Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pomozte je najít

Muž okřikl mladíky v metru, srazili ho na zem a kopli do hlavy. VIDEO

Pražští policisté pátrají po dvojici mužů, která na začátku června způsobila vážná zranění obličeje osmatřicetiletému muži, který je předtím okřikl, když na nástupišti ve stanici Muzeum, dělali nepořádek. Agresoři muže opakovaně praštili pěstí do obličeje a když spadl na zem, tak ho dokonce do hlavy kopli!

Násilník z Ostravy
Aktualizováno 19.6. 2017 17:56
Ostravský násilník

Znásilňovač už na nikoho nezaútočí, chytili ho díky DNA

Muž, který se v Ostravě na konci května pokusil znásilnit šestadvacetiletou dívku, je od včerejška za mřížemi. Policisté ho dopadli díky DNA, která po něm na místě zůstala. Dívka se mu naštěstí ubránila.

Pláž Playa d’en Bossa na Ibize, kde zaútočil žralok modrý
Aktualizováno 19.6. 2017 14:46
Středozemní moře!

Žralok zaútočil na turistu a kousl ho do ruky! Na ostrov lítají i Češi 

Na turisty vyhledávané pláži Playa d’en Bossa na ostrově Ibiza vypukla v sobotu panika poté, co tu žralok napadl a zranil postaršího turistu. Dravec se muži zakousl do ruky.

Prásk.tv píše:

Veronika Zelníčková se stala terčem brutálního napadení
čtěte o tématu napadení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Domácí násilí

Krásnou maminku málem ubil její přítel! FOTO jen pro silné povahy

Krásnou maminku brutálně napadl její přítel. Na 22letou Britku zaútočil, když spala doma v jižním Walesu. Zbil ji i přesto, že v náručí držela čtyřletého syna!

strach o život

Děsila se, že manžel zabije syna i ji. Zavolala policii, ta ji zachránila!

Až tři roky za mřížemi hrozí muži z Prachaticka, který měl své manželce a synovi vyhrožovat smrtí. Když na něj žena zavolala policisty, zabitím hrozil i jim. Skončil v poutech, teď ho za nebezpečné jednání čeká soud.

Venčení psa
Aktualizováno 5.6. 2017 16:25
brutální napadení

Žena venčila psa mezi domy, muž ji za to srazil pěstí k zemi a zmlátil!

Policie zadržela muže, kterého viní z napadení ženy v Proseticích na Teplicku. Agresor napadl ženu během venčení psa, srazil ji k zemi pěstí a údajně do ní začal i kopat. Zadržený muž je recidivista - byl odsouzen už 22krát.

Ženu vláčeli za autem
Aktualizováno 1.6. 2017 14:43
horor v německu vláčel ji za autem

Málem zabil svou exmanželku. Syn (2) brutální útok viděl, hrozivě trpí!

Neskutečně brutálním způsobem chtěl sprovodit ze světa svou exmanželku 39letý muž z Německa. Před očima syna (2) ji bodl do hrudníku, udeřil sekerou a nakonec přivázal za krk k autu lanem. V plné rychlosti pak nebohou ženu vláčel městem. Za brutální čin dostal 14 let, mladá maminka přežila jen zázrakem.

Žena telefonovala na chodníku, mladík ji brutálně zmlátil
Aktualizováno 1.6. 2017 13:36
nečekaný útok

Žena telefonovala na chodníku, mladík ji brutálně zmlátil a zkopal!

Zlínští policisté vyšetřují případ brutálního napadení ženy. Měl na ni zaútočit 21letý mladík a to zcela bezdůvodně, když na ulici telefonovala. Ženě pomohli kolemjdoucí.

Napadení v Chebu

Agresor, který pobodal přítelkyni, je už v cele. Ženu operovali

Policisté dnes dopoledne zadrželi muže, který je podezřelý z toho, že včera v Chebu nožem pobodal a vážně zranil svou přítelkyni. Policie potvrdila, že případ vyšetřuje jako pokus o vraždu.

Neznáte ho?

Pokus o znásilnění v Ostravě! Muž napadl dívku (26), policii uniká

Zatím neznámý muž si v ostravské tramvaji vyhlédl šestadvacetiletou ženu, kterou sledoval a následně po ní chtěl, aby se za peníze svlékla. Když to žena odmítla, pokusil se ji znásilnit. Volání o pomoc naštěstí slyšel kolemjdoucí a ženu zachránil. Po agresorovi pátrá policie.