotelu ve švédském městě Jukkasjärvi nabízí každou zimu unikátní bydlení. Letos už po osmadvacáté otevřeli svůj "IceHotel". Pokoje navrhlo 26 designérů a výtvarníků z celého světa. Bydlení je pro hosty opravdovým zážitkem.

Bohuslav Sobotka - 4
aktualizováno 04.01.
velké změny

Bohuslav Sobotka se přestěhoval do Vyškova. Koupil tam starší byt!

Bývalý premiér Bohuslav Sobotka se stahuje zpátky na Moravu. Přestěhoval se do Vyškova, kde si za 2 miliony korun koupil starší byt. Ani starosta netuší, jaké má ve městě plány. Spekuluje se o tom, že by mohl být ředitelem nemocnice.