Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Skupina mladíků brutálně napadla cestujícího v metru
Aktualizováno 18.9. 2016 18:41
policejní pátrání

Brutální napadení: Kolemjdoucího bezdůvodně bili boxerem do hlavy

Kyjští policisté prosí veřejnost o pomoc při pátrání po skupince šesti mladíků, kteří brutálně napadli cestujícího ve stanici metra Palmovka. Útočníci se nebáli použít boxer a napadenému způsobili mnohačetná poranění na hlavě.

Floyd, nejsmutnější pes na světě - 1
Aktualizováno 24.6. 2016 10:32
Začarovaný kruh

Nejsmutnější pejsek: Stále se vrací do útulku, protože moc miluje lidi

Šestiletý Floyd je prý nejsmutnější pes na světě. Do útulku se vrátil už několikrát, jediným problémem je přitom to, že pejsek příliš miluje lidi. Možné majitele podle ošetřovatelů odrazuje právě i Floydův smutný výraz.

děda hrdina

Lupiči přepadli seniora v Mladé Boleslavi! Ubránil se a vypátral je

Dva lupiči v Mladé Boleslavi přepadli na ulici pětaosmdesátiletého seniora, a podle všeho nečekali, že se bude bránit. Bývalý sportovec ovšem útočníky opakovaně udeřil, a kriminalisté už oba pachatele - i díky jeho informacím - dopadli.

Prásk.tv píše:

Rytmus a Floyd Mayweather - 8
čtěte o tématu boxer na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - největší motoristická slavnost v ČR

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Psí hrdina

Tohle VIDEO vás dojme! Dvounohý boxer si poprvé užívá běh po pláži

Krásné video s dvounohým boxerem se stalo hitem internetu! Není divu, je na něm všechno - slunce, pláž, láska a zvíře, ke kterému osud nebyl zrovna nakloněn.

Akce Sámera Issy
Aktualizováno 12.12. 2013 22:10
Sámer ISSA

První VIDEO z místa, kde tekla krev! Podívejte se, jak reagovali lidi na mafiány

KRVAVÝ KŘEST NA AKCI SÁMERA ISSY: Pětičlenné komando Albánců ve středu v noci v pražském baru pobodalo profesionálního českého boxera a zranilo dva jeho známé. Podívejte se na video z místa incidentu, kde zpíval Sámer Issa.