Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Cizinci před soudem
včera 18:57
Několikátý případ

Tři cizinci surově zbili návštěvníky herny. Soud je poslal do vazby

Soud poslal do vazby trojici cizinců, kteří měli podle policistů koncem září v Pardubicích v Polabinách napadnout návštěvníky herny. Za poslední dobu se jedná o několikátý podobný případ. Už dříve tam policisté vyšetřovali i úmrtí ženy, která za nejasných okolností vypadla z okna ubytovny.

Útok v centru Melbourne - 5
aktualizováno 09.11.
Pachatel zemřel

Útok v Melbourne. Muž pobodal tři lidi, policie ho zastřelila. VIDEO

Jeden člověk zemřel a dva byli zraněni při útoku neznámého muže v centru australského Melbourne. Pachatel zaútočil i na policisty, kteří jej postřelili. Muž v nemocnici zemřel. Bezprostředně před útokem zachvátily plameny jedno z aut zaparkovaných na křižovatce vedle místa, kde pachatel řádil.

Bývalý voják v Los Angeles zastřelil 12 lidí
08.11.
Střelba v USA

Masakr v baru má na svědomí bývalý mariňák. Zastřelil 12 lidí!

Bývalý americký mariňák začal střílet ve středu před půlnocí místního času v baru a nočním klubu ve městě Thousand Oaks na předměstí Los Angeles. Při střelbě zabil 12 lidí, další jsou zraněni. Třináctým mrtvým je samotný střelec.

Prásk.tv píše:

Lvice zaútočila v cirkuse na malou dívku
čtěte o tématu napadení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Nelegální obchod s tygry - 6
aktualizováno 07.11.
Vypjaté emoce

Kauza zabitých tygrů je u žalobce, Berousek napadl štáb TV Nova!

Kriminalisté ukončili vyšetřování případu zabitých tygrů, v němž figuruje i člen cirkusového klanu Berousků Ludvík. Vyšetřovatel poslal podklady na státní zastupitelství s návrhem na podání obžaloby. A štáb TV Nova se přesvědčil, že Berouskovi příbuzní nesnášejí celou situaci právě dobře.

Vybrždění a napadení
07.11.
Nepochopitelná agrese

Předjetí, vybrždění, bitka. Řidiči se servali na silnici mezi auty! VIDEO

Začalo to nevinným předjížděním, skončilo to pěstním soubojem na rušné silnici mezi projíždějícími auty. Šílený incident na okraji Prahy už půl roku vyšetřuje policie, obvinění ale dosud nepadlo. Vše navíc zaznamenala palubní kamera jednoho z vozů.

Beran na Přerovsku napadl ženu
aktualizováno 05.11.
Rozzuřené zvíře

Ženu na Přerovsku napadl uprchlý beran! Hodinu a půl jí ubližoval

Na Přerovsku utekl agresivní beran z ohrady a napadl starší ženu. Povalil ji na zem a hodinu a půl na ni útočil. Žena skončila s vážnými zraněními v nemocnici.

Roman z Výměny manželek
aktualizováno 03.11.
VIDEO Mačkáš mi hada

Brutální útok Romana z Výměny manželek! Takhle napadl číšníka

Účastník reality show Výměna manželek Roman, který proslul scénkou s hadem své tehdejší přítelkyně Jany, kterého při objetí zmáčknul, což vyvolalo ostrou Janinu reakci, tvrdí, že dnes žije úplně jiný život, než jaký měli možnost vidět diváci. Teď se ale objevilo video z kavárny, kde Roman brutálně napadl číšníka.

Liška
02.11.
Chybí jim potrava

Divoká zvířata se stahují do měst, napadají lidi! Odborníci varují

Divoká zvířata v poslední době ztrácejí veškeré zábrany. Čím dál častěji se objevují přímo ve městech a přestávají se bát lidí. Podle odborníků je to kvůli říji, hustotě zalidnění a především potravě, která na polích hlavně kvůli suchu chybí.

Kůrovec
aktualizováno 02.11.
2000 napadených stromů

Kůrovec se prokousal na vrcholky hor! Uzavřou některé stezky

Kůrovec napadl už i horské oblasti Jeseníků, kam se dříve dostal jen minimálně. Kvůli dlouhodobému suchu a teplu ničí i smrkové porosty v národní přírodní rezervaci Rejvíz a jejím okolí. Správa Chráněné oblasti už kvůli tomu dokonce zvažuje omezení přístupu.

Muž napadl jiného muže dopravní značkou
02.11.
poznáte ho?

Drsný útok v Praze: Mladík zmlátil druhého dopravní značkou

Těžko pochopitelný případ řeší v těchto dnech pražští policisté. Jeden muž napadl druhého dopravní značkou. Útočníka natočily bezpečnostní kamery.