Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Horoskop na jaro
20.03.
Jarní horoskop

JARO podle astrologa: Prozradil, co nás čeká v příštích měsících!

Jarní rovnodennost znamená pro astrology začátek nového roku. Měli byste se zbavit nepotřebných věcí a učinit zásadní rozhodnutí. Právě teď je podle horoskopu ten správný čas.

Alergie
05.03.
poletujcí pyl

Pylová sezóna je tu! První alergici už plní ordinace

S nástupem teplejšího počasí začínají krušné časy pro alergiky. Jarní teploty posledních dnů naplno odstartovaly pylovou sezónu. Po zimě tak k lékařům opět přicházejí lidé se zarudlýma očima a pylovou rýmou. Právě alergiků, které trápí pyly, je u nás zdaleka nejvíc.

Rok 2017
01.01.
Co nás čeká?

Numeroložka: Rok 2017 znamená nový začátek! Na tohle dejte pozor

Součet čísel v roce 2017 dává jedničku, která v numerologii znamená nový začátek. Dostaneme mnoho příležitostí, kterých bychom se měli chopit. Na rozdíl od roku 2016 na nás ale ten nový neklade tolik zodpovědnosti, bude čas i na odpočinek a radost. Čtěte, co dalšího nás podle numeroložky čeká.

Prásk.tv píše:

Tvoje tvář má známý hlas
čtěte o tématu začátek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Zahájení školního roku
aktualizováno 01.09.
začátek školy

Zeman dostal žákovskou knížku, Bělobrádek se vrátil na místo činu

Pro někoho nejhorší den roku, pro jiné chvíle, které se nemohli dočkat. 1. září dětem definitivně končí prázdniny a čeká je deset měsíců, kdy se jim budou snažit učitelé rozšířit obzory. První školní den s dětmi oslavují i politici, například prezident Miloš Zeman navštívil školu ve Stochově na Kladensku.

Oteplení
aktualizováno 19.03.
Jarní rovnodennost

Astronomické jaro začíná! Počasí ale za kalendářem pokulhává

Jaro je tady! Alespoň tedy to astronomické, které odstartuje jarní rovnodenností v neděli v půl šesté ráno. Bude ale jaro i venku a ne jen v kalendáři? Zatím bohužel moc ne.