Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hromadná intoxikace dětí ve škole u Plzně - 7
aktualizováno 05.10.
rozbor látky

Hromadná intoxikace dětí ve škole u Plzně! 10 jich je v nemocnici

Ve škole v Chotěšově žák vystříkal třídu neznámou látkou, kvůli které se několika studentům udělalo zle. Na místo vyjeli záchranáři, hasiči i policisté a také speciální tým, který látku analyzoval. Zasaženo bylo kolem třinácti dětí. Jednalo se o dráždivé kosmetické přípravky.

Syntetické konopí na Ostravsku - 3
aktualizováno 14.09.
smrtící konopí

Kvůli zombie droze obvinili už šest lidí. Policie našla přes sto balení

Soud poslal do vazby 36letého muže obviněného z nedovolené výroby a nakládání s psychotropními látkami. Celkem stíhá šest lidí. Drogou se zatím na Ostravsku otrávilo 21 lidí, jeden člověk zemřel.

Člověk po požití zombie drogy
aktualizováno 14.09.
drastické fotky Smrtící droga

Zombie droga řádí nejen v Česku. Toto jsou její účinky

Nejen Českou republiku trápí šíření syntetické drogy Spice, která lidem způsobuje vážné zdravotní komplikace. Británie hovoří o tom, že současná situace už dosahuje epidemických rozměrů. Jak se lidé chovají po požití tzv. zombie drogy?

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Syntetické konopí na Ostravsku - 2
aktualizováno 13.09.
Smrtící droga

Lidí otrávených zombie drogou už je 21! Policie našla desítky balení

Česko děsí tzv. zombie droga, jejíž požití může mít smrtící následky. Počet otrávených astronomicky roste - ve čtvrtek odpoledne policie hlásí už 21 případů.

Sanitka
09.05.
Dohromady osm zraněných

Na stadionu v Příbrami unikal čpavek! Přiotrávilo se šest lidí

Na příbramském zimním stadionu ve středu ráno kvůli poruše unikl nebezpečný čpavek. Stadion i akvapark museli evakuovat. Záchranáři ošetřili nejdříve dva lidi, odpoledne sanitky do nemocnice odvezly šest lidí z vedlejší budovy.

Kaos se otrávil jukou
aktualizováno 25.02.
Pozor na to

Veterináři varují: Běžná rostlina může zabít vašeho mazlíčka!

Některé rostliny, které doma pěstujeme pro okrasu, můžou být smrtící. V nebezpečí jsou hlavně domácí zvířata, které se ne vždy podaří uhlídat. Veterináři teď varují před běžnou květinou, která dokáže psa nebo kočku otrávit. A připojili také příznaky.

Požár bytu v Kladně
aktualizováno 11.12.
Kvůli svíčce

Požáry na Kladensku: Rodina se nadýchala zplodin, pes uhořel

Hasiči na Kladensku vyráželi v noci ke dvěma požárům. V Pleteném Újezdu hořel rodinný dům, pětičlenná rodina se nadýchala zplodin. V Kladně začal hořet byt v panelovém domě. Oba požáry se zřejmě rozšířilo od svíčky.

Hřib Satan
aktualizováno 15.06.
Proč to udělali?

První otrava houbami: Manželé z Nymburska ochutnali hřib satan

Začala houbařská sezona, a tak bude přibývat i otrav jedovatými houbami. První případ intoxikace už zaznamenali záchranáři ze Středočeského kraje. Na Nymbursku ochutnal manželský pár hřib satan.

V Praze nouzově přistálo letadlo
aktualizováno 18.09.
dým v kabině

V Praze nouzově přistálo letadlo. Čtyřicet lidí skončilo v nemocnici

Asi čtyřicítka lidí musela být ve čtvrtek večer ošetřena v nemocnici potom, co na pražské Ruzyni nouzově přistálo letadlo. V kabině se totiž objevil kouř, kterým se lidé pravděpodobně intoxikovali.

Resuscitace byla marná
aktualizováno 17.09.
Zbytečná smrt

V Holešovicích zemřela 22letá dívka! Nejspíš se otrávila

Ve středu večer zemřela mladá dívka v Praze v Holešovicích. Byla nalezena v koupelně bez jakýchkoliv známek života. Resuscitace byla neúspěšná a kriminalisté čekají na pitvu.