Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výbuch v londýnském metru - 2
aktualizováno 17.09.
Výbuch bomby

V Anglii kvůli teroru v metru zatkli druhého muže, už sedí ve vazbě

Britská policie v souvislosti s pátečním útokem v londýnském metru dnes zadržela druhého člověka. Jednadvacetiletý muž byl zadržen na západním londýnském předměstí Hounslow a teď je ve vazbě, informovala BBC.

Policie zadržela v Dobřanech dva lidi
aktualizováno 13.09.
Záhada v Dobřanech

U plotu školky ležela mrtvola, děti nesměly ven. Policie zatkla dva lidi

Dobřany na Plzeňsku od pondělí žijí děsivou událostí. Za plotem místní mateřské školky totiž ležela mrtvola muže. Místo dlouho ohledávali kriminalisté a drobotina z mateřinky si nesměla hrát na zahradě. Ve středu policisté zatkli dva lidi.

Žena nahlašovala bombové útoky!
09.09.
podivný důvod

Žena si chtěla udržet partnera. Nahlašovala bombové útoky!

Policie dopadla ženu, která opakovaně volala na tísňovou linku a nahlašovala bombové útoky v Plzni. Policisté kvůli ní několikrát evakuovali stovky lidí z banky, obchodů a dokonce i trolejbusů. Žena si údajně tímto velmi zvláštním způsobem chtěla udržet muže, kterého miluje.

Prásk.tv píše:

Kate Elizabeth Prichard - 1
čtěte o tématu zatčení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Dívka ukradla policejní vůz
08.09.
Mrštná pachatelka

Zatčená žena se vyvlékla z pout a ujela policejním autem! VIDEO

Neuvěřitelně policisty zahanbila třiatřicetiletá Texasanka. Poté, co jí muži zákona nasadili pouta a nechali v autě bez dozoru, žena se želízek zbavila, přelezla dopředu a s policejním autem ujela. A zaskočení policisté ji naháněli další půlhodinu.

Strážník hrdina
04.09.
Nebyl ve službě

Hrdina z Plzně! Strážník zachránil dívku před zbitím a znásilněním

Strážník Městské policie z Plzně zachránil v době svého volna osmnáctiletou dívku před znásilněním. Pachatele, který svou oběť surově napadl, nejprve zahnal, pak zadržel a předal policistům.

Zatčená dívka kvůli modré velrybě
aktualizováno 30.08.
obvinili ji šéfovala skupině

Zatkli mozek Modré velryby?! Za sebevraždami dětí má být dívka

Policie zadržela sedmnáctiletou dívku z Ruska, kterou viní z toho, že je mozkem smrtící skupiny, která naváděla desítky dětí k sebevraždě. Podle vyšetřovatelů je právě ona tou osobou, která provozovala nebezpečnou hrou Modrá velryba.

Požáry v Chorvatsku - 6
aktualizováno 24.08.
nebezpečný oheň

Za požáry v Chorvatsku stojí žháři: Dívka přiznala, proč to udělala!

Hasiči dál bojují s rozsáhlými požáry po celé Dalmácii, které má na svědomí několik žhářů, včetně nezletilých a mladistvých. Nejhorší oblasti jsou už pod kontrolou, aktivní ložiska jsou stále v oblasti Makarské, Biokova nebo třeba města Benkovac, kvůli jehož zapálení zatkla policie dvě dívky.

GIBS
aktualizováno 15.08.
zneužití databáze

Skandál policie: Šéf vyšetřovatelů v tržnici Sapa si jel vlastní kšefty

Velký skandál se řeší u pražské policie. Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) zadržela vedoucího policejního týmu Regulátor, který se zaměřuje na trestnou činnost v tržnici Sapa. Místo chytání zločinců prý vydělával na organizaci poznávacích prohlídek areálu pro veřejnost. Navíc měl nezákonně získávat informace z policejní databáze. V poutech skončil i jeden z jeho podřízených.

Policisté vjezd do města vzdáleného 65 kilometrů od Paříže uzavřeli
aktualizováno 18.08.
řidič zadržen

Auto u Paříže najelo do pizzerie! Třináctiletá dívka náraz nepřežila

V malém městě východně od Paříže řidič v autě vjel mezi hosty pizzerie. Při tvrdém střetu zemřela třináctiletá dívka, dalších 13 osob bylo zraněno, pět z nich velmi vážně, uvádí portál Le Figaro. Řidič byl zadržen, údajně chtěl takto spáchat sebevraždu.

2030390
aktualizováno 06.08.
Oba dopadla policie

Prokletá pražská herna: Za 14 dní do ní lupiči zamířili dvakrát!

Dvakrát za poslední dva týdny vyjížděli pražští kriminalisté do jedné herny na Jarově, aby vyšetřili přepadení. Zatímco před dvěma týdny tam lupič surově zmlátil servírku, nyní obsluhu pro změnu překvapila žena s pistolí.