Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pouta - ilustrační záběr
03.10.
Moderní otroctví

Gang tahal Čechy do Británie na otrockou práci. Zatkli šest lidí

Policie v britském hrabství Kent na východě země zadržela ve středu šest lidí. Britové je podezřívají, že zotročovali české občany. Členy stejné skupiny zatýkali policisté už v květnu.

Muslim obviněný z plánování útoku
aktualizováno 17.09.
měl chystat útok

Obviněný muslim Dominik byl dříve ministrant. Pak se vše zvrtlo

Policisté obvinili radikálního muslima původem ze Slovenska z přípravy teroristického útoku poté, co v jeho bytě v Praze zajistili chemikálie a podrobné plány na výrobu výbušnin. Mladík pobýval v Praze několik let, před třemi roky konvertoval k islámu, předtím ale žil v přísně katolické rodině.

Tereza H. je ve vězení už 9 měsíců
13.09.
další soud

Tereza H. je ve vězení už devět měsíců, změnila se k nepoznání!

Dlouhé měsíce tráví Češka Tereza H. (22) v pákistánském vězení v Láhauru. I přes dlouhodobý pobyt ve vězení se zdá, že se Tereze nedaří úplně zle. Ve středu opět stanula před soudem a jako obvykle ji zaznamenaly kamery, na kterých je vidět, že se změnila skoro k nepoznání.

Prásk.tv píše:

Ondřej Bábor
čtěte o tématu zatčení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč a jak investovat do vzdělání?

Investice do vzdělání je opodstatněná z mnoha důvodů.

Kontrola kamionu
04.09.
předali je policii

V kamionu u Mělníka chytili dva migranty. Jeden je ještě dítě!

Neočekávaný náklad nalezli pracovníci, kteří vykládali kamion v areálu Elektrárny Mělník. Při výkladce objevili v návěsu dva mladíky cizí národnosti. Na místo okamžitě přivolali policii.

Policie pátrá po podezřelém
aktualizováno 25.07.
Odsouzeníhodné jednání

Policisté dopadli muže, který měl okrást epileptičku. Je v podmínce

Pražští policisté dopadli mladíka, který podle nich nedávno okradl ženu, která právě měla epileptický záchvat. Vzal jí kabelku s penězi i platebními kartami. Není to jeho první konflikt se zákonem.

Požár výškového bytového domu v londýnské čtvrti White City
07.06.
ohavný podvod

Devět lidí se přiživilo na požáru Grenfell Tower, skončili v poutech

Metropolitní policie zadržela ve čtvrtek odpoledne celkem devět lidí napříč celým Londýnem. Všichni jsou podezřelý z toho, že se vydávali za oběti strašlivého požáru v obytné věži Grenfell Tower. Jedná se přitom i o milionové částky.

Drsné zadržení na pláži v New Jersey
01.06.
nové záběry

Nové záběry drsného zatčení: Žena kladla odpor, dostala pěstí do hlavy

Video, na kterém na pláži v New Jersey policista při zatýkání surově bije mladou maminku do hlavy, vyvolalo bouřlivé reakce. Samotná policie, které se incident týkal, okamžitě rozjela vyšetřování. Policisté byli prozatím přeřazeni do administrativního oddělení. Policie v reakci zveřejnila videa z kamer, které mají strážníci na sobě.

Ženu znásilnili na dovolené v Sorrentu
aktualizováno 15.05.
Dvanáct mužů

Gang znásilnil turistku v populární destinaci! Vše natočili a zveřejnili

Oblíbená destinace se stala místem otřesného činu dvanácti mužů. V italském Sorrentu měli hromadně znásilnit turistku, vše navíc natáčeli na mobil a video poslali do společné konverzace na WhatsAppu. Policie zadržela pět pachatelů, dalších sedm ale podezírá.

Těžkooděnci
15.05.
Pořádný přešlap

Policisté šli pro rváče, co zbili číšníka. Jenže se šeredně spletli!

Je to tři týdny, co do hotelu Astoria v Praze napochodovali po zuby ozbrojení policejní těžkooděnci. Přišli si sem pro skupinu cizinců, kteří v restauraci v centru města brutálně zmlátili číšníka. Jenže se spletli a "vyšlápli" si na skupinu nicnetušících turistů.

Bezpečnostní kamera
aktualizováno 29.04.
rozpoznání obličejů

Kamerový systém na letišti by cizince nepoznal, brání se policie

Kamerový systém na rozpoznávání obličejů na letišti by měl plně fungovat do tří měsíců. Říkají to policisté, kteří byli v posledních dnech kritizováni za to, že tuto novinku nevyužili při pátrání po cizincích podezřelých z brutálního napadení číšníka. Muže se podařilo dopadnout až díky svědkům a ostraze ruzyňského letiště.