Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vepřové maso
včera 06:59
Vyzkoušejte to

Grilovat lze i zdravě bez soli! S bylinkami naděláte velkou parádu

I z jednoduchého jídla na gril dovedou udělat gastronomický zážitek, protože mu dodají chuť i vůni. A navíc vás naučí používat míň soli! Bylinky se k letnímu grilování zkrátka hodí.

Recepty
09.07.
sezóna u grilu

Grilování může být chutné a zároveň i zdravé! 6 tipů, jak na to

Hlídáte si stravování, vybíráte zdravé potraviny a letní grilování vám do toho nějak nepasuje? Nemusíte mít obavy. Stačí si trochu pohlídat suroviny a postup jejich přípravy. Protože když víte, jak na to, jídla připravená na grilu vám zdravý životní styl nenabourají!

Gril, maso, zelenina
07.07.
recepty

Marinujeme maso na gril. Pět nejlepších receptů, dojde i na pivo!

Grilování masa se přes léto nevyhne snad nikdo z nás. Jak se s masem v kuchyni popasovat, aby se všichni strávníci olizovali? Přinášíme 5 tipů na marinády, kterými rozhodně nikoho neurazíte.

Prásk.tv píše:

Grill
čtěte o tématu gril na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Grilování
29.06.
základní rady

Grilovací sezóna je tu! S těmito tipy vám to půjde skoro samo

Grilovací sezóna je tu a rozhodně není třeba se přípravy pokrmů touto cestou bát. Navíc stačí dodržovat několik jednoduchých tipů a z grilování se stane jednoduchá a velmi příjemná záležitost.

Grilování
28.06.
Příprava na grilování

Grilovací sezóna zahájena! Je váš gril v pořádku? Rady a tipy

S teplým počasím přichází také čas grilování. Milovníci steaků, špízů a šťavnatých ryb už se nemůžou dočkat a žhaví své grily. Ty je ale potřeba po zimě patřičně připravit.

Grilování
02.06.
nesprávné používání

Češi často dělají při grilování základní chybu. Může je stát život

S teplým počasím začala grilovací sezóna a podle statistik více než půl milionu Čechů používá při grilování plynové grily. Problém ale je, že spousta lidí vůbec netuší, jak správně takové grily používat nebo skladovat, a to pak může mít katastrofální následky.

Vychytávky na kolo - 7
aktualizováno 21.08.
výlety do přírody

Vychytávky na kolo aneb pohodlí a grilování všude na cestách!

Jestliže patříte mezi výletníky fajnšmekry, chcete si dát kdekoli dobré jídlo nebo si kdekoli udělat pohodlí, může vás tento článek zajímat. Představíme vám přenosný solární gril a nafukovací pytel, ve kterém si můžete pohodlně odpočinout, jakmile třeba vyšlápnete na kole kopec.

Grilování
06.07.
LETNÍ POHODA!

Manuál pro milovníky grilování! Rady a tipy, jak na dobré masíčko

Teplé počasí je perfektní doba na to, přichystat na zahradu gril. Grilování má u nás navíc dlouholetou tradici, a nějaký se najde takřka v každé domácnosti. Naše tipy z vás udělají přeborníky!

VÍKEND: Nejlepší steaky
aktualizováno 06.04.

VÍKEND: Nejlepší steaky

Steak je podle některých gurmánů jídlem králů.

1754853
24.05.
Chytré grilování

UPGRADE: Solární a chytré grily vaše jídlo nespálí

Grilování bez starostí a strachu ze spáleného nebo nedopečeného masa? To je sen mnoha kuchařů, který se v posledních měsících daří plnit.