Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Napadení tyčí
aktualizováno včera 18:11
drsný útok

Muž před Vánocemi zmlátil ženu železnou tyčí. Poznáte ho?

Kriminalisté pátrají po útočníkovi, který krátce před Štědrým dnem napadl ženu železnou tyčí ve čtvrti Klíše v Ústí nad Labem. Policii se dosud nedaří pachatele identifikovat. Žena skončila s vážným zraněním v nemocnici a ze svých zranění se dodnes léčí. Agresivní útok zachytily bezpečnostní kamery.

Rozzuřený pes
14.01.
Neštěstí na Slovensku

Toulavý pes se vrhnul na 10letou dívku! Pokousal ji na krku a tváři

Desetileté děvčátko v malé obci na jihu Slovenska vážně zranil toulavý pes. Pokousal ji na krku a v obličeji. Holčička navíc utrpěla šok, byla převezena do nemocnice. Psa zastřelil soused legálně drženou zbraní.

Miloš Zeman napadený u voleb - 2
13.01.
foto + video útok ve volební místnosti

Policie popsala detaily napadení Zemana: Tohle teď čeká útočnici!

Policie zveřejnila detailní informace o včerejším napadení prezidenta Miloše Zemana ve volební místnosti. Útočnice je podezřelá z trestného činu výtržnictví a čeká na verdikt samosoudce v cele předběžného zadržení.

Prásk.tv píše:

Camilla Parker a Kate Middleton
čtěte o tématu napadení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Napadení Miloše Zemana u voleb - reakce
12.01.
Reakce přihlížejících

ROZBOR: Kruliš se při útoku na Zemana jen smál! Ostatní v šoku

První den voleb poznamenal pokus o útok na prezidenta Miloše Zemana. A zatímco někteří členové jeho ochranky zareagovali bezchybně, dalším reakce pořádně trvala. Ženy ve volební komisi ani Ivana Zemanová zase netušily, co se děje. A Zemanův poradce Kruliš se jen usmíval...

Napadení Miloše Zemana u voleb - Karla Šlechtová a Dominik Feri
aktualizováno 12.01.
Nahá demonstrantka

Reakce na napadení prezidenta: Šlechtová zuří, Feri vtipkuje

Na incident ve volební místnosti, kde měl hlasovat prezident Miloš Zeman, reagují čeští politici. Podle ministryně obrany Karly Šlechtová je to, co se děje vůči prezidentovi "hnus". Útok odsoudili i někteří soupeři Miloše Zemana.

Miloš Zeman napadený u voleb
aktualizováno 12.01.
Video Vážný incident

Nahá žena a vyděšený prezident. Pusťte si video útoku na Zemana

Prezidenta Miloše Zemana přímo ve volební místnosti napadla neznámá žena. K hlavě státu se rozběhla ve chvíli, kdy se Zeman chystal odvolit. Útočnici zneškodnila ochranka.

Psí spřežení
12.01.
majitel je nezvládá

Psí smečka terorizuje obec. Obyvatelé se bojí o své bezpečí

Rodinná procházka se včera v obci Česká Kubice na Domažlicku proměnila v horor. Rodina pana Rostislava si vyšla na procházku s osmiměsíční fenkou Angie. Idylku však narušila smečka tažných psů jednoho z místních obyvatel.

Napadená žena - 2
12.01.
Napadení v Rumburku

Dívka se bránila násilníkovi, bodl ji do nohy! Pátrá po něm policie

Policie pátrá po muži, který v Rumburku napadl mladou ženu. Vyhrožoval jí bodnou zbraní a přinutil ji dojít do nedalekého lesa. Když se dívka začala bránit, muž ji bodl do nohy. I přesto mu dokázala nastříkat do obličeje slzný sprej a utéct.

Smrt taxikáře v Plzni
aktualizováno 07.01.
video z místa mají podezřelého

Taxikář vezl klienta z Plzně domů, na chodbě pak našli jeho mrtvolu!

V neděli ráno našli lidé na chodbě jednoho z plzeňských domů tělo mrtvého muže. Podle informací TV Nova má jít o taxikáře, který vezl klienta domů. Policie potvrdila, že prověřuje násilný trestný čin, podezřelého už zadržela.

Útok v Liberci
aktualizováno 05.01.
policejní manévry

Útočníci v libereckém obchodě ubodali ženu. Jsou na útěku!

Dvojice mužů zaútočila v pátek ráno nožem na muže a ženu v prodejně potravin ve Vratislavicích nad Nisou. Žena následkům zranění na místě podlehla, muž skončil ve vážném stavu v nemocnici. Po útočnících pátrá policie.