Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Útok v londýně - BN
Aktualizováno Předevčírem 09:25
3 mrtví a 29 zraněných

Útok v Londýně! Muž najel autem do lidí, pak pobodal policistu

Nejméně tři nevinní lidé zemřeli a 29 bylo zraněno před budovou britského parlamentu a na nedalekém mostě v centru Londýna. Neznámý útočník na mostě najel do lidí, narazil do plotu u budovy parlamentu a pak pobodal policistu. Budova parlamentu byla okamžitě uzavřena.

Trolejbus
Aktualizováno 21.3. 2017 13:17
skončil v nemocnici

Řidič chtěl vykázat výtržníky z MHD. Tvrdě si to s ním vyřídili

Skupinka cestujících napadla řidiče městské hromadné dopravy v Jihlavě. Chtěl je vykázat z trolejbusu kvůli tomu, že s sebou měli psa bez vodítka a náhubku a neměli jízdenky. Napadený řidič skončil na pohotovosti.

Žena útočí nožem na muže - 3
Aktualizováno 20.3. 2017 13:51
domácí násilí

Idylka se změnila v horor: Žena při hádce bodla přítele kudlou do zad

Mladou ženu, která včera nožem napadla svého přítele, stíhají písečtí kriminalisté pro trestný čin ublížení na zdraví. Muž, kterého bodla do zad, musel vyhledat lékařskou pomoc.

Prásk.tv píše:

Paroubek s cerou Margaritou
čtěte o tématu napadení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE s portálem "Člověk k ruce"

STRES, ČASOVÁ TÍSEŇ, NEDOSTATEK FINANCÍ – taky už Vám to přerůstá přes hlavu? Existuje místo, kde najdete řešení pro téměř každou situaci.

výzva k pátrání

Staford do krve pokousal psa i dívku. Majitel s ním raději utekl

Vážné napadení psem a zřejmě i neposkytnutí pomoci vyšetřují od čtvrtka pražští policisté. Když Andrea venčila v Křeslicích svého psa, napadl ho jiný agresivní pes. Pak pokousal i dívku. Tomu všemu přihlížel dosud neznámý majitel agresivního útočníka. Z místa pak i se zvířetem utekl.

Stopařka
Aktualizováno 14.3. 2017 07:59
statistika po krajích

Kde hrozí stopařům nebezpečí? V tomto kraji jsou řidiči nejzvrhlejší

Útoků na stopaře ubývá, alespoň podle statistik, které zveřejnila policie. Zatímco ještě v roce 2006 musela policie řešit devět desítek nejrůznějších typů napadení, v roce 2015 už jich bylo jen něco přes dvacet. Ve kterých krajích byla situace nejhorší?

je ve vazbě

Nechutný útok v Klatovech: Zbil muže a znásilnil jeho přítelkyni!

Kradl, znásilnil ženu a brutálně zbil jejího přítele. To jsou obvinění, kvůli kterým skončil ve vazbě 28letý muž z Klatovska. Incident se odehrál o víkendu v garáži, kde žena se vým druhem bydlela.

galerie + video incident v Plzni

Hádka o dítě se dramaticky zvrtla: Partner ženy přejel jejího 'ex'!

Hádka dvou exmanželů v noci na neděli v plzeňské Bendově ulici došla tak daleko, že musela zasáhnout policie. Rozhádaný pár se přetahoval o dítě, incident vyvrcholil, když partner ženy srazil rozzuřeného tatínka dítěte autem.

Napadení nožem - 3
Aktualizováno 12.3. 2017 21:22
Útoky na Karlovarsku

Dva pokusy o vraždu za víkend! Oba napadení byli vážně zraněni

V sobotu policisté v Karlovarském kraji řešili první letošní případ vraždy, respektive pokusu o ni. Pachateli v zabití ženy zabránil jen rychlý zásah policistů. Přibližně o 24 hodin později skončila pokusem o vraždu rozmíška mužů na ubytovně v Mariánských Lázních. I tentokrát oběť naštěstí pobodání přežila.

To bolelo!

Muž 10 let odmítal sex, manželka mu provedla něco hrozného

Odmítat sex s vlastní manželkou se šeredně vymstilo jednatřicetiletému Indovi Vedu Prakaeshovi. Manželka, která jej podezřívala z nevěry, jej ve čtvrtek ráno v koupelně omráčila a uřízla mu penis! Včasný zásah lékařů ale muži zachránil život i pohlavní orgán.

brutální útok

Chůva jako z hororu: Čtyřletou dívenku shodila ze schodů! VIDEO

Rodiče v dobré víře svěřili svou čtyřletou dceru do rukou profesionální agentury na hlídání dětí. To ale netušili, jaké péče se jejich holčičce dostane. Chůva ji totiž brutálně shodila ze schodů.