Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Českou pašeračku Terezu zadrželi v Pákistánu
12.01.
zadržená češka

Tereza promluvila o převozech! Prý neměla na výběr, vyhrožovali jí

Terezu H. zatkli na pákistánském letišti s devíti kilogramy heroinu, které byly ukryté v jejím kufru. Během vyšetřování mladá Češka odhalila, že ji do drogové sítě natlačil muž z Británie. O tom, že veze něco jako drogy, prý věděla, kvůli výhružkám ale pokračovala. To, že veze heroin, ale prý vůbec netušila.

Výbuch v supermarketu v ruském Petrohradu
30.12.
Spadla klec

Rusové chytili strůjce atentátu v Petrohradu. Výbuch zranil 13 lidí

Ruská tajná služba (FSB) zadržela strůjce a zároveň vykonavatele středečního atentátu v petrohradském supermarketu, při kterém bylo zraněno 13 lidí. Informují o tom dnes ruská média.

Americká policie - ilustrační foto
23.12.
Plánovaný útok

Bývalý mariňák chtěl na Vánoce zabíjet! Zastavila ho až FBI

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) zatkl bývalého člena námořní pěchoty. Údajně plánoval teroristický útok v San Francisku v období Vánoc. V jeho bytě agenti našli střelné zbraně, závěť i vzkaz pro prezidenta Trumpa.

Prásk.tv píše:

Kate Elizabeth Prichard - 1
čtěte o tématu zatčení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Čech zadržený v Hondurasu
22.12.
operace "salvador"

V Hondurasu chytili hledaného Čecha, měl krást i prodávat drogy

Mezinárodní policejní spolupráce se opět vyplatila, po více než roce byl v Hondurasu zadržen Čech, který má na svědomí loupeže, krádeže starožitností a nedovolenou výrobu a obchodování s drogami. Tamní justice nyní rozhoduje o jeho vydání do České republiky.

Čínská policie
09.12.
brutální vražda

Třináctiletý chlapec useknul matce hlavu! Vše natočil na video

Čínské úřady zadržely třináctiletého mladíka, který údajně zabil svou matku a následně jí sťal hlavu. Mladík hrůzný čin natočil na video a rozeslal svým kamarádům. Jeden z nich ukázal brutální video svým rodičům.

Gruzínský prezident Michail Saakašvili
aktualizováno 09.12.
Podruhé v jednom týdnu

Saakašvili znovu v poutech. Podle žalobce bere špinavé peníze

Ukrajinské bezpečnostní složky zadržely bývalého gruzínského prezidenta a opozičního politika Michaila Saakašviliho. Saakašvili byl zatčen už v úterý, z policejní dodávky ho ovšem osvobodil početný dav jeho příznivců.

Pobodání - ilustrační foto
07.12.
Drama v herně

Lupič chytil barmanku pod krkem a hrozil jí nožem. Stejně neuspěl

S prázdnou odešel ve středu v noci z herny v Jindřichově Hradci lupič, který se snažil z barmanky násilím vymámit tržbu. Když mu žena řekla, že jsou všude kamery, lekl se a utekl. Policisté ho ovšem dopadli velmi rychle.

V Kyjevě se pokusili zatknout gruzínského exprezidenta Saakašviliho
aktualizováno 05.12.
Dramatické chvíle

VIDEO: Dav přepadl policejní auto a osvobodil zatčeného politika

Hodně rušno bylo v úterý ráno v ukrajinském Kyjevě. Agenti kontrarozvědky SBU si do bytového domu přišli pro opozičního politika a bývalého gruzínského prezidenta Michaila Saakašviliho. Zásah se ale ani zdaleka nevyvíjel podle představ tajné služby.

Žena si stěžovala na smradlavé nohy v letadle - 1
04.12.
Neuvěřitelná historka

Cestujícímu v autobusu tak páchly nohy, že skončil na policii

Asi každý má ve svém okolí někoho, koho ucítí ještě dřív, než ho uvidí. Zvlášť pokud se dotyčný zuje. Přesto je příběh z Indie, kdy vyzutí bot v autobuse způsobilo (nejen) poprask, na úplně jiné úrovni.

Sacha Baron Cohen jako Borat
15.11.
Citlivé téma

Češi se převlékli za Borata, zatkla je policie a dostali pokutu

Hodně dlouho bude na výlet do kazašské Astany vzpomínat skupina šesti českých turistů. Ti se na konci minulého týdne převlékli do odhalujících mužských plavek, které proslavil film Borat a chtěli si pořídit fotku. Dopadlo to ale úplně jinak.