Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Oprava dálnice D1 - 1
aktualizováno 27.04.
plánované opravy

Omezení, uzavírky a kolony: Na řidiče čeká na silnicích peklo

Máme před sebou několik dní volna. Pro ty, kdo vyrážejí na cesty, ale nemáme dobré zprávy. Spousta hlavních dopravních tahů po celé republice prochází opravami a tak se řidiči musejí připravit na komplikace.

Orální sex v autě
aktualizováno 20.04.
nádorové onemocnění

Zákazu orálního sexu se vysmáli, lékař ale všechny vyvedl z omylu

Kontroverzní zákon o zákazu orálního sexu, který prosazuje ugandský prezident, rozvířil vlny i v České republice. Mnoho lidí se zákazem nesouhlasí, někteří se mu vysmívají. Lékař a stomatolog ale varuje, počet nádorů hlavy, krku a dalších obtíží ve spojení s orálním sexem stoupá.

Kolony na silnicích
08.04.
Vyzkoušeli jsme

Pět uzavírek, nespočet omezení. Jak dlouho trvá cesta po D1?

Na cestách mezi Prahou a Brnem zažívají také v letošním roce řidiči spoustu komplikací. Kromě těch menších je na dálnici D1 pět rozsáhlých uzavírek. Štáb televize Nova projel v pátek celou cestu tam i zpátky, aby zjistil, zda se vyplatí některá omezení objíždět.

Prásk.tv píše:

Letenka - 1
čtěte o tématu omezení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Společnost Auto ESA poskytla vozy hvězdám z NHL

Petr Mrázek z klubu Philadephia Flyers a Tomáš Hertl ze San Jose Sharks budou během letní přestávky jezdit ve vozech Volvo XC60, které jim poskytla společnost Auto ESA.

Dopravní kolaps na D1
03.04.
Doprava kolabovala

Na silnice se vrátili dělníci, kolony se tvořily okamžitě. Měly až 7 km!

Na mnoha místech republiky v úterý kolabovala doprava. Od dubna totiž začíná na silnicích naplno stavební sezóna a teď poprvé po svátcích zažívaly opravované úseky a objízdné trasy nápor běžného provozu.

Čínsky prezident na návštěvě ČR
aktualizováno 11.03.
posílení moci

Čínský prezident může vládnout neomezeně! Schválil to parlament

Plenární zasedání čínského parlamentu dnes schválilo změnu ústavy, z níž bude vyškrtnuta klauzule omezující výkon funkce prezidenta na deset let. Podle očekávání hladce prošel návrh Čínské komunistické strany, který posílí pozici současné hlavy státu Si Ťin-pchinga. Ten bude moci nyní vládnout neomezeně.

Hromadná nehoda na dálnici D2
aktualizováno 02.03.
foto uvnitř dopravní komplikace

Hromadné nehody blokují dálnici i Pražský okruh. Pozor na kolony!

Na Pražském okruhu u Slivence směrem na letiště se v pátek stala vážná dopravní nehoda. Srazilo se tu celkem šest aut. Jednoho člověka museli záchranáři z auta vystříhávat, na místě se tvoří dlouhé kolony. A hromadná nehoda zastavila i provoz na dálnici D2, vozovka tu navíc namrzá, což situaci v dopravě jen komplikuje.

Nemocnice. Ilustrační foto.
20.02.
chřipková epidemie

Chřipka kosí i personál nemocnic! Operace se musí odkládat

Chřipková epidemie stále neustává a trápí celou Evropu, od začátku sezóny si nemoc vyžádala už 33 životů. Teď navíc přináší další komplikace, nemoci podléhá i zdravotní personál nemocnic. Chrudimská nemocnice kvůli tomu již musela odložit naplánované operace.

Řidič si myslel, že na D35 přejel mrtvé zvíře, ale šlo o člověka!
aktualizováno 17.01.
dopravní komplikace

Doprava na Vysočině kolabuje. D1 se znovu rozjela po 30 hodinách!

Přívaly sněhu ochromily Česko a po celé republice se v úterý staly stovky nehod. Největší nehoda byla na dálnici D1 u Větrného Jeníkova, kde bouraly desítky aut, kamionů a autobusů. Provoz na dálnici směrem na Prahu byl dlouho možný jedním jízdním pruhem. Dopravu navíc komplikuje náledí.

Hromadná nehoda na D1 - 4
aktualizováno 16.01.
řidiči, pozor! dopravní komplikace

D1 stála, srazilo se tam přes 50 aut! Jižní Morava hlásí kalamitu

Husté sněžení v kombinaci s mrazivými teplotami na mnoha místech Česka způsobilo dopravní komplikace. Na D1 se od rána stalo několik hromadných nehod, v té největší uvízly desítky aut. Jižní Morava hlásí kvůli sněhu kalamitní stav.

Silvestr v Praze - 3
11.01.
zábavní pyrotechnika

Obtěžují vás dělobuchy mimo Silvestr? Takhle se můžete bránit

Češi jsou zásadně proti používání zábavní pyrotechniky. Vyplývá to mimo jiné i z reakcí čtenářů TN.cz. Někteří by dokonce oželeli pyrotechniku i během silvestrovských oslav. Jiní chtějí klid alespoň mimo ně.