Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena zaútočila v supermarketu
aktualizováno 17.06.
Útok ve Francii

Alláh je velký, křičela žena v supermarketu a pořezala dva lidi!

Dva lidi museli v neděli na jihu Francie ošetřit zdravotníci poté, co se na ně vrhla v supermarketu žena v černém. Podle svědků útočníce křičela frázi Alláhu akbar, tedy Alláh je velký.

Penny Market - ilustrační foto
aktualizováno 13.06.
Další zvýšení

Další řetězec zvyšuje mzdy! Penny Market přidá pokladním 2 tisíce

Obchodní řetězce působící v České republice pokračují v navyšování mezd. Den potom, co přidání zaměstnancům oznámilo Tesco, zveřejnil zprávu o zvýšení mezd také Penny Market. Pokladní budou od srpna brát minimálně 20 tisíc korun.

Holub
27.03.
to je hnus

Nechutná podívaná u Albertu: V bednách s pečivem seděli holubi

Šokující podívaná se minulý čtvrtek naskytla lidem, kteří ráno procházeli kolem skladu obchodu Albert na Václavském náměstí v Praze. Zcela bez dozoru tady stály přepravky s pečivem, po kterých si vykračovali holubi.

Prásk.tv píše:

Pippa Middleton
čtěte o tématu supermarket na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zhodnocení financí zajímá stále více Čechů

V současné době je každý sedmý Čech investorem a stále více lidí se přiklání k investování do podílových fondů, které může vést k opravdu zajímavému zhodnocení peněz – například ING fondy zhodnotily v loňském roce investici v průměru o 17,2 %.

Útok ve městě Trébes
24.03.
Teror v supermarketu

Ve Francii policisté po střelbě objevili výbušniny i další zbraně!

Policisté vyšetřující útok v supermarketu na jihu Francie objevili na místě činu výbušniny, pistoli a lovecký nůž. Při prohlídce domu útočníka objevili zřejmou zprávu na rozloučenou, v níž byly odkazy na teroristickou organizaci Islámský stát (IS).

Útok ve městě Trébes
24.03.
útok v supermarketu

Policie zadržela mladíka (17) kvůli teroru na jihu Francie

Francouzská policie zadržela v noci na dnešek v souvislosti s vyšetřováním pátečního teroristického útoku v supermarketu na jihu země sedmnáctiletého mladíka, který byl přítelem útočníka.

Útok ve městě Trébes
aktualizováno 23.03.
rukojmí v supermarketu

K útoku ve Francii se přihlásil ISIS! Tři mrtví, útočníka zastřelili

Na jihu Francie ve městě Trébes se střílelo v tamním supermarketu. Neznámý útočník se zbraněmi a granáty zajal zákazníky, podle tamního ministerstva vnitra zemřeli tři lidé, další jsou zranění. Pachatel křičel "Alláh akbar", k útoku už se podle tamních médií přihlásila teroristická organizace Islámský stát.

Neznámý muž kradl v Bille
aktualizováno 15.03.
Policejní pátrání

Zloděj narazil na zlatou žílu. V peněžence, jíž vzal, bylo 120 tisíc

Policisté pátrají po zloději, který okradl turistku v Karlových Varech. Odcizil jí peněženku, ve které měla bankovky různých měn v celkové hodnotě 120 tisíc korun.

Fronta
aktualizováno 02.03.
panika v británii

Šílenství v obchodě! Rozdávali čaj a keksy, fronta měla stovky metrů

Nebaví vás čekat v obchodě ve frontě na pokladnu? Ze situace, která nastala dnes v britském Keynshamu, byste nejspíš zešíleli! Fronta měla stovky metrů a takřka se nehýbala.

Nutella v akci
26.01.
jako s máslem

Obchody zlevnily Nutellu o 70 %. Lidé se rvali jako zvířata! VIDEO

Lidé se v supermarketech neperou jenom o máslo, ale už také o Nutellu. Ačkoliv Francie žádnou nutellovou krizí netrpí, o oblíbenou kakaovou pochoutku se lidé doslova prali poté, co ji supermarkety zlevnily o 70 %. Sami Francouzi popisují dění v obchodech na nutellové "orgie".

Pokladní
aktualizováno 25.01.
kontroverzní návrh

Obchody zavřené v neděli: Stovky prodejců souhlasí, usilují o změnu!

Maloobchodní síť zahrnující asi 900 prodejen po celém Česku chce prosadit plošný zákaz nedělního prodeje. Má zastavit úpadek malých venkovských obchodů. Podle prodejců jezdí lidé právě v neděli často do supermarketů a tím malé obchody během celého týdne přicházejí o zákazníky.