Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž s dítětem
20.09.
otcové samoživitelé

Otec samoživitel neměl na jídlo: Prodal majetek, pak mu vzali i dům

Nedávný článek o matkách samoživitelkách, které často nemají pořádně ani na jídlo, vzbudil ve čtenářích TN.cz velké ohlasy. Kontaktovalo nás i několik otců samoživitelů, jejichž životní situace je neméně složitá a popsali své příběhy.

Sociální bydlení
aktualizováno 15.09.
smutný příběh

Samoživitelky nemají ani na jídlo! Bořek poslal státu drsný vzkaz

S pouhými několika stovkami na měsíc musejí často vyjít matky samoživitelky. Svým dětem nemohou dopřát nic navíc, ani ty nejlevnější bonbony. Bořek z Havlíčkova Brodu udělal pro chudou rodinu něco krásného.

Hosineara Begum - 1
aktualizováno 22.12.
smutný osud

Žena vypadá jako netvor. Kvůli vážné nemoci už nechce žít

Narodila se s malým pupínkem na horním rtu a drobnými boulemi na obličeji a krku. Nyní však ženu pokrývají stovky nádorů a lidé se jí děsí. Proto nemocná žena žije v ústraní a vesničanům se snaží vyhýbat. V okolí je známá jako "Bramborová žena".

Prásk.tv píše:

Jaileene Andrade - 1
čtěte o tématu smutný osud na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme