Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Těhotenské břicho
13.01.
Otřesný případ

Muž v Německu při hádce pobodal těhotnou ženu, o dítě přišla!

Obrovskou tragédií skončila v pátek na západě Německa návštěva pětadvacetiletého Afghánce v nemocnici. Muž se tu pohádal se stejně starou těhotnou ženou, kterou následně pobodal a zabil tak její nenarozené dítě.

Lois Ashtonová nyní
12.01.
Neuvěřitelný grázl

Dívka si změnila "profilovku" na facebooku, přítel jí vykopl zuby!

Nejspíš doživotní trauma má na krku devětadvacetiletá Lois Ashtonová z anglického Liverpoolu. Její partner jí kvůli tomu, že si na facebooku změnila profilový obrázek, brutálně napadl a vykopl jí tři zuby!

Dvě ženy umučily mladou maminku
12.01.
Napadení na Slovensku

Matka dvou dětí nepřinesla dřevo. Rodina ji za to měla ubít k smrti!

Slovenská policie řeší otřesný případ, který se stal na Silvestra ve městě Rimavská sobota. Mladá maminka od dvou dětí (29) se vydala do lesa pro dříví. To však nepřinesla a její dvě příbuzné ji za to ubily. O tři dny později ji odvezly do nemocnice, ale bylo už pozdě. Maminka zraněním podlehla.

Prásk.tv píše:

Meaghan Mackey - 1
čtěte o tématu napadení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Velký bílý žralok
aktualizováno 10.01.
zvířeti nešmakoval

Obří žralok napadl v USA surfaře. Nechutnal mu, tak odplaval pryč

S padesáti stehy na nohou skončil mladý surfař z Kalifornie po tom, co ho napadl žralok. Po útoku zvíře odplavalo, podle mladíka žralokovi nejspíš nechutnal.

Krvavá bitka v Košicích
aktualizováno 09.01.
Děsivá zábava

Krvavá bitka dívek v Košicích: Nové informace i vyjádření školy

Video, na kterém se mlátí dvě mladé dívky ze slovenských Košic, obletělo v minulém týdnu sociální sítě. Podle zjištění televize Markíza navíc navštěvují teprve základní školu. Instruktor sebeobrany však před takovými bitkami varuje.

Frank Magnitz
08.01.
rozmlátili mu hlavu

Poslance AfD v Brémách brutálně napadli. Je vážně zraněný

Poslanec a šéf brémské organizace německé krajněpravicové strany Alternativa pro Německo (AfD) Frank Magnitz skončil po útoku neznámých mužů v nemocnici. Maskovaná trojice jej napadla v pondělí odpoledne, když se vracel z novoroční recepce. Magnitz utrpěl vážné poranění hlavy.

Napadení
08.01.
Otřesný případ

Brutální napadení v Plzni: Dívka (19) skončila zkopaná a okradená!

Policisté pátrají po neznámém pachateli, který v sobotu napadl v plzeňské Pallově ulici devatenáctiletou ženu. Ta brzy ráno procházela podchodem, kde si na ni agresor počkal.

Graham Page
07.01.
Sporná situace

Muž vytáhl ženu z auta a zachránil jí život. Odsoudili ho za napadení!

Muž z anglického Bristolu našel doma dopis na rozloučenou, který psala jeho manželka. Když ji objevil opilou za volantem jejich auta, odvedl ji zpět do domu a zachránil jí tak život. Podle svědka ji ale přitom praštil do hlavy, za což byl odsouzen.

Týraná žena
aktualizováno 06.01.
video vyřazovací turnaj?

Facky, kopance a řev. Krvavou bitku dívek v Košicích řeší policie

Záběry, na kterých se dvě mladé dívky pravděpodobně z Košic vzájemně napadají před zraky několika desítek dalších mladých lidí, rychle začaly zajímat i policii. Ta už začala jednat a snaží se mladé dívky i další svědky ztotožnit.

Muž zaútočil na policistu nožem
03.01.
násilný útok

Muž měl zbít svoji ženu, pak na policisty vyběhl s nožem!

Čtyřicetiletý násilník měl v obci na Jihlavsku surově napadnout svoji ženu. Když policie vnikla do domu, muž údajně na jednoho z policistů zaútočil nožem.