Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž míří plynovou pistolí
04.09.
Vyšetřování střelby

V Teplicích se střílelo. Cizinec skončil v nemocnici

Kriminalisté vyšetřují střelbu před supermarketem na nejlidnatějším sídlišti v Teplicích. Poprali se tam dva cizinci, během potyčky jeden z nich vytáhl na svého krajana zbraň a stiskl spoušť. Muž (41) skončil v nemocnici s ránou v hrudníku. Podle záchranářů je mimo ohrožení života. Policie útok vyšetřuje jako pokus o těžké ublížení na zdraví.

Potraviny
16.08.
Potravinový odpad

Jídlo zdarma! V Melbourne vznikl supermarket, kde nemusíte platit

V australském městě Melbourne vznikl supermarket, který bojuje proti plýtvání potravinami a navíc pomáhá potřebným. V OzHarvest Marketu si totiž můžete vzít potraviny, jaké potřebujete a pokud nemáte na zaplacení, dostanete je zdarma.

Muž držel rukojmí v obchodě v LA
aktualizováno 22.07.
Drama v LA

Muž postřelil svou babičku, pak držel rukojmí v obchodě! 1 mrtvá

Ozbrojený útočník držel v supermarketu v Los Angeles 40 rukojmích. Zabarikádoval se uvnitř, policisté ho zadrželi až po čtyřech hodinách. Při přestřelce zemřela jedna žena, ještě předtím postřelil svoji babičku a zranil další ženu.

Prásk.tv píše:

Pippa Middleton
čtěte o tématu supermarket na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Požár obchodního domu ve Frýdku Místku
07.07.
devastující oheň

V supermarketu hořelo během dne dvakrát! Škody jdou do milionů

Škodu ve výši čtyři miliony korun napáchal noční požár supermarketu ve Frýdku-Místku. Jeho likvidace zabrala dvaceti hasičům čtyři hodiny, na místo vyrazili také chemici a policejní pes. Většina zboží je na odpis. V supermarketu navíc nehořelo ten den poprvé.

Žena zaútočila v supermarketu
aktualizováno 17.06.
Útok ve Francii

Alláh je velký, křičela žena v supermarketu a pořezala dva lidi!

Dva lidi museli v neděli na jihu Francie ošetřit zdravotníci poté, co se na ně vrhla v supermarketu žena v černém. Podle svědků útočníce křičela frázi Alláhu akbar, tedy Alláh je velký.

Penny Market - ilustrační foto
aktualizováno 13.06.
Další zvýšení

Další řetězec zvyšuje mzdy! Penny Market přidá pokladním 2 tisíce

Obchodní řetězce působící v České republice pokračují v navyšování mezd. Den potom, co přidání zaměstnancům oznámilo Tesco, zveřejnil zprávu o zvýšení mezd také Penny Market. Pokladní budou od srpna brát minimálně 20 tisíc korun.

Holub
27.03.
to je hnus

Nechutná podívaná u Albertu: V bednách s pečivem seděli holubi

Šokující podívaná se minulý čtvrtek naskytla lidem, kteří ráno procházeli kolem skladu obchodu Albert na Václavském náměstí v Praze. Zcela bez dozoru tady stály přepravky s pečivem, po kterých si vykračovali holubi.

Útok ve městě Trébes
24.03.
Teror v supermarketu

Ve Francii policisté po střelbě objevili výbušniny i další zbraně!

Policisté vyšetřující útok v supermarketu na jihu Francie objevili na místě činu výbušniny, pistoli a lovecký nůž. Při prohlídce domu útočníka objevili zřejmou zprávu na rozloučenou, v níž byly odkazy na teroristickou organizaci Islámský stát (IS).

Útok ve městě Trébes
24.03.
útok v supermarketu

Policie zadržela mladíka (17) kvůli teroru na jihu Francie

Francouzská policie zadržela v noci na dnešek v souvislosti s vyšetřováním pátečního teroristického útoku v supermarketu na jihu země sedmnáctiletého mladíka, který byl přítelem útočníka.

Útok ve městě Trébes
aktualizováno 23.03.
rukojmí v supermarketu

K útoku ve Francii se přihlásil ISIS! Tři mrtví, útočníka zastřelili

Na jihu Francie ve městě Trébes se střílelo v tamním supermarketu. Neznámý útočník se zbraněmi a granáty zajal zákazníky, podle tamního ministerstva vnitra zemřeli tři lidé, další jsou zranění. Pachatel křičel "Alláh akbar", k útoku už se podle tamních médií přihlásila teroristická organizace Islámský stát.