Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pád vozidla z nákladního automobilu na Pražském okruhu - 3
aktualizováno 25.09.
obří kolony

Kamion převážel po Pražském okruhu auta. Jedno cestou ztratil

Dopravní nehoda zablokovala v pondělí odpoledne Pražský okruh. Řidič nákladního auta zde prudce zabrzdil a jedno z naložených vozidel značky peugeot přepadlo přes kabinu.

Kolony
20.05.
Dovolená v Chorvatsku

Při cestě na jih se zdržíte i několik hodin! Kdy a kde budou kolony?

Řidiči, kteří v létě zamíří do Chorvatska, by se měli obrnit trpělivostí. Pokud navíc vyjedou na přelomu července a srpna, může se jim cesta až dvojnásobně protáhnout! Kdy se nejvíc zdržíte a kde vás zbrzdí kolony? Podívejte se.

Jižní spojka kolabuje! Dopravu zastavila hromadná nehoda - 5
aktualizováno 11.05.
ranní komplikace

Víko od kanálu způsobilo kolaps dopravy v Praze! Tvoří se kolony

Dopravu v Praze komplikovaly ráno nehody i stavební práce, na mnoha místech bylo proto nutné počítat se zdržením. Stále se řidiči dlouhé minuty načekají hlavně na Jižní spojce, před lanovým mostem ve směru na Barrandovský most se propadlo víko od kanálu, pravý jízdní pruh je uzavřený.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Policejní kontrola - ilustrační foto
19.08.
dopravní omezení

Dopravu o víkendu zkomplikují kontroly, na tohle se zaměřují!

Ani tento víkend to pro řidiče nebude na silnicích žádný med. Hustá doprava se dá očekávat v okolí Brna, kde se pojede populární motoristický závod. Komplikace budou i v zahraničí, kde se zdržíte nejen kvůli uzavírkám, ale také kontrolám na hranicích.

Kolona
aktualizováno 11.08.
dopravní komplikace

Peklo na cestě k moři: Rakouskem o víkendu téměř neprojedete!

Pokud se o víkendu chystáte k moři, s největšími komplikacemi počítejte hned za hranicemi. Provoz na mnoha místech v Rakousku totiž zkomplikují uzavírky a velké akce.

Kolona ilustrační
aktualizováno 30.05.
rozsáhlá rekonstrukce

Cesta do Chorvatska? První problémy čekejte už v Česku!

Všechny řidiče, kteří jedou z Jihlavy na Vídeň a dál do Slovinska a Chorvatska, čekají ode dneška velké komplikace. Na císařské cestě mezi Jihlavou a Znojmem se totiž začíná opravovat další úsek. Omezení tam bude i během prázdnin, a řidiči by se tak měli připravit na dlouhé kolony a zdržení.

Nehoda kamionu na D1
aktualizováno 18.01.
video situace na dálnici

Nehody na D1: Kamion ve škarpě, dopravu komplikuje počasí!

Kvůli nepřízni počasí je část českých silnic namrzlá nebo pod sněhem. Na dálnicích se kvůli nehodám tvoří kolony vozidel, počkáte si na D1 i D5.

Cesta na dovolenou
aktualizováno 01.08.
Nejhorší týden prázdnin

Cestou k moři uvíznete v dlouhých kolonách! Kde je situace nejhorší?

Pokud se vydáváte autem na dovolenou k Jadranu, počítejte, že rozhodně nebudete sami. Tento víkend má být pro cestu do Chorvatska nejhorším z celých prázdnin.

Dopravní zácpy v Chorvatsku - 1
aktualizováno 25.07.
pozor na kolony

Dopravní kolaps na cestě do Chorvatska. Čtěte, kde se zdržíte!

Minimálně dvě hodiny se zdržíte, pokud jedete po dálnici A4 přes Slovinsko do Chorvatska. Kolona je dlouhá více než dvacet kilometrů. Se zdržením taky počítejte před hraničním přechodem Dragonja. Kolony se ale tvoří i v samotném Chorvatsku.