Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vítr
aktualizováno 07.12.
výstraha meteorologů

Večer se přižene silný vichr! Nejvíc bude foukat na těchto místech

Ledovka ráno komplikovala dopravu na jihu Moravy. Na Blanensku kvůli namrzlé silnici skončilo v příkopu několik aut. Večer pak meteorologové varují před silným větrem.

Demonstrace proti Babišovi
aktualizováno 23.11.
protestní akce

Proti Babišovi protestovaly tisíce lidí. "Nejsme tvoje firma!" zaznělo

Na protivládní demonstraci se sešlo několik tisíc lidí. Policie na protestující dav dohlížela a v případě nutnosti omezovala dopravu. Pochod demonstranti zakončili na Staroměstském náměstí, kde protest trval zhruba hodinu.

Srážka tramvají v Praze - 3
aktualizováno 22.11.
Srážka tramvají

V Praze se srazily dvě tramvaje! Na místě bylo dvanáct zraněných

Dvě tramvaje se srazily v Praze poblíž Tančícího domu na Jiráskově náměstí a zablokovaly tak dopravu. Zraněných je 12 cestujících. Provoz na trase byl obnovený o půl čtvrté.

Prásk.tv píše:

Letenka - 1
čtěte o tématu omezení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Oprava dálnice D1 - 1
aktualizováno 20.11.
Dálnice D1

Po dálnici krokem! Stavební firmy mají zpoždění a horší se počasí

Ředitelství silnic a dálnic řeší velké problémy na opravovaném úseku dálnice D1 mezi Humpolcem a Větrným Jeníkovem. Stavební firmy tam kvůli skluzu stále pracují a tudíž je tam omezen provoz. Jenže právě kvůli tomu je podle ŘSD ohrožena správná zimní údržba celého úseku, a tím i bezpečnost řidičů.

Kamion s naloženým bagrem se převrátil v Brně - 3
aktualizováno 19.11.
Nehoda v Brně

Lidi vyděsila velká rána! V Brně se převrátil kamion, blokoval dopravu

Hněvkovského ulici v Brně zablokoval převrácený kamion. Nehoda se stala na jedné z brněnských dopravních tepen a zkomplikovala dopravu ve městě.

Vlaky měly obrovská zpoždějí kvůli spadlému vedení
aktualizováno 18.11.
kolaps na železnici

Porucha zastavila vlaky v Praze! Některé spoje byly zrušeny

Porucha trakčního vedení ve stanici Praha Vršovice v sobotu ráno omezila železniční dopravu. Některé spoje vyjíždějící například z Hlavního nádraží měly i více než hodinové zpoždění, některé vlaky byly úplně zrušeny, další jezdily odklonem. Omezení skončilo okolo 13. hodiny.

Sanitka
aktualizováno 12.11.
vážná nehoda

Vlak v Praze srazil člověka, doprava nabírala dlouhé zpoždění

Ve stanici Praha - Vysočany srazil v pondělí brzy ráno vlak člověka. Vlaková doprava se z Vysočan na pražské hlavní nádraží zcela zastavila, krátce před šestou se podařilo provoz obnovit po jedné koleji. Podle Českých drah docházelo ke zpoždění až 20 minut, po sedmé hodině byl provoz obnoven.

Peníze - ilustrační foto
08.11.
zavřené finančáky

Musíte na poslední chvíli zaplatit daně? Pokladny zavřou na 18 dní!

Pokud v prosinci chcete navštívit finanční úřad nebo na poslední chvíli potřebujete zaplatit daně, měli byste vědět, že kvůli Vánocům bude provoz poboček omezen. Daňové pokladny zavřou na 18 dní.

Zákaz kouření
20.10.
První nekuřácká země na světě

Maďaři řeší zakáz prodeje cigaret lidem narozeným po roce 2020

O doživotním zákazu prodeje cigaret a dalších tabákových výrobků všem nově narozeným Maďarům uvažuje maďarská vláda. Kvůli novému zákonu by se mohla měnit i ústava.

Osli trpí pod macatými turisty - 2
15.10.
Krutá dřina

Osli trpěli pod obézními turisty! Řecko zákázalo vozit tlouštíky

K téměř sisyfovské dřině byli odsouzení řečtí oslové, který na svých hřbetech museli vozit obtloustlé turisty do kopců. A jen jednoho vyložili, hned na ně čekal další. Nyní si však i na tyto dříče vzpomněly úřady a omezily váhu, kterou oslové mohou najednou nést.