Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Napadení strážníků v Brně
Aktualizováno 28.4. 2017 18:03
chtěli uctít kamaráda

VIDEO: Dvacítka bezdomovců se psy zaútočila v Brně na strážníky!

Hromadnému napadení čelili ve čtvrtek večer strážníci v podchodu pod brněnským hlavním nádražím. Pustila se do nich skupina asi dvaceti bezdomovců se psy. Útočníci tvrdili, že chtěli uctít památku zesnulého kamaráda.

Útok na parlametn v Makedonii
Aktualizováno 28.4. 2017 12:52
útok na parlament

Makedonci si drsně vyřizovali účty s politiky, 100 zraněných! VIDEO

Asi stovka lidí se ve čtvrtek zranila, když dav zaútočil na budovu parlamentu v Makedonii. Záběry ukazují, že šlo o život. Demonstranti neunesli výsledek jednání o nové koalici. Mezi zraněnými je 22 policistů a tři politici - včetně šéfa opozice.

unikátní metoda

Dřevěný kostel napadli červotoči! Pro záchranu z něj udělali saunu

Do dřevěného kostelíku v Hradci Králové se pustil dřevokazný hmyz, odborníci z Česka proto vůbec poprvé vyzkoušeli unikátní metodu, kterou používají i v Německu. Jde o termosanaci, kdy zaměstnanci specializované firmy obalí celou stavbu igelitem a dovnitř pak vhání horký vzduch, který hmyz zahubí.

Prásk.tv píše:

Josef Rychtář - 1
čtěte o tématu napadení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - dnes vstupenky za 300 Kč! Na místě za 500 Kč

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Unavený řidič
Aktualizováno 25.4. 2017 15:47
hledají se svědci

Senior musel zastavit na kruháči, naštvaný řidič mu dal rány pěstí!

Když před ním senior zastavil na kruhovém přejezdu v Klatovech, řidiči ruply nervy, vystoupil z auta a muže začal tlouct pěstí do hlavy. Senior skončil v nemocnici, útočníka nyní hledá policie.

Napadení důchodce na Proseku
Aktualizováno 23.4. 2017 20:14
VIDEO Na zastávce v Praze

Opilec zbil seniora do bezvědomí! Takhle si to s ním ostatní vyřídili

Na pražském Proseku napadl 70letého důchodce opilec, který mu chtěl ukrást tašku s nákupem. Když se začal bránit, muž ho ztloukl a zkopal do bezvědomí. Vše zachytily bezpečnostní kamery a útočníka, který se pak snažil ujet autobusem, zadržel řidič a jeden z cestujících.

Krvavá pomlázka ve Zlonicích na Kladensku
Aktualizováno 17.4. 2017 21:57
Nože a alkohol

Krvavé Velikonoce u Kladna! Velká rvačka, dva pobodaní!

Krvavou řeží skončilo Velikonoční pondělí ve Zlonicích na Kladensku. Dvě skupinky místních se tu do sebe pustily pěstmi i noži. Výsledkem jsou dva pobodaní a další tři zranění.

Další dva zranění

Útok v Jeruzalémě: Muž ubodal v tramvaji britskou turistku (†23)

Třiadvacetiletá žena zemřela a dva další lidé byli zraněni po útoku neznámého teroristy v jeruzalémské tramvaji. Muž mladou studentku z Velké Británie, která byla v Izraeli na dovolené, několikrát bodnul do břicha a hrudníku. Po převozu do nemocnice zemřela. Pachatele policisté zadrželi.

hrozí mu vězení

Muž tvrdil, že má vojenský výcvik, a napadl policistu! Hořce litoval

Brněnského strážníka napadl jeden z bezdomovců, kteří v centru města popíjeli alkohol a u starého autobusového nádraží obtěžovali cestující. Muž hlídce tvrdil, že má vojenský výcvik a poté zaútočil na jednoho ze strážníků. Agresor skončil na zemi v poutech.

Vymyslela si to?

"Bil mě a hrozil upálením," tvrdila žena. U soudu úplně otočila!

Krajský soud v Olomouci začal projednávat případ údajného brutálního napadení 24leté dívky. To se mělo odehrát loni na konci července v jedné šternberské ubytovně. Její tehdejší přítel jí měl dokonce vyhrožovat upálením. Jenomže oběť dnes u soudu všechno popřela.

Deviant
Aktualizováno 11.4. 2017 20:41
nepovedený vtip

Strkal opilému kamarádovi penis před pusu. Ten ho málem zabil

Krajský soud v Liberci řeší kuriózní případ pokusu o vraždu, který se stal loni v červenci v Mimoni na Českolipsku. Muž se tam v hospodě vrhnul na svého kamaráda s nožem a málem ho zabil. A to jen proto, že si z něj přátelé udělali legraci.