Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zadržení pachatele
15.04.
Výhrůžný telefonát

Drama na lince 158: Zavěsíte a někoho zastřelím! AUDIO

Pražští kriminalisté velmi rychle vypátrali muže, který měl před týdnem volat několikrát na tísňové linky. Nejdřív si vymýšlel, že na několika místech hoří. Pak přitvrdil a začal vyhrožovat, že pokud operátor zavěsí telefon, půjde ven a někoho zastřelí.

Metropolitní policie - ilustrační fot
13.04.
Dobrá práce policie

Britská policie: Zabránili jsme útoku v Londýně! Zatkli dva lidi

Protiteroristická jednotka londýnské metropolitní policie zadržela v pátek odpoledne sedmadvacetiletého muže. Podle policistů je muž podezřelý, že připravoval teroristický útok. Ve vazbě skončila i o tři roky mladší žena, která měla o jeho plánech vědět.

Týraná dívka Ilustrační snímek
aktualizováno 04.04.
šíření pornografie

Chorvatsko řeší strašlivý případ, muž měl zneužít přes 50 dětí!

Strašlivý případ sexuálního zneužívání dětí řeší chorvatští policisté, kteří již zatkli mladého muže (24). Ten měl napříč celou zemí kontaktovat více než padesát nezletilých dívek. Mnoho z nich bylo mladších patnácti let. Své oběti si vybíral na sociálních sítích, kde po nich následně vyžadoval sexuální představení. Došlo i na vydírání.

Prásk.tv píše:

Kate Elizabeth Prichard - 1
čtěte o tématu zatčení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Carles Puigdemont, premiér katalánské vlády
aktualizováno 25.03.
Nezávislost Katalánska

Pomsta za referendum: Bývalého premiéra Katalánska zadrželi

atalánský expremiér Carles Puigdemont, který se vyhýbá španělské justici, byl zadržen v Německu. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na politikova právníka. Podle nepotvrzených informací, které se objevily na twitteru, Puigdemonta zadrželi, když překročil hranici z Dánska. Ve Španělsku je obžalován ze vzpoury kvůli snahám o nezávislost Katalánska.

U Brita v Peru našli policisté 32 kilo kokainu
25.03.
Obrovská zásilka

Češka Tereza vezla devět kilo drog, mladý Brit ji hravě překonal!

Peruánští policisté tento týden zatkli v hlavním městě Limě pašeráka drog z Velké Británie, který v kufru skrýval neuvěřitelných 32 kilo kokainu. Češku Terezu, která nyní čeká na soud v pákistánském vězení, tak množstvím narkotik trumfnul skoro čtyřnásobně.

Salíh Muslim
aktualizováno 25.02.
vůdce kurdů

V Praze zatkli kurdského politika, Turci vypsali milionovou odměnu

V sobotu byl podle turecké zpravodajské agentury v Praze zatčen jeden z bývalých vůdčích členů Strany demokratické unie, která je považována za odnož Strany kurdských pracujících (PKK). Tu Turecko považuje za teroristickou organizaci. Na Sáliha Muslima Turecko vypsalo odměnu milion dolarů.

Ples - ilustrační
aktualizováno 21.02.
výtržnictví

Na plesu v Opavě se strhla rvačka. Facky lítaly kvůli tombole

Vrcholem plesu v Opavě měla být o minulém víkendu tombola. Soutěž o hlavní ceny se ale zvrhla v pěstní souboj. Jednomu z účastníků se totiž nelíbilo, že si hlavní cenu vylosoval někdo jiný než on. Policie ho obvinila z výtržnictví.

Zatčení Saakasviliho
13.02.
promluvil o vyhoštění

Zatčení exprezidenta Saakašviliho na videu! Byl násilně deportován

Bývalý gruzínský prezident Michail Saakašvili, který byl násilně deportován z ukrajinského Kyjeva do Polska, promluvil o svém vyhoštění. Saakašvili je ve své rodné zemi stíhaný i pravomocně odsouzený. Polský azyl ale odmítá. Záběry z jeho zatčení v kyjevské restauraci se teď dostaly na veřejnost.

Steven a Katie Pladlovi
aktualizováno 04.02.
Zatkla je policie

Muž opustil manželku kvůli vlastní dceři! Vzali se a mají spolu dítě

Podivný příběh rozplétají američtí policisté. Malou Katie dali rodiče k adopci, v dospělosti se je rozhodla najít. K rodině se nakonec nastěhovala, zároveň ale také rozbila vztah rodičů. S biologickým otcem začala souložit, dokonce spolu mají dítě! Oba zatkla policie.

Zadržená Češka Tereza H. čeká v pákistánském vězení na soud
aktualizováno 24.01.
propletené vztahy

Tereza H. měla několik kompliců. Známe detaily jejich spolupráce!

Za drogovým gangem, do kterého se zapletla pašeračka Tereza H., stojí několik lidí. Vyšetřovatelé postupně odhalují jejich jména a vyplouvají na povrch bližší informace ohledně událostí, které předcházely jejímu zatčení.